Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krizar

Czy warto na niskim LVL kupowac BC

Rekomendowane odpowiedzi

Warto majac jeszcze ciagle niskolewelowa postac ( 33lvl ) kupowac juz Burning Crusade ?

Dodam ze nie chce zmieniac rasy na te dodane w BC .

 

Jakie zmiany odczuje instalujac BC i grajac dalej moim Hunterem Taurenem 33lvl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne, jeśli nie zmienisz profesji na jewelcrafting. Belfy czy draeneie i tak będą ci biegać dookoła, talenty też masz pododatkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo warto kupić z powodu iż możesz roztrwonić gotówkę na co innego i jak już wbijesz 58lvl i będziesz bez BC to będziesz wtedy troche żałować :P Lepiej zawsze dmuchać na zimne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imo warto kupić z powodu iż możesz roztrwonić gotówkę na co innego i jak już wbijesz 58lvl i będziesz bez BC to będziesz wtedy troche żałować :P Lepiej zawsze dmuchać na zimne :P

tym tokiem myslenia warto kupic zapas zywnosci na caly rok bo moze za miesiac sklepy beda puste :P

 

ale fakt, do 58lvlu TBC jest w Twoim przypadku bezuzyteczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, pomyslalem chwile, nie jest taki do konca bezuzyteczny.

shattrath. HS w shattrath to prawdziwy skarb dla levelującej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, pomyslalem chwile, nie jest taki do konca bezuzyteczny.

shattrath. HS w shattrath to prawdziwy skarb dla levelującej postaci.

 

Gdzie jest Shattrath :hmm: i pytanie kazdy elvle mzoe tam wjesc bo pierwzsze slysze:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, pomyslalem chwile, nie jest taki do konca bezuzyteczny.

shattrath. HS w shattrath to prawdziwy skarb dla levelującej postaci.

no nie wiem... wiecej czasu zaoszczedzisz majac HS'a w krainie w ktorej aktualnie lvlujesz, co ci z mozliwosci TP z Shattrath do OG/TB jak siedzisz w Silithusie :P

 

Gdzie jest Shattrath :hmm: i pytanie kazdy elvle mzoe tam wjesc bo pierwzsze slysze:o

Shattrath jest w Outland. Teoretycznie tylko postacie 58+ maja tam dostep, ale da sie to obejsc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outland, nie outlands

ale wielkie mi obejście, PORTL TO SHATT PLX do byle maga 65+ i już :P

w silithusie nikt już nie siedzi, fu :P nie wracam do questhubów nigdy drogami, nigdy HSami, zabijam wszystko po drodze, taki sposob levelowania. a np. w przedziale 25-35 latania po calym swiecie jest po prostu mnóstwo, port w shatt naprawdę dużo daje. potem koło 45-55 też jest przydatny. tak mi się pamięta z ostatniego levelowania przynajmniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Outland, nie outlands

ale wielkie mi obejście, PORTL TO SHATT PLX do byle maga 65+ i już :P

w silithusie nikt już nie siedzi, fu :P nie wracam do questhubów nigdy drogami, nigdy HSami, zabijam wszystko po drodze, taki sposob levelowania. a np. w przedziale 25-35 latania po calym swiecie jest po prostu mnóstwo, port w shatt naprawdę dużo daje. potem koło 45-55 też jest przydatny. tak mi się pamięta z ostatniego levelowania przynajmniej :P

heh literowka :E tez to tepie.... :lol2:

jak lvlujesz sam to moze i jest pomocne ale w dzisiejszych czasach to albo lecisz z guide'm albo z kumplem na 70 co boostuje cie w instancjach 24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wbijać level do 56-58lvl niz kupować BC bo nie wiadomo czy WoW będzie nudziła...

 

ja wbijałem do 56lvl (prawie 2 tygodnie) a potem zamówiłem TBC i czekałem 2 dni na kuriera (własnie wtedy tego samego dnia wbijałem do 60lvl) i po kurierze dalej wbijałem przez 5 dni do 70lvl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Outland, nie outlands

ale wielkie mi obejście, PORTL TO SHATT PLX do byle maga 65+ i już :P

w silithusie nikt już nie siedzi, fu :P nie wracam do questhubów nigdy drogami, nigdy HSami, zabijam wszystko po drodze, taki sposob levelowania. a np. w przedziale 25-35 latania po calym swiecie jest po prostu mnóstwo, port w shatt naprawdę dużo daje. potem koło 45-55 też jest przydatny. tak mi się pamięta z ostatniego levelowania przynajmniej :P

Jak widze kogos ponizej 70lvl i protal to shat plx to ignore ;e, chyba ze mam na friendliscie, albo jest z gildi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie sobie obcinasz łatwego golda, ja na 35 levelu zapłaciłem 5g (wcześniej nie było jak, nowy serwer, nie było magów na 65+ :P), a to wcale nie była jakaś zdzierska cena..

