Skocz do zawartości
Trejser

Mafia II - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Mafię 2 przeszedłem w ponad 50 godzin:E Dużo eksploracji pieszo, zwiedzania sobie każdej dzielnicy i uliczki wolno chodząc, w międzyczasie obijając komuś mordę, jak się go potrąciło barkiem na ulicy, rabowanie sklepów itp...Teraz gram w Joe's Adventures, i już mam ponad 10 godzinek...Tak więc ja się rozkoszuję Mafią 2 ile wlezie...I jeszcze mi się nie znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedłem w 11, dobra gra naprawde. szkoda tylko tych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram własnie i gra wydaje się strasznie krótka i liniowa mimo iż mamy świat jakiś tam rozmiarów to żadnych misji pobocznych. Jestem w 7 rozdziale a gram już łącznie i według statystyk 5:30, a jeżdżę po mieście i słucham radia. Ile chapterów ma gierka czy czasem nie 12? Napewno przejdą drugi raz bo mimo krótkich rozdziałów i braku jakiś misji z rozmachem to postacie są świetnie wykreowane ;)

 

Szkoda tylko, że wiele przechodniów jest identycznych. W GTA 4 tego nie było. Graficznie też prezentuje się momentami przeciętnie. Słabe tekstury i modele postaci, które nie są znaczące. Już o pikselowatych włosach niewspominam. Gra działa dobrze

i nienarzekam. Podoba mi się animacja postaci i ogólnie realizm. Samochody na symulacji prowadzi się super. Zaś dwie pory roku i rożne pory dnia i nocy mimo iż nie płynne jak w GTA 4 to jednak gra się inaczej i gra wygląda inaczej. VoiceActing i muzyka miodzio ;) aż sobie soundtracka kupię na iTunes ;)

 

Mam oba dodatki ale jeszcze nie grałem ;) narazie singiel jest w porządku i nienarzekam chociaż za szybko to wszystko pędzi i brakuje jakiś misji pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i granie na padzie to jest to ;) Samochody i samo poruszanie się postacią jest w 100% pod pada. Na klawiaturze nie ma to sensu. To samo było z GTA 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, co nie zmienia faktu ze lepiej jeździ się autami na padzie, bo jest analogowy gaz, hamulec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, co nie zmienia faktu ze lepiej jeździ się autami na padzie, bo jest analogowy gaz, hamulec.

Nie tylko bo na padzie poruszanie się spacerkiem po ulicy i oglądanie otoczenia sprawia większą frajde niż na M+K. Mnie takie granie męczy i dlatego przed wczoraj ustawiłem sobie fotel do laptopa, podłączyłem pada od X'a i przeszedłem całego Black Ops. Na klawiaturze po 30 minutach grania czułem brak komfortu i przyjemności z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem. 15 godzin grania. Nie dużo, ale jakby tak było ze 20 to czas gry byłby odpowiedni.

 

Niestety zawiodłem się. Gra nie ma jakiejś fabuły od początku do końca a zlepek misji, gdzie dopiero ostanie rozdziały coś tam tworzą. Poza tym końcówka bardzo nie teges. Nie słychać ani strzałów ani nic. Wiadomo, że może Joe da radę, ale szkoda grubaska bo fajny kolo. Poza tym muzyka z napisów końcowych powinna być bardziej dramatyczna a nie wesołe kawałki Dean Martina.

 

Gameplay fajny i miło się grało. Na Easy nawet czasami cieżko - pad. Szkoda, że brakuje misji pobocznych. No i nie ma co z kasą robić oprócz modyfikacji samochodów.

 

Brakuje mi kilku elementów jak zamawianie taksówki. Większej palety modeli postaci bo dosłownie w więzieniu wszystkie chinczyki takie same, czarni to samo. Czesi mieli mały świat to i mogło wiecej modeli przechodniów i ogólnie ludzi.

Brakowało mi jakiś długich i skomplikowanych misji. Cały czas jakieś mniejszej wagi.

