Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tayos

PS3 or X360

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dylemat, moge za rok kupic sobie X360 lub poczekac jeszcze dwa lata i miec PS3, jak myslicie co lepiej kupic "Teraz"(czyt. za rok) X360 czy PS3 za 3 lata?

 

P.S Orientuje sie ktos jakie tytuly beda teraz wydane na wii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną zdecydowanie X360 :) sam go mam i jestem bardzo zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pewien dylemat, moge za rok kupic sobie X360 lub poczekac jeszcze dwa lata i miec PS3, jak myslicie co lepiej kupic "Teraz"(czyt. za rok) X360 czy PS3 za 3 lata?

 

P.S Orientuje sie ktos jakie tytuly beda teraz wydane na wii?

 

 

mysle ze sony 5 za 10 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym poczekać 10 lat, i kupić Xbox 720, po bardzo atrakcyjnej cenie...

 

Skad biorą się tak durne topici? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radziłbym poczekać 10 lat, i kupić Xbox 720, po bardzo atrakcyjnej cenie...

 

Skad biorą się tak durne topici? :|

 

 

z nnooddooff :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Orientuje sie ktos jakie tytuly beda teraz wydane na wii?

jesli mowisz o powaznych grach to baaaardzo niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj PS3

Byle nie xboxa 360, bo będziesz tamto podforum zaśmiecał podobnymi pytaniami :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna i w przyszłosci pewnie tez xbox 360 super konsola duzo fajnych gier, i najlepszy pad jaki trzymałem w rekach, o awaryjnosc sie nie martw jest gwarancja, a zreszta z ta awaryjnoscia to czasami przesadzaja... i wiem co mówie z doswiadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze tematów będzie (X360 vs. PS3)

Polecam XBOX 720 jest tak na niego dużo gier że łooooooo!!!

Ale czym się podniecać na PlayStation 5 jest więcej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo troche nieteges to pytanie co kupic za roka co za 2.... zmienisz zdanie z 500 razy zanim bedziesz przy zakupie xboxa (bo to za rok) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić X360 1200zł , kupić PS3 1600zł , skoczyć po rozum do głowy - bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci sprzedam mojego Commodore 64 z pudelkiem kaset z grami coooolllll !!!!! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ps3 i jestem prze szczesliwy!!

xbox ma duzo wiecej gier bo wyszedl prawie rok wczesniej!!

zobaczycie co sie bedzie dzialo za rok z ps3!!

gry sie wyrownaja(bedzie ich podomna ilosc) a co do technologii nie ma 2 zdan ze ps jest bardziej zaawansowana technologia.

xbox jest konsola bez przyszlosci! za rok sprzedaz spadnie o polowe bo bedzie wiecej gier i programow na ps3! na niej mozna wylacznie grac i nic wiecejj!

a w ps oferuje interfejs podobny do windowsa, po zainstalowaniu linuxa!!

mozna ogladac filmy, sluchac muzyki, mozna miec naweet gg! i internet jest DARMOWY! a nie jakies dokupywanie dodatkowych boxow...

TYLE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ps3 i jestem prze szczesliwy!!

xbox ma duzo wiecej gier bo wyszedl prawie rok wczesniej!!

zobaczycie co sie bedzie dzialo za rok z ps3!!

gry sie wyrownaja(bedzie ich podomna ilosc) a co do technologii nie ma 2 zdan ze ps jest bardziej zaawansowana technologia.

xbox jest konsola bez przyszlosci! za rok sprzedaz spadnie o polowe bo bedzie wiecej gier i programow na ps3! na niej mozna wylacznie grac i nic wiecejj!

a w ps oferuje interfejs podobny do windowsa, po zainstalowaniu linuxa!!

mozna ogladac filmy, sluchac muzyki, mozna miec naweet gg! i internet jest DARMOWY! a nie jakies dokupywanie dodatkowych boxow...

TYLE!

 

Fajnie jest posłuchać o tym co może BĘDZIE. Ale raczej chodzi o to co naprawdę jest, więc na tą chwilę Xbox ma więcej gier i w przyszłości będzie ich wychodzić tyle samo co na PS3. Więc proszę mi tu nie mówić o "przyszłościowości" Plejki trzeciej i domysłach: ,,aha, za rok czy dwa to Xbox gier mieć nie będzie, a PS3 duzo!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie gejboja advance :D

:rotfl:

 

Strasznie dziwny temat - "co sobie mam kupić: X za rok albo Y za dwa lata"? Jaki to ma w ogóle sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

 

Strasznie dziwny temat - "co sobie mam kupić: X za rok albo Y za dwa lata"? Jaki to ma w ogóle sens?

 

tutaj jest ukryty sens :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ps3 i jestem prze szczesliwy!!

xbox ma duzo wiecej gier bo wyszedl prawie rok wczesniej!!

zobaczycie co sie bedzie dzialo za rok z ps3!!

gry sie wyrownaja(bedzie ich podomna ilosc) a co do technologii nie ma 2 zdan ze ps jest bardziej zaawansowana technologia.

xbox jest konsola bez przyszlosci! za rok sprzedaz spadnie o polowe bo bedzie wiecej gier i programow na ps3! na niej mozna wylacznie grac i nic wiecejj!

a w ps oferuje interfejs podobny do windowsa, po zainstalowaniu linuxa!!

mozna ogladac filmy, sluchac muzyki, mozna miec naweet gg! i internet jest DARMOWY! a nie jakies dokupywanie dodatkowych boxow...

