Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

koles2121

bezpłatny WoW

Rekomendowane odpowiedzi

pokazcie mi taki gdzie moze grac wiecej niz 200 osob a serwer nie laguje albo calkiem sie nie sypie po jakims czasie.

Mogę Ci pokazać, ale wolałbym nie podawać tu linka. Sam na takim gram, online osób 1000+, blizzlike.

Wiem, że te serwery to porażka (z tego co teraz widzę to na oko oceniam, że nie działa ok. 10% skilli i z 1/4 talentów, "mechanika" gry jest troche inna), ale nie jest tak że są lagi i się serwer crashuje. Pingi mam ok. 100ms, disconnecty są oczywiscie, ale prawie zawsze z powodu, że nad nim pracują i wymaga to restartów.

Na pewno za jakiś czas przejdę na offa, to traktuje jedynie jako dobre zapoznanie się z grą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno za jakiś czas przejdę na offa, to traktuje jedynie jako dobre zapoznanie się z grą. :)

jak chcesz sie zapoznac z gra to odpal free triala i juz... piraty i serwery oryginalne to 2 rozne swiaty i poznawanie gry na tych 1 nie ma wiekszego sensu, to tak jakbys poznawal Warcraft 3 na podstawie 2 czesci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz sie zapoznac z gra to odpal free triala i juz... piraty i serwery oryginalne to 2 rozne swiaty i poznawanie gry na tych 1 nie ma wiekszego sensu, to tak jakbys poznawal Warcraft 3 na podstawie 2 czesci :P

Na trialu można wbić tylko 20 level i jest masa ograniczeń, a tak w spokoju mogę do woli poznawać świat (który i tak częściowo znam, bo dużo grałem w poprzednie Warcrafty), w dużej mierze też questy, do samego 60. :)

 

A triala przez kilka dni już grałem i także stwierdzam, że to dwa różne światy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze :) Wydaje mi się że WoW nie będzie darmowy ponieważ Blizzard daje graczom bardzo dobre servery, ciągłe aktualizacjie, niewielką ilość bugów jak na tak ogromny świat i jakby abonamentu nie było to by w WoWa zaczęły grać dzieci Tibi :P Dodam jezcze iż WoW jest świetna grą (imo najlepszą jaka kiedykolwiek powstała) i szczerze polecam do zakupu oryginalnej wersji. Osobiście nigdy nie grałem na pirackich servach i niemam takiego zamairu, a gre zacząłem od triala :) W dodatku Ci którzy uważają że ta gra aż tak uzależnia że niemasz czasu na nic innego poza WoWem są w błędzie :) wystarczy ograniczać czas gry każdego dnia do kilku h. Pamiętam jeszce jak zaczynałem grać i przy okazji poprawke miałem na sierpień w szkole i wszyscy straszyli "co Ty?! masz poprawke i w WoWa grasz?!".. Otóż spokojnie zdałem poprawke, znalazłem czas dla ziomków i na gre :) Mam nadzieje że ten post rozwieje wszelkie obawy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ograniczać czas gry każdego dnia do kilku h.

Każdy dzień po kilka godzin - to brzmi jak uzależnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy dzień po kilka godzin - to brzmi jak uzależnienie :)

Pisząc o kilku h miałem na mysli granie 2-3h dziennie.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się boję, co by było, gdybym zaczął globala. I tak WoW mnie wciąga. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci pokazać, ale wolałbym nie podawać tu linka. Sam na takim gram, online osób 1000+, blizzlike.

Wiem, że te serwery to porażka (z tego co teraz widzę to na oko oceniam, że nie działa ok. 10% skilli i z 1/4 talentów, "mechanika" gry jest troche inna), ale nie jest tak że są lagi i się serwer crashuje. Pingi mam ok. 100ms, disconnecty są oczywiscie, ale prawie zawsze z powodu, że nad nim pracują i wymaga to restartów.

Na pewno za jakiś czas przejdę na offa, to traktuje jedynie jako dobre zapoznanie się z grą. :)

 

No faktycznie moze sie troche zmienilo na co niektorych serwerach ale ogolnie to zauwazylem ze przewaznie teraz jada na dwoch wersjach serwerow jednej starszej druga jakis nowy typ ale oba maja swoje wady.

 

Zreszta musialbys pograc na oficjalnym zeby porownac do tego prywatnego co jest takie jak powinno a co nie, bez porownania moze sie wydawac ze wszystko jest super a po przetestowaniu kilkunasto niby najlepszych kilka miesiecy temu rozowo to nie wygladalo.

