Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Oby przeżył do czasu aż fure z oc naprawią

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kaktuch napisał:

Oby przeżył do czasu aż fure z oc naprawią

Gratuluje priorytetów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza motocyklistów do jeżdżenia jak debile, robią to z własnej woli często ryzykując życiem i zdrowiem innych. To ten już nie zaryzykuje

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Kaktuch napisał:

Nikt nie zmusza motocyklistów do jeżdżenia jak debile, robią to z własnej woli często ryzykując życiem i zdrowiem innych. To ten już nie zaryzykuje

I to jest wg Ciebie wystarczający powód, żeby wykpiwać czyjąś ewentualną śmierć i żałować auta? Żałosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadek, auta stoją na środku jezdni, może jacyś poszkodowani, pewnie ktoś będzie wysiadał pomóc a tu 5 dawców myśli że se przeleci na styk jadąc z 50 mil/h. No jak można bronić takich debili, bez względu czy gość właśnie na własne życzenie sie wykrwawia na śmierć czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kaktuch napisał:

Wypadek, auta stoją na środku jezdni, może jacyś poszkodowani, pewnie ktoś będzie wysiadał pomóc a tu 5 dawców myśli że se przeleci na styk jadąc z 50 mil/h. No jak można bronić takich debili, bez względu czy gość właśnie na własne życzenie sie wykrwawia na śmierć czy nie.

A gdzie ja ich bronie czy pisze, że to nie jest wina tego typa? 

Nie wiem to ma tutaj ile lat, ale jakoś nie widzę nadziei na wyleczenie tego narodu z takiej polaczkowej małostkowości. Młode chłopy a już mentalne Janusze z wąsem. 

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trup to trup. Ja zawsze współczuję tym, którzy jeszcze żyją, ale kwestia minut, że się przekręcą, do tego w wielkich męczarniach. 

Wiadomo, że szok, adrenalina, ale nie mogę sobie wyobrazić, co musi wtedy być w głowie, gdy wiesz, że już po Tobie... Eh...

Co do kamikadze, to wczoraj typki w golfie przestrzeliły STOP z ponad 100kmh. Problem taki, że była to droga krajowa. Mega fart, że nic nie jechało, bo nie byłoby co zbierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kaktuch napisał:

Nikt nie zmusza motocyklistów do jeżdżenia jak debile, robią to z własnej woli często ryzykując życiem i zdrowiem innych. To ten już nie zaryzykuje

Jak do tej pory to kierowcy puszek to dla mnie debile. Nie potrafią ocenić odległości pojazdu. Mam nagranie, a nawet kilka na których to właśnie koleś z puszki wyprzedza na podwójnej ciągłej jadąc na czołówkę ze mną. Gdybym nie zwolnił i zjechał gość by przywalił dzwona. Druga sprawa to ślepota ludzi w puszkach. Ile to razy na skrzyżowaniu mi wymuszają, takich przykładów można mnożyć i wyliczać. Zachowujecie się jak Paniska na drogach, a w głowie sieczka. Takie czasy że teraz bez kamerki to strach jechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Strilok napisał:

Jak do tej pory to kierowcy puszek to dla mnie debile. Nie potrafią ocenić odległości pojazdu. Mam nagranie, a nawet kilka na których to właśnie koleś z puszki wyprzedza na podwójnej ciągłej jadąc na czołówkę ze mną. Gdybym nie zwolnił i zjechał gość by przywalił dzwona. Druga sprawa to ślepota ludzi w puszkach. Ile to razy na skrzyżowaniu mi wymuszają, takich przykładów można mnożyć i wyliczać. Zachowujecie się jak Paniska na drogach, a w głowie sieczka. Takie czasy że teraz bez kamerki to strach jechać. 

