Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creat

PLS - czyli Polska Liga Siatkówki

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni sezon umknął mi zupełnie, ale narazie wszystko wskazuje na to, że nadchodzący przeżyję od początku do końca :D

 

Moje sympatie i antypatie są znane, więc je pominę. Faworyt? Wiadomo, ale w walce tytanów zdecydowanie będę dopingować chłopakom z Olsztyna. Zapowiada się ciekawy sezon, choć szkoda, że ciągle nie mamy 10 w miarę równych zespołów, bo te 3-4 z dołu tabeli odstają jednak sporooo. Jest za to kilka zagranicznych gwiazdek, zobaczymy jak się w PLS zaaklimatyzują.

 

Na emocje trzeba będzie jednak jeszcze poczekać całe długie 4 tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa jak w sezonie zaprezentuje się Resovia - wiele spektakularnych transferów na ten sezon, ale czy Ci zawodnicy będą potrafili się ze sobą szybko zgrać. W każdym razie sezon zapowiada się niezwykle ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawa jak w sezonie zaprezentuje się Resovia - wiele spektakularnych transferów na ten sezon, ale czy Ci zawodnicy będą potrafili się ze sobą szybko zgrać. W każdym razie sezon zapowiada się niezwykle ciekawie :)

co prawda, to prawda....transferowa ofensywa w wykonaniu Resovii....ale jak dla mnie te transfery byly jakies takie nijakie....moze za wyjatkiem rozgrywajacego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..ale jak dla mnie te transfery byly jakies takie nijakie....moze za wyjatkiem rozgrywajacego ;)

 

Faktycznie, w sumie to liczyłem na coś więcej. Ale tak czy siak Resovia powinna być dużo silniejsza niż rok temu i powinna coś postraszyć faworytów. Liczę po cichu na trzecie miejsce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończył się memoriał imienia Ambroziaka a tutaj tak cichutko :>

 

Finał Resovia - Skra 2:3 (19:25, 18:25, 25:20, 25:15, 12:15). Resovia po wzmocnieniach prezentuje fajną ,urozmaiconą grę. Dziwne tylko że grę Resovii w finale ciągnęli rezerwowi. Kvasnicka momentami był nie do zatrzymania. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakończył się memoriał imienia Ambroziaka a tutaj tak cichutko :>

Nie oglądałam, nie śledziłam wyników i z założenia wszelkie takie turnieje mnie średnio interesują :E;)

 

Za to PLS rusza już w ten weekend! :luxhello:

Może sobie zorganizujemy taki mały typerek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to PLS rusza już w ten weekend! :luxhello:

Może sobie zorganizujemy taki mały typerek?

typerek powiadasz :> To mogłoby być interesujące :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
typerek powiadasz :> To mogłoby być interesujące :P

Organizacja prosta, bo wiadomo, że będzie nas można policzyć na palcach jednej ręki :E 3 punkty za prawidłowe wytypowanie wyniku, 1 punkt za wytypowanie zwycięzcy. W sumie przez dwa ostatnie sezony typowaliśmy przed każdym weekendem, tylko nikt tego nie liczył, więc to żadna nowość ;)

 

Rozumiem, że zgredzia w to wchodzi, a jak Creat i severall? Wiegula muszę jeszcze dorwać, bo coś go tu ostatnio nie widuję. W 5 osób można się już pobawić (a może ktoś się z czasem dołączy) i na koniec sezonu okaże się, kto miał najlepszego nosa i kto jednocześnie okazał się największym loozerem, że nie grał w zakładach i nie dorobił się milionów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że zgredzia w to wchodzi, a jak Creat i severall?

 

I'm in ! ;)

No to moje typy na pierwszą kolejke:

 

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Jadar Sport SA Radom 3:0

PZU AZS Olsztyn - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 3:2

Asseco Resovia SSA Rzeszów - ZAK SA Kędzierzyn -Koźle 3:1

"PŁOMIEŃ" SA Sosnowiec - PGE Skra Bełchatów 0:3

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I'm in ! ;)

Super, to teraz jeszcze przenieś proszę swoje typy do nowego, świeżutkiego, specjalnie do tego przygotowanego tematu :D

 

Strasznie się już cieszę, że wracamy na krajowe podwórka. Naprawdę jestem bardzo ciekawa, jak zaprezentują się poszczególne zespoły i nowi zawodnicy, którzy w tym roku zawitali do naszej ligii. Pierwsza kolejka wiele nam o tym jeszcze nie powie, ale jestem pewna, że na brak emocji nie będzie można narzekać i wcale niekoniecznie będzie to sezon jednego aktora.

