Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej tak wychodzą "okazje". A szczególne perełki przypływają ze Stanów - tam często praktykuje się "lekkie stłuczki" gdy silnik zarżnięty i koszt remontu z kosmosu: małe bum, auto ledwo uszkodzone ale silnika odpalić nie wolno :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wygląda to jakoś źle, ktoś kupi, wyklepie i ktoś nieświadomy kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzechu_1990 napisał:

wyklepie

raczej wyciągnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam tego typu filmiki, to zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie widząc kogoś, kto robi jakieś dziwne manewry nie zakładają, że to jest potencjalny idiota na drodze i lepiej trzymać od niego większy dystans (a nawet przepuścić mimo, że nie ma pierwszeństwa). Np. ten Golf i Polówka w 3:15 - wiadomo kto ma pierwszeństwo, ale po co bawić się w naprawy (a nie wierzę, że kierowca Polówki go nie widział) :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

6:04 I believe I can fly na DTŚce  8:E

kickflip dostawczakiem, szkoda, że nie wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:40 akcja z volvo to droga do moich Dziadków, bardzo malownicza, trasa Zamość - Skierbieszów. Wyboista, fakt, ale żeby coś takiego tam zrobić no to szacun :E Ja tam też czasem srogo cisnę bo mocno kreta jak na jakimś OSie a ruch prawie zerowy ale coś takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak oglądam tego typu filmiki, to zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie widząc kogoś, kto robi jakieś dziwne manewry nie zakładają, że to jest potencjalny idiota na drodze i lepiej trzymać od niego większy dystans (a nawet przepuścić mimo, że nie ma pierwszeństwa). Np. ten Golf i Polówka w 3:15 - wiadomo kto ma pierwszeństwo, ale po co bawić się w naprawy (a nie wierzę, że kierowca Polówki go nie widział) :) 

Połowa z tych filmików wygląda jakby kierowca nie patrzył na drogę albo miał tak gówniane hamulce jak w polonezie. Sam kiedyś na równorzędnym gość się polonezem we mnie władował. Widziałem, że zaczął dawno hamować, tylko wyglądało to jakby sprawność tych hamulców wynosiła jakieś 20%. Dziad jeszcze do mnie z mordą, po co mu wyjeżdżałem jak widzę, że on jedzie prosto :E

Z niemieckiego podwórka jakieś 2 tygodnie temu rowerzysta zajechał mi drogę na łamanym pierwszeństwie i też z łapami do mnie, że ja mu drogę zajechałem, bo on jedzie prosto. A 2 metry za nim znak ustąp pierwszeństwa, tablica z łamanym pierwszeństwem, a pod nogami linia zatrzymania. Najlepsze, że nic z tego nie skumał i obrażony pojechał dalej :E

Edytowane przez marko125-91
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

2:40 akcja z volvo to droga do moich Dziadków, bardzo malownicza, trasa Zamość - Skierbieszów. Wyboista, fakt, ale żeby coś takiego tam zrobić no to szacun :E Ja tam też czasem srogo cisnę bo mocno kreta jak na jakimś OSie a ruch prawie zerowy ale coś takiego :D

Ta V40 miała zapewne zbiodegradowane tylne zawieszenie, nikt tego w nich nie robi bo to wielowachacz i koszt polowy auta, na bank jedna z przyczyn :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może osę odganiał, że tak łapami machał? 

 

Nic nie zrobisz, trzeba być mądrzejszym i jechać dalej. A jakby zajechał drogę i przyszedł fuczeć czy szarpać za drzwi to w zależności rozwoju sytuacji. Już jednego takiego mieliśmy na dzielnicy jak jeszcze mieszkaliśmy w Polsce. Potem to pierwszy "dzień dobry" mówił :E

 

Nie, krzywdy fizycznej nie doświadczył, ale zrozumiał, że jego sposób bycia się tutaj nie sprawdzi ;)

Edytowane przez marko125-91
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź jeden wspólny mianownik obu sytuacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ta V40 miała zapewne zbiodegradowane tylne zawieszenie, nikt tego w nich nie robi bo to wielowachacz i koszt polowy auta, na bank jedna z przyczyn :E

inna sprawa, że zapiehdalał jak debil po wybojach i zakrętach :E  

 

A jakby zajechał drogę i przyszedł fuczeć czy szarpać za drzwi to w zależności rozwoju sytuacji.

dla takich chwil wożę ze soba gaz w żelu.

  

 

cos w tym jest, ze BMW przyciaga tak wielu narwancow...

cena/jakość/RWD nie do pobicia dla innych marek.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIA możesz sobie co najwyżej pod Auchan podjechać. Pod Biedrę czy Lidla tylko niemieckie premium!

 

dla takich chwil wożę ze soba gaz w żelu.

Masz ogromne ryzyko, że zawieje Ci z powrotem do kabiny samochodu. Wtedy masz rozjuszonego sebiksa i sam g widzisz. 

A dobra. W żelu. To trzeba dobrze wycelować

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A dobra. W żelu. To trzeba dobrze wycelować

raz całe opakowanie zużyłem na to, żeby nauczyć siebie i moją kobiete jak się z tego korzysta.

  

 

Kia Stinger jest bardzo ok w swojej cenie :)

ja myślałem o kompocie w cenie do 7k peelen :E

Edytowane przez huudy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś w jednej firmie ochroniarskiej jako serwisant. No i ochroniarze coś tam się droczyli. Siedzimy sobie w pomieszczeniu w kilka osób, jeden ochroniarz poszedł do toalety. No i zanim zdążył się zamknąć od środka, drugi otworzył szybko drzwi, psiknął zdrowo gazem do kibelka i zamknął drzwi przypierając je całym ciałem na kilka sekund. No i spoko, żart, tamten oczy przepłukał i dosyć szybko mu przeszło.

Problem w tym, że dziadostwo rozniosło się wszędzie i gdzie by człowiek nie poszedł, to łzawił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.04.2021 o 15:11, huudy napisał:

inna sprawa, że zapiehdalał jak debil po wybojach i zakrętach :E  

Uwierz mi, te samochód pomimo swoich lat ze sprawnym zawiasem trzymał się jak wściekły zakrętów i wyboi, droga ze Strzyżowa na Solinę to było czyste 100km zajebistej frajdy po zakrętach z piszczącą żoną za pasażera 8:E

 

A tu świeży odcinek Jagody, ultra ciekawy, mało się piwem nie zachłysnąłem przy temp zapłonu pierwszej próbki

 

Film został usunięty. Link do .rar https://drive.google.com/file/d/1-u_PIqIEA5NyDxZUyTrx6OvUUCt5yh9w/view?usp=sharing

 

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to wrzucać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, huudy napisał:

inna sprawa, że zapiehdalał jak debil po wybojach i zakrętach :E  

Wydaje mi się, że jeżdżę tam szybciej czasem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...