Motocykliści to też idioci. Nadmierna prędkość, wpychanie się na siłę, używanie klaksonu, nie spełniające norm tłumiki, brak używania kierunkowskazów w korku, jazda po ciągłej i pasach wydzielonych w ruchu, używanie świateł długi w trakcie dnia i oślepianie innych i jeszcze by się coś znalazło. Niestety, ale prędzej spotkasz idiotę na motocyklu niż w aucie ze względu na to, że motocyklami jeżdżą głownie młodzi faceci. Co nie znaczy, że idiotów w autach uważających się za święte krowy nie ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Strilok napisał:

Jak do tej pory to kierowcy puszek to dla mnie debile. Nie potrafią ocenić odległości pojazdu. Mam nagranie, a nawet kilka na których to właśnie koleś z puszki wyprzedza na podwójnej ciągłej jadąc na czołówkę ze mną. Gdybym nie zwolnił i zjechał gość by przywalił dzwona. Druga sprawa to ślepota ludzi w puszkach. Ile to razy na skrzyżowaniu mi wymuszają, takich przykładów można mnożyć i wyliczać. Zachowujecie się jak Paniska na drogach, a w głowie sieczka. Takie czasy że teraz bez kamerki to strach jechać. 

Gdyby tylko ktoś kiedyś wymyślił jakiś sposób żeby zminimalizować ryzyko wypadku spowodowane tym, że ludzie nie są idealni... Jakby na przykład spisali jakiś zbiór zasad dla wszystkich użytkowników dróg który powodowałby, że jeździ się bezpiecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego gościa od gdzieś maja/czerwca 2019 roku,kiedy miał tego Merca W140 od dobrych kilku miesięcy(pierwszego filmiku z udziałem Merca niestety nie ma na kanałach gościa) i go sobie na swój sposób ogarniał przez 2,5 roku.Szczerze mimo,że nie interesuje mnie motoryzacja,to jemu kibicowałem,z kilka-kilkanaście jego filmików wrzucałem w tym temacie.Wczoraj w nocy się dowiedziałem,że Merca pozbył,a nabywca jest Niemcem(analogia - Polak płakał jak sprzedawał,a nie odwrotnie ?).Ogólnie przez ~1,5 roku ten Merc dużo więcej stał niż jeździł,gdyż gościu drutował silnik i blacharkę i... ogarnął,ale niedługo po tym,zauważył wyciek z jednej rurki przy chłodnicy,a jak chciał pojeździć,to tamował wyciek... bluzą i tak się skończyło,że bluza wplątała się w pasek klinowy,resztę... to sami sobie dokończcie :E
Taki to był gwóźdź do trumny,pora przestać go oglądać,już nie będzie tak samo jak kiedyś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za dzbany.

 

Od siebie na poprawę nastroju:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się napisać wina kierowcy auta ewidentna, w końcu wymusił ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby kierowca auta miał tyle szczęścia co ten w Ustce. ebana moto izda. Tak motory są wszędzie, trochę go tu, trochę go tam. Komentarze są piękne. Nikomu go nie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 48 sekundzie jest ten słynny zakręt "śmierci"? :E i w co on walnął? Ta barierka wyglądała jakby wisiała na sznurkach

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bergercs napisał:

Nasza gwiazda :-)

 

Nie bierz tego czasem do siebie, ale ten kanał to nowotwór: 3/4 filmów na których nic się nie dzieje, bo jeden janusz wymusił pierwszeństwo, a drugi hamował klaksonem i wrzuca filmik w neta z urażonym ego, "bo ón mioł pir szeństfo!" ;) Dlatego wolę Polskie drogi, bo chociaż właściciel to szur, ale przynajmniej jest co oglądać. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wszelkie "piraty, stop chamy" wybiórczo szukając siebie ?

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bergercs napisał:

Oglądam wszelkie "piraty, stop chamy" wybiórczo szukając siebie ?

 

myślałem, że tylko ja mam to zboczenie. Aczkolwiek po tym jak "Polskie drogi" agitował politycznie, to się całkowicie wycofałem z tego kanału na rzecz Chama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś pytał to nie ja, ja mam blachy innego województwa :E 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...