 

Ech, mam nadzieję, że uda mi się pojechać choć na kilka meczów do Jastrzębia. Oby czas pozwolił, bo to świetne emocje :) Nie wiem, jak można uważać się za wielkiego kibica siatkarskiego i jednocześnie nie śledzić PLS :E A do tego dojdą jeszcze wkrótce LM i pozostałe puchary, ahh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając rano w biegu pomyślałam, że przydałby się nowy wątek do typowania, jak widać nie tylko ja o tym pomyślałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym meczu mojego AZS-u stwierdzilem, ze.........bedzie ciezko cos ugrac w tym sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacięte spotkanie!

Szkoda, że Jadar to spotkanie przegrał, bo miał szansę na zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Częstochowie nie wyszedł mecz otwarcia - Jadar postawił bardzo trudne warunki i szkoda, że nie wygrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że jestem z Radomia to... cieszę się, że przegrali. Cały mecz kibicowałem AZS-owi. Szkoda, że nie wygrali tego meczu za 3 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mogłem oglądać wczoraj meczu. Częstochowa w mękach pokonuje nieobliczalny Jadar. A dzisiaj moja Resovia zaczyna bój o mistrzostwo ;p :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, ruszyła maszyna PLS.

 

Dzisiaj nareszcie transmisja w TV4, o 15:00, więc po kilku miesiącach wracamy do podporządkowania weekendów pod transmisje telewizyjne :E Dzisiejszy mecz powinien być bardzo, bardzo ciekawy, ale przestrzegam samą siebie i innych przed pochopnymi wnioskami - pierwsze mecze wcale nie wyznaczą od razu miejsca drużyny w tabeli... Prawdę mówiąc nie spodziewałam się wczoraj pięciu setów, ale też i nie jestem tym specjalnie zdziwiona. Takich spotkań może być coraz więcej i będzie to tylko z korzyścią dla oglądających.

Wracając jednak myślami do dzisiejszego spotkania - chyba jednak oczy wszystkich zwrócą się na zupełnie nową ekipę z Rzeszowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eff, średnio przyjemnie patrzy się na koncert błędów. Narazie 2:0 dla Resovii, ale ja liczę na to, że jednak ekipa z Kędzierzyna ugra następnego seta. Byle byśmy nie musieli oglądać fefnastu ataków w siatkę, albo walenia po autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tzw "mecz dla znawców" - czytaj : bardzo słaby ;)

 

Chciałoby się powiedzieć : nareszcie koniec. Komplet punktów dla Resovii - z tego się ciesze. Ze stylu gry absolutnie nie :thumbdown: Co tu dużo pisać, koncert błędów i Papke kontuzjowany.

A teraz czekam na mecz naszych złotek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałam, a może i dobrze - bo z tego co mówicie, to żal patrzeć na taką grę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, ale jestem zawiedziona. Pod względem sportowym masakra, nie mogłam się już doczekać, aż się ten mecz skończy. Wiem, że zawodnicy dopiero wchodzą w ligę, ale jakiś poziom trzeba chyba jednak trzymać.

Szkoda, że zupełnie nie szło dziś Kurkowi. Z Pilarza przez te jego kontuzje znowu kolejna drużyna nie będzie miała pożytku... Oczko nie poprowadzi gry przez całą rundę. Papkina żal, straszny pech.

 

Na marginesie, niechże się panowie komentatorzy nauczą czytać imię i nazwisko Kubańczyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym meczu PLS Mlekpol AZS Olsztyn pokonał J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:19, 25:20, 25:17). Po wyniku widać że było dość gładziutko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy trafiony wynik w tej kolejce :D Nie zmienia to jednak faktu, że chciałabym, żeby te słabsze zespoły były chociaż w stanie urwać seta faworytom. Jednostronne spotkania po prostu nie są ciekawe i jak dla mnie, obniżają poziom ligi. Jutro Sosnowiec zostanie bez opamiętania zbity przez Skrę (i jeszcze będziemy mieli przyjemność to obejrzeć), a mecz w Bydgoszczy, z Jastrzębiem, dopiero w poniedziałek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...