Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

devil_113

Benchmarki pod HWBot'a pod Linuxem

Rekomendowane odpowiedzi

Czegu użyć pod Linuxem aby było punktowane na HWBocie ?

linux jak dobrze kojarze nie jest dozwolony na Hwbocie tylko winda ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 1/32M SuperPi jest napisane że działa, ale tak naprawdę to jest martwy "przepis" i wyniki spod Linuksa są koszone równo z trawą - i słusznie, bo to nie ma sensu.

To co by miało sens to od biedy SuperPi to "zwykłe" pod Wine [bo wtedy mechanizm liczenia jest taki sam na pewno], ale to też chyba nie jest dozwolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony idzie się pociąć, bo to przecież głupie, pod linuksem przecież takie super pi wykonuje te same obliczenia co pod windowsem, z drugiej strony trzeba zrozumieć, bo przecież jakoś windowsa trzeba propagować, by go nie wyparto ;)

 

No i pozostaje teraz już tylko windows xp, na innych zbyt dobrych wyników nie zrobisz. Poza tym trzeba umieć tweakować windowsa, jest troche artykułów na ten temat, czasochłonna do tego jest to fucha, nie można napisać tak jak pod linuksem skryptu, któryby szybciutko dostrajał system do moich potrzeb.

 

Mnie część wyników z super_pi uznawali, ale jak już X'y kasowałem i robiłem fotki aparatem to już większość wyników była kasowana...

 

Trochę szkoda, bo na 2700Mhz mogę uzyskać w super_pi wyniki porównywalne do 3200Mhz pod windą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...