 

hehehe beza ty juz nie koloryzuj ja wiem ile ty grales :E widzialem na xfire'rze, przewaznie od rana 8 czy 9 do wieczora, chociaz fakt ze wczesniej chodziles spac, chyba po to zeby od rana znowu lupac :E no ale 60 lvl walnales calkiem szybko jak na pierwszy raz - tyle ze nie bylo to 2-3 godziny dziennie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o kilku h miałem na mysli granie 2-3h dziennie.. :E

myslac o sensownym raidowaniu to...

1h farmowanie matsow na raid + 3h instancje/bg/daily quest itp itd + 4h raid = 8h

a to taki plan minimum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe beza ty juz nie koloryzuj ja wiem ile ty grales :E widzialem na xfire'rze, przewaznie od rana 8 czy 9 do wieczora, chociaz fakt ze wczesniej chodziles spac, chyba po to zeby od rana znowu lupac :E no ale 60 lvl walnales calkiem szybko jak na pierwszy raz - tyle ze nie bylo to 2-3 godziny dziennie :lol2:

grałem dużo bo miałem wakaje pozatym wbiłem 70lvl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 28wrzesnia wow stanieje(Wersja pudelkowa)

BEdzie kosztowac 60zl:)

 

Wracajac do free wowa. Gram(gralem) na privie i odpycha mnie jedna rzecz. Neo Kids, roznego rodzaju buggerzy albo spam na LFG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do free wowa. Gram(gralem) na privie i odpycha mnie jedna rzecz. Neo Kids, roznego rodzaju buggerzy albo spam na LFG...

 

Jakby to mnie tam miało tylko odpychać, to bym walił na prywatach bezsprzecznie...

Ale szczerze powiedziawszy w natłoku

kilometrowych błędach w kodzie, zwalonych lub niedziałających czarów (na każdym serwie jest inna 'de best klasa' -> raz pada na warka, raz na maga, na rogala, druida), niestabilności serwerów (po 2 dniach znika...), niewielkiej liczbie graczy, despotycznych i bezmózgich GM'ów

nie mam zamiaru grać anymore na privach.

 

----> wyjątkiem do tych wszystkich bublów i bubelków jest najlepszy serwer piracki www.wowscape.net, coś ponad 3000 graczy na serwie, w miarę poprawny kod i stabilny serwer od paru lat bodajże, równość klas mniej więcej jak w blizzie i też są tam myślący, pomocni GMowie... Potęgę swoją mają z kasy od donatorów... Ale i w związku z tym biegają sobie owi donatorzy w legendar itemach, nie do pokonania przez normalnego gracza o_O dlatego dopóki nie jesteś kapryśnym bogatym grubaskiem który powie "maaaamo ja chce 200$ żeby mieć super sprzęęęęt" i mama płaci, to nie masz szans na jakąkolwiek przyjemność z grania na wowscape... Per saldo granie na prywatach ---> shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to dobrze ze WoW jest platny z tej racji ze nie ma na serwerze za duzo dzieci neo ktore by tylko przeszkadzaly innym ludziom ktorzy chca sobie normalnie i bezproblemowo pograc jak prawdziwi gracze. Gralem kiedys na privie Dark Wizard i gralo sie calkiem znosnie, ale nie fenomenalnie, a po przesiadce na oficjalny serwer musze stwierdzic ze roznica mnie zaskoczyla, nie jest tak ze sie idzie 15 minut i nikogo sie nie spotka, jest z kim pogadac i posprzedawac itemy, na prawde wg mnie warto wydac te ~50zl na miech i miec satysfakcje z gry i pewnosc ze nie bedzie tak czesto disconnectow jak na prywatnych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są angielskie odpowiedniki dzieci neo. jeszcze gorsze. w zastraszających ilościach.

 

 

......

 

 

/who night elf hunter

/ignore %source=who% :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są angielskie odpowiedniki dzieci neo. jeszcze gorsze. w zastraszających ilościach.

......

/who night elf hunter

/ignore %source=who% :E

niestety od kiedy horda ma BE to sie kupa tych dzieciakow do hordy przeniosla: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety od kiedy horda ma BE to sie kupa tych dzieciakow do hordy przeniosla: /

Tam gdzie ich miejsce. :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 600zł za rok czy oni oszaleli.To tak jakbym płacił 2 abonament za neta.Za tą cenę mógłbym sobie kupić nową grafę ,lub procka.Wow jest ogólnie grą nudną.Mój brat gra w to na jakimś tam servie Rivera czy coś takiego i ta gra jest beznadziejna.Mój kumpel gra na Offie(czy jak to się tam pisze) i też mam wrażenie ,że ta gra to totalne DNO.