 

A czekanie na kuriera z wowem to frajerstwo, płyty z torrenta, serial z allegro i heja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie mam 2k golda (wypadl mi epicki dagger warty ponad 1,5k ;e), raz mi ktos zaplacil za portal 25g, wiec nie wiem czym tu sie chwalic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czekanie na kuriera z wowem to frajerstwo, płyty z torrenta, serial z allegro i heja :E

ee wytlumacz mi ten fragment z serialem z alegro :E

bo o ile mi wiadomo 1serial=1konto, to nie D2 albo W3 ;)

 

@inside : ja zaplacilem za portal tyle ie warta jest teleportation rune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale kupując np. w ultimie czy w jakimkolwiek innym sklepie nie wyprosisz sklepu, żeby najpierw mailem przesłali ci serial, a płyty dosłali potem. Na allegro tak można :] I tak zrobiłem z tbc.. to samo znajomi. Oczywiście kupowanie samej podstawki to była wielka procesja do empiku, dłuuuugie wpatrywanie się w pudełko itepe itede :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kupowanie samej podstawki to była wielka procesja do empiku, dłuuuugie wpatrywanie się w pudełko itepe itede :E

ah pamietam to... podchodze do polki, biore do reki (to jeszcze nic nadzyczajnego, jakies 4 osoby staly obok i tez ogladaly), ide do kasy, place, dziekuje nara i wychodze majac na sobie oczy jakis 20 osob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupować BC mając 33 lvl ? - zależy ile grasz - ja 60 lvl robiłem dobrych kilka miechów bo nie mam za wiele czasu na granie - ale jeżeli grasz dużo to kupuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy kupować BC mając 33 lvl ? - zależy ile grasz - ja 60 lvl robiłem dobrych kilka miechów bo nie mam za wiele czasu na granie - ale jeżeli grasz dużo to kupuj ;)

jezeli non stop zajmujesz sie taka archeologia to nie dziwie sie ze tak wolno ten lvl idzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ah pamietam to... podchodze do polki, biore do reki (to jeszcze nic nadzyczajnego, jakies 4 osoby staly obok i tez ogladaly), ide do kasy, place, dziekuje nara i wychodze majac na sobie oczy jakis 20 osob :)

 

 

Ahahahaha, ale Ty masz wybujałą wyobraźnię :P

Jak tam było 8 osób to max :P

Ale akcja była szybka to fakt ^_^

I to "prosze pana, jeszcze jeden grosz!" i z Twojej tryumfalnej miny zostało.. no niewiele :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahahahaha, ale Ty masz wybujałą wyobraźnię :P

Jak tam było 8 osób to max :P

Ale akcja była szybka to fakt ^_^

I to "prosze pana, jeszcze jeden grosz!" i z Twojej tryumfalnej miny zostało.. no niewiele :P

1. Archeolog...

2. Ciebie tam nie bylo :P

 

i kto tu ma problemy z wyobraznia :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Archeolog...

2. Ciebie tam nie bylo :P

 

i kto tu ma problemy z wyobraznia :cool:

 

o tak, 3,5 dnia po ostatnim poscie, ale ze mnie archeolog. :>

A moze i mnie nie bylo, to o czym ja mowilem to diablo tak?

 

A co do tematu, pytanie jest juz blizej, czy warto kupic WotLK o.O

A jesli kogos w miare wciagnelo na 33, to zalecam kupic jak najszybciej i WotLKa tez w jakims sklepie i wtedy mozna szybko wylevelowac i dostac sie do jakiejs lepszej gildii (chyba).

 

Ale zycze Ci zeby Ci sie nie spodobał WoW, bo nie tak latwo z tym skonczyc ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze i mnie nie bylo, to o czym ja mowilem to diablo tak?

tak to bylo Diablo... :lol2: no zgasila nas pani ekspedientka tym grosikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...