Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak ma się pół mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanosik robi łutututut :E
 

 

Edytowane przez lesiu155
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie dopóki debil z bety nie wyjdzie z łapami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżam na most, zmieniam pas a tu nagle rajdowcy. Jak zobaczyłem, że typ jedzie po kończącym się pasie to już miałem wizualizację, że wpada na słupki i wieżyczkę. Odpuściłem gaz i się wcisnął, ale co trzeba mieć w głowie aby po takim moście bez praktycznie żadnych zabezpieczeń tak zapieprzać ?‍♂️ Myślałem aby podesłać to Policji i Pankowi, ale tablic nie da się rozczytać.

Z ciekawości wyliczyłem swoją prędkość jak typ mnie wyprzedał i wyszło 46 kmh a jego prędkość to 115 - 120 kmh w strefie do 50 kmh.

 

 

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Heavy breathing*

Tylko, żeby model jazdy zostawili... Ale marzenia ściętej głowy :D

Edytowane przez lesiu155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pentium D napisał:

Myślałem aby podesłać to Policji i Pankowi, ale tablic nie da się rozczytać.

Oni chyba mają tracking GPS, po miejscu i czasie mogą zobaczyć jakie auto tam jechało. Zawsze spróbować warto, może jak raz uda się debila zatrzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szfis napisał:

Oni chyba mają tracking GPS, po miejscu i czasie mogą zobaczyć jakie auto tam jechało. Zawsze spróbować warto, może jak raz uda się debila zatrzymać?

dokładnie, @Pentium D podsyłaj mimo to. Takim kretynom trzeba zabierać uprawnienia ASAPem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pętjum, pas do rozpędzania służy do rozpędzania, a nie zjechania z niego od razu ślimacząc się ;)

Oczywiście typ z prawej solidnie przedobrzył. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lesiu155 napisał:

*Heavy breathing*

Tylko, żeby model jazdy zostawili... Ale marzenia ściętej głowy :D

grałeś w NFS 2015? Jeśli odliczysz rakową historię, to całkiem fajna ścigałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kowal napisał:

Pętjum, pas do rozpędzania służy do rozpędzania, a nie zjechania z niego od razu ślimacząc się ;)

Oczywiście typ z prawej solidnie przedobrzył. 

Wszystko było wymierzone pod ''normalną'' prędkość w tym miejscu. Spojrzałem w lusterko byli daleko ale jak ktoś leci 150 kmh po mieście to 125 metrów przejeżdża w 3 sekundy a nie w 7 jadąc 65 kmh. @huudy podeślę im to

 

Napisałem na ich FB bo jak wyślę maila do ich bok to mogą olać a tak ludzie się tym zainteresują.

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w czwartek na fb Panka w sprawie tego rajdowca, ale bez rezultatu. Teraz napisałem przez ich stronę internetową.

k4b4rIpm.jpg

Przy okazji kolejne wideo z Mostu Poniatowskiego. Chłop wywala się z roweru na jezdnię, ale na szczęście w bezpiecznej odległości.

 

Edytowane przez Pentium D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2020 o 16:10, huudy napisał:

grałeś w NFS 2015? Jeśli odliczysz rakową historię, to całkiem fajna ścigałka.

Praktycznie od Carbona w żadną z części więcej nie grałem, nie licząc MW 2012 i chwilę w ProStreecie. Ale model jazdy, gdzie za dotknięciem hamulca wchodzisz w drift mi nie odpowiada. Przeszedłem MW, nawet dobrze się bawiłem ale zdecydowanie jeśli chodzi o model jazdy UG i MW 2005 > nowe. To nawet na YT widać, jak oglądam nagrania, jak to wygląda - nie dla mnie model jazdy. Zdecydowanie wolę Horizona, tam przynajmniej trzeba nieco umieć (wiadomo, AC to to nie jest ale zawsze trochę bardziej wymagający model jazdy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagrałem 5 minut w Heat. Forza przy tym, to symulator :E kompletnie nie grywalne. Rzekłbym, że sterowanie rodem ze smartfona. Trzymaj ciągle gaz, tipnij podwójnie to będzie drift :E Hamulce są w zasadzie niepotrzebne

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Pentium D napisał:

Napisałem w czwartek na fb Panka w sprawie tego rajdowca, ale bez rezultatu. Teraz napisałem przez ich stronę internetową.

k4b4rIpm.jpg

No to się przejęli...

cpbS94o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Aule napisał:

+18

Prawda. A wystarczyłoby zamienić nazwę producenta i by powstał film o Alfiarzach. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne te tfsi, takie nie za wytrzymałe, McLarena czy Vett można upalać dalej, a kałdi się poddaje. Ewidentnie widać, że nie są to silniki do takich mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ktoś coś spieprzył w modyfikacjach w tym aucie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, katystopej napisał:

Fajne te tfsi, takie nie za wytrzymałe, McLarena czy Vett można upalać dalej, a kałdi się poddaje. Ewidentnie widać, że nie są to silniki do takich mocy.

Patrząc na to co tam się dzieje to raczej ktoś dał ciała z magistralą olejową i któryś wąż puścił olej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej zastanawia całkowity brak hamulców - spaliło przewody hamulcowe/płyn zagotowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kowal napisał:

Patrząc na to co tam się dzieje to raczej ktoś dał ciała z magistralą olejową i któryś wąż puścił olej :) 

 

2 godziny temu, huudy napisał:

mnie bardziej zastanawia całkowity brak hamulców - spaliło przewody hamulcowe/płyn zagotowany?

 

Przecież pod koniec jest wyjaśnione co się stało a Wy tu teorie tworzycie. Stopił się przewód hamulcowy od pałowania, przy kolejnych hamowaniach płyn poleciał na rozgrzane hamulce i się zapalił, dalsze próby hamowania tylko pogarszały sytuacje bo dolewali do ognia w konsekwencji zjarał się też przewód paliwowy dlatego w 7:40 ogień tak buchnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...