Zrób taniej podobną grę, wszyscy się do Ciebie przeniosą.

Zastanawiałeś się, ile miesięcznie musi kosztować utrzymanie tego całego interesu? Te farmy serwerów na gigabitowych łączach do internetu (jakoś trzeba obsłużyć ponad 300 tysięcy jednocześnie grających, a i zapas potrzebny). Każda licencja to 50 postaci, do 10 na jednym serwerze, Blizzard gwarantuje, że nie zginą nigdy, nawet po latach przerwy można wrócić do swojej postaci. To oznacza terabajty danych, backupy, kontrolę, jednym słowem gromadę wysoko opłacanych pracowników.

Do tego świat jest rozwijany co też kosztuje.

Mogę się założyć, że zysk, jaki ma firma z tego przedsięwzięcia, jest na rozsądnym poziomie. Jak kogoś nie stać, albo mu szkoda kasy, to ni jeździ Mercedesem. Tak samo z graniem. Sam decydujesz, co ważniejsze, na co wydać kasę. Przyzwyczajaj się, że na wszystko nigdy nie będziesz miał, nawet Gates nie mógł kupić wszystkiego, co mu się mogło zamarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł to nie jest fortuna. Poprostu taki jest nasz kraj, niskie pensje itd. My poprostu jestesmy inni niz cywilizowany swiat. 50 zł miesiecznie ? Przeciez na to spokojnie mozna zaoszczedzic (mowie o rodzicach bo nie wiem jakie wy dostajecie kieszonkowe). No ale rodzice na pewno nie chcą o takich "pierdolach" slyszec, zeby za "glupią" gre tyle placic. Ciekawe ile wasz tata czy mama wydają na niepotrzebne rzeczy dziennie.

 

Mi teraz wzroslo kieszonkowe z racji tego ze jestem studentem :P Gdybym jednak chcial grac w WoW to prawie polowa kieszonkowego by na te gre szla. Sorry ale ja tak nie chce :P Zreszta studia to powazna rzecz i nie chce sie uzalezniac od jakiejs gry, tudzież WoW-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie studiuje ? znajdz se robote :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja nie studiuje ? znajdz se robote :E

Ta robote. Ja sie bede uczyl. A oprocz nauki musi byc czas na obijanie sie. Gdybym znalazl prace to byloby tylko nauka-praca nauka-praca. Nie dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem csa z 5 lat temu, za 40 zł i gram do tej pory, a Wy płacicie za grę 100 zł za miesiąc... Marnotrawstwo pieniędzy, lepiej iść na piwo z kolegami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz nawet ile wynosi abonament to sie nie wypowiadaj, ja w wowie przynajmniej nie musze ogladac reklam na kazdej scianie...

(a zeby nie bylo, gram w csa od 2001 roku, w wowa od 2 lat)

 

myslac o sensownym raidowaniu to...

1h farmowanie matsow na raid + 3h instancje/bg/daily quest itp itd + 4h raid = 8h

a to taki plan minimum :E

gralem huntem i moj dzien wygladal mniej wiecej tak:

1-2h daily questy a przy okazji masa golda za ktore kupywalem matsy/poty od guild m8s / jesli bylem w raidzie to 2-4h, jesli nie to troche pvp/jakis wypad do instancji i tyle... po tbc i zmianach w alchemii nie ma problemow z farmowaniem.. w zasadzie jedyna farma to zbieranie golda na epic flying mounta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem csa z 5 lat temu, za 40 zł i gram do tej pory, a Wy płacicie za grę 100 zł za miesiąc... Marnotrawstwo pieniędzy, lepiej iść na piwo z kolegami :E

Jak już wiele osób pisało - niechcesz to nie grasz i nie płacisz i koniec tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat i zapytam sie na jakich ralmach gracie?:P

Gra ktos na Veknliash??? (EU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odswieze temat i zapytam sie na jakich ralmach gracie?:P

Gra ktos na Veknliash??? (EU)

Ja gram na [Eu] Bronze Dragonflight :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
    • Będzie raczej kiepsko z płynnością i jakością streama.
    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...