TYLE!

Co ty piep*ysz

Co ty możesz wiedzieć co będzie za rok sie działo. Teraz Xbox jest lepszy i mnie nie obchodzi co będzie za rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam tak

 

byłem w United Kingdom podczas premiery Wii i podczas premiery PS3

 

no i jakie wnioski mi się nasuwają:

 

na wii były zapisy i nie można jej było kupić nawet rok i gdy tylko do sprzedawców doszła wiadomość że konsola jest w sklepie wystawiali do witryny info że są zapisy na następną partię

 

xbox360 idzie jak ciepłe bułeczki - nowa wersja - arcade - z dobrym chłodzeniem - nie psuje się

 

gry? cała masa świetnych gierek

 

premiera ps3: bez problemu w dzień premiery można było kupić i tak jest do dzisiaj, gier mało a jak kolega który przyjechał do mnie z polski zobaczyl motorstorm (a byl zagorzałym fanem ps) powiedział że to jest ostra kaszanka i dziś ma xboxa360

 

poza tym, jaka będzie przyszłość? ba, jeśli ps3 rok czasu po premierze wykorzystuje niby tylko 20% swojej mocy......... to dla mnie idiotyzm, najbardziej debilna konsola na świecie, rok temu wykorzystywała ile? 5%? 10%? czyli przyrost jest 10% rocznie? to dopiero za 8 lat w 2016 r. będzie to 100%? śmiech na sali

 

idziesz do sklepu, kupujesz za 7 baniek xboxa

robisz to co na PS2 :lol2: i wszystko gra :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
premiera ps3: bez problemu w dzień premiery można było kupić i tak jest do dzisiaj, gier mało a jak kolega który przyjechał do mnie z polski zobaczyl motorstorm (a byl zagorzałym fanem ps) powiedział że to jest ostra kaszanka i dziś ma xboxa360

 

poza tym, jaka będzie przyszłość? ba, jeśli ps3 rok czasu po premierze wykorzystuje niby tylko 20% swojej mocy......... to dla mnie idiotyzm, najbardziej debilna konsola na świecie, rok temu wykorzystywała ile? 5%? 10%? czyli przyrost jest 10% rocznie? to dopiero za 8 lat w 2016 r. będzie to 100%? śmiech na sali

 

gry wychodza aktualnie te same w wiekszosci co na xboxa, a ciekawych exclusivow bedzie w tym roku wiecej na ps3, niestety konsole wyszly juz z fazy gdy multiplatformowa to byla tylko fifa i to tez nie zawsze:P ja osobiscie tesknie za tym, to zwiekszalo sprzedaz konsol ale nie ten temat...

 

ale wracajac do glupot ktore wypisujesz...nie wiem czy wiesz ale 10 milionow konsol ps3 osiagnelo szybciej niz xbox. Gadanie o tym ze ps3 sie nie sprzedaje jest okropnie smieszne. To ludzie tacy jak ty ktorzy nie dowiedza sie nie przeczytaja ale gdzies cos uslysza wymysla cos i dodadza od siebie i paplaja. Wii jest po za konkurencja(osobiscie uwazam ze jest fajna ale bez rewelacji). A co do xa to chce go dokupic do ps3, tak czy tak dla mass effecta i forzy bo to dla mnie najciekawsze exclusivy(GoW jakos mi nie pasuje plus gralem na kompie)

 

dowody zeby kolega nie pisal ze zmyslam...

Sprzedaz w europie i tak jest co miesiac

To o Anglii i beznadziejnej sprzedaży PS3

Dalej dalej

 

generalnie to specjalnie nie wybieralem linkow do stron o playstatnion tylko niezalezne i prosze nie paplaj wiecej skoro tego nie sprawdziles.

 

 

I NAJWAZNIEJSZE NIE OGLADAJ SIE NA TO CO LUDZIE MOWIA, WEJDZ NA WIKIPEDIE POPATRZ KTORE EXCLUSIVY BARDZIEJ CI ODPOWIADAJA I NA TEJ PODSTAWIE WYBIERZ KONSOLE:) TECHNICZNIE SA ROWNE, A NA PLUS PS3 PRZEMAWIA JESZCZE TYLKO BLU-RAY, KTORY JEST NAPRAWDE DOBREJ JAKOSCI:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blu-ray temat rzeka, niby przyszłościowy napęd a gry wczytują się wolniej i o zgrozo trzeba je instalować na dysk. Ale to nie temat o tym.

Ogólnie zawsze się śmieję z ludzi którzy posiadając, lub nawet nie posiadając PS3 piszą herezje typu "poczekajcie rok, konsola zmiażdży konkurencje".

Tylko najśmieszniejsze jest to, że w tym czasie x360 nie stoi przecież w miejscu, a owy rok mija i mija i niczego miażdżącego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...