Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomasiu-696

Dzwoni do mnie mój numer ?

Rekomendowane odpowiedzi

:hmm: Witam. Przed chwilą dzwonił do mnie mój numer. Jak to możliwe ? Mam numer z Plusa i przed chwilą ktoś dzwoni patrzę a tu mój numer 66557..... odebrałem i gadałem z jakimś kolesiem. Może mi ktos to wytłumaczyć ? O ile się da. Może ktoś używać tego samego numeru co ja ? Aha nie był to na 100% telefon na moj koszt bo po 1: Nie mam nic na koncie, mam zablokowane mogę tylko odbierac połąączenia a po 2 pisało by coś tam Pay For Me czy odebrać zawsze tak pisze. Proszę o odp. bo się troche niepokoje tą rozmową z tym kolesiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm: Witam. Przed chwilą dzwonił do mnie mój numer. Jak to możliwe ? Mam numer z Plusa i przed chwilą ktoś dzwoni patrzę a tu mój numer 66557..... odebrałem i gadałem z jakimś kolesiem. Może mi ktos to wytłumaczyć ? O ile się da. Może ktoś używać tego samego numeru co ja ? Aha nie był to na 100% telefon na moj koszt bo po 1: Nie mam nic na koncie, mam zablokowane mogę tylko odbierac połąączenia a po 2 pisało by coś tam Pay For Me czy odebrać zawsze tak pisze. Proszę o odp. bo się troche niepokoje tą rozmową z tym kolesiem.

zalezy o czym gadales :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa 11 normalnie!! :E:E:lol2:

 

Nie, a tak na serio to nie wiem jak to mozliwe, może ktoś sobie jaja z Ciebie robi, ma jakiś program na kompie i może ustawiać dowolny numer, nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos Ci sie nagra na poczte glosowa, to wtedy dzwoni do ciebie twoj wlasny numer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wyglądało jak nagranie z poczty głosowej. Dokładniej były 3 telefony. Pierwszy odrzuciłem to znowu dzwonił, odebrałem to leciało Explosion - rozłączyłem sie i ten 3 raz był ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strefa 11 normalnie!! :E:E:lol2:

 

Nie, a tak na serio to nie wiem jak to mozliwe, może ktoś sobie jaja z Ciebie robi, ma jakiś program na kompie i może ustawiać dowolny numer, nie mam pojęcia.

Kiedyś takim programem się bawiłem, można wpisać każdy numer np. 997 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś takim programem się bawiłem, można wpisać każdy numer np. 997 ;)

 

No właśnie też mi się kiedyś taki program obił o uszy ;) Chyba nawet tu na PCL o nim czytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,jak mas jakąs wiadomość nagraną to wtedy dzwoni do Ciebie Twój numer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozliwe :) wystarczy uzyc prpgramu no tego Tu lub wielu podobnych (moza pogadac na nich troche za darmo) i po robocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo mam tak samo. Zaczęło się to dwa tygodnie temu dzwonił do mnie na przemian numer prywatny albo mój własny numer. Raz odebrałem to tylko miałem taki mechaniczny głos (jak to w automatycznych sekretarkach) ze następuje przekierowywanie a potem słyszę taki normalny sygnał gdy do kogoś dzwonie wtedy sie rozłączyłem i nie wiem gdzie ja dzwoniłem żeby nie narazić się na jakieś koszty (naciąganie? nie wiem). Może to jest to co Wy piszecie że ktoś żarty sobie robi ale jak sobie z tym poradzić? Tydzień byl przerwy i myslalem ze juz tak nie bedzie a dzisiaj dosłownie co godzine albo czesciej wydzwania do mnie mój telefon. Nawet jezeli ktos sobie stroi żarty da się coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simplus. Dodam ze nie mam włączonej poczty. Z tego co narazie udało mi się wyczytać na forach w plusie się to zdarza a o innych sieciach nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam simplusa i do mnie też mój numer dzwoni. Odbieram i słyszę tylko pik...pik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odkop.

Kiedyś mi też się tak porąbało, naprawiło się samo, w plusie coś im się porąbało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ten program musze wytestować i kogoś po wkurzać hahaha!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...