 

Po muzyce z menu spodziewałem się akcji z Mafi 1. Owszem zawiodłem się jednak gra bardziej mi się podoba od GTA 4. I przejde jeszcze pare razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo też podoba mi się motyw, gdzie gdy zatrąbimy to kierowca jadący wolniej tym samym pasem zjeżdża na prawo i pozwala się wyprzedzić lub zmienia pas;)

 

A motyw z nawiązaniem do Mafia 1 miazga jednak mogli już ubrać bohaterów w garnitury jak w jedynce.

 

 

Gram w dodatek Joe Adventures i większej kupy nie widziałem. O ile pierwsza misja fabularnie i nawet fajna z tym świadkiem tak kolejne poboczne i to punktowanie oraz czas - debilizm do potęgi ! Liczę, że te minuty zmarnowane na wykonywanie tego jakoś potem mi wynagrodzą jakąś dobrą fabularnie misją.

Edytowane przez above181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu we wszystkie dodatki jestem totalnie zawiedziony...Sama gra bardzo mi się podobała lecz zakończenie aż się prosi o ciąg dalszy, czy jest szansa że powstanie jakiś Sequel ? Nie wiem, może ktoś już coś wyczytał, dowiedział się ? Chciałbym wiedzieć jak mam się nastawić :D;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, testował ktoś SLI lub CF w tej grze ? I czy PhysX coś daje gdy jest włączony, jeśli posiadamy kartę od AMD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak daje włącz se i zobacz ale też obciąza cpu i mniej fps będziesz miał

 

jeszcze małe pytanie opłaca się te DLC kupować widziałem w cenedze za 69,99 zł .Ile jest tych wszystkich misii dodatkowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak daje włącz se i zobacz ale też obciąza cpu i mniej fps będziesz miał

 

jeszcze małe pytanie opłaca się te DLC kupować widziałem w cenedze za 69,99 zł .Ile jest tych wszystkich misii dodatkowych?

Zobacz gameplaye na yt i będziesz miał odpowiedź czy się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Będą musieli się bardzo bardzo bardzo postarać na trzecią część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie kupowałem tego Joe's Adventures. Pierwsza misja, elegancka nawiązująca do fabuły to reszta jakieś prymitywne czasówki.

Szkoda że nie będzie już nic co nawiązywało by do zakończenia, no ale niestety musimy sobie to wyobrazić sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podczas gry zaobserwowałem znaczny spadek wydajności. Dokładnie było tak:

Do 7 rozdziału było wszystko ok, lecz kiedy zacząłem rozdział 7 ilość klatek spadła do 14. Kiedy wszystkie ustawienia graficzne zmieniam na medium mam 3-4 klatki więcej ale nadal są skoki wydajności co przeszkadza w grze. Kiedy ustawię wszystko na low dopiero uzyskuję płynność pozwalającą na spokojne granie. AA off (wcześniej radził sobie jako tako na x2). Jeśli wyłączę PhysX mam 2 klatki więcej.

C2D E6300 (2.4GHz)

GTX 460

2GB ram

WIN 7 x64

 

Sterowniki są najnowsze.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Dziki Kokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja se wziołem jednak te dlc z cenegi ,grafa fajna można jeszcze popykać

Edytowane przez speed664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witma mam problem ponieważ gry wychodzę z mieszkania i mam się bić z jakimś typem to jak on mnie uderzy i się wywrócę to tak cały czas leże i nic ;/ jak temu zaradzić ? czy to jakiś błąd w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz porządnych supli (rocket fuel + double blasta ) i się nie op^%&^^) tylko siłę robić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wychodzić z mieszkania wypoczęty i trzeźwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wtedy coś z komputerem robiłeś?

 

-Wyczyść komputer (sprężone powietrze)

Użyj programów


  •  
  • CCleaner (naprawa rejestru)
  • Spybot (skaner)
  • Odkurzacz (usuwanie niepotrzebnych, niewidocznych plików)
  • Defraggler (defragmentacja dysku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...