Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Serio ten zakręt jest tak zły że przy 80 się wypada? Czy to kwestia złomów i jeżdżenia za szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kaktuch napisał:

Serio ten zakręt jest tak zły że przy 80 się wypada? Czy to kwestia złomów i jeżdżenia za szybko

Przy normalnych oponach i sprawnym aucie nie ma najmniejszych szans żeby przy 80 tam zaliczyć takie piruety, raz dla testu gdy było mokro jechałem 120 i nic..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kaktuch napisał:

Serio ten zakręt jest tak zły że przy 80 się wypada? Czy to kwestia złomów i jeżdżenia za szybko

Raczej za duża prędkość i hamowanie będąc już w łuku, dupa odelżona + mokro. Do tego tam jest chyba jakieś wybrzuszenie na drodze, w 0:18 to czarne dostawcze auto podskakuje, białe też https://www.youtube.com/watch?v=SCIDXKNgGtQ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zielone od dobrych kilku sekund a BMW wjeżdża na czerwonym

 

Zlepek paru sytuacji a na końcu najnowsza z dzisiejsze nocy z BMW co bokiem stanęło i walnęło kołem w krawężnik wyjeżdżając z bocznej ulicy. Zrównałem się z nim i tak spojrzałem :E Nie wyglądało to na zamierzone i dziwne, że w sumie nie stare auto z elektroniką tak się zachowało.

 

Edytowane przez Pentium D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód zachowuje się jakby na jakiejś poduszce był zawieszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył resory + sztywny most, przód klasyczny macpherson i bardzo wysoki skok zawieszenia do tego rama i środek ciężkości gdzieś pod księżycem, czego innego się spodziewać po pickupie który w terenie radzi sobie doskonale ? Gdyby to jakiś suv odwalił no to kaszana, jak np RAV4 przed zmianami, wielowachacz, konstrukcja samonośna i w miarę niski środek ciężkości. Opony też pewnie swoje dołożyły, pickupy seryjnie są wypuszczane na ATkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzą, że ktoś chce przejechać to włażą na samochód. Te protesty mają na celu utrudniać życie innym czy zamanifestować swoje niezadowolenie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj zaczynać tematu, czy protest słuszny czy nie - to jest odrębny temat. Jednak protesty to z reguły 1/4 tych co naprawdę protestują, kolejna 1/4 idzie, bo inni idą, a pozostała połowa idzie bo zadyma. I potem człowiek patrzy na straty materialne w mieście i kompletnie nie rozumie, jaki był cel rozwalenia tego wszystkiego.  No ale do Francji czy USA nam daleko - tam to od razu podpalają wszystko co się da

Edytowane przez marko125-91
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślcie jak wywali covid za dwa tygodnie po tych protestach... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...