Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny film o świetnym aucie, gdyby nie znaczek zrobiłby furorę

 

 

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@katystopej nawet marką premium można latać bokiem :E

 

Edytowane przez huudy
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego samego tematu polecam swój kanał Youtube:

www.youtube.pl/drzanga1gliwice 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2021 o 17:25, katystopej napisał:

Fajno patola w panterce 8:E

 

 

Kij z patolą, po co to się tak przypierda**ć? Raz w roku taki dzień a tu przychodzą idioci i blokują. Kij, że wiadomo jak będzie wyglądać parkowanie w ten dzień a i tak ludzie samochodami się tłuką - to już inny temat. Warci siebie, a na miejscu tej babeczki bym wezwał jeszcze policję za niszczenie mienia. Wszystko nagrane pięknie, najwyżej mandat bym dostał za parkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, lesiu155 napisał:

Kij z patolą, po co to się tak przypierda**ć? Raz w roku taki dzień a tu przychodzą idioci i blokują. 

 

To przepisy można łamać zależnie od tego czy przypada święto katolickie xD?  Co następne, wyprzedzanie na ciągłej, bo są korki na powrocie z grobów :E ?  Spojrzałeś na datę filmu? Wg mnie to nie jest 1 listopada. 

48 minut temu, lesiu155 napisał:

 Warci siebie, a na miejscu tej babeczki bym wezwał jeszcze policję za niszczenie mienia. 

Co tam plucie, groźby, mataczenie i wyzwiska. Wiadomo, że największą wartość ma auto xD 

Edytowane przez resistance
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, resistance napisał:

 

To przepisy można łamać zależnie od tego czy przypada święto katolickie xD?  Co następne, wyprzedzanie na ciągłej, bo są korki na powrocie z grobów :E ?  Spojrzałeś na datę filmu? Wg mnie to nie jest 1 listopada. 

Co tam plucie, groźby, mataczenie i wyzwiska. Wiadomo, że największą wartość ma auto xD 

Wszystko jedno - katolickie, muzułmańskie, żydowskie. Tam jest na tyle szeroko, że każdy się zmieści, chyba, że ma się ego szersze od samochodu jak w przypadku nagrywających. Ja wciąż nie widzę problemu, że tam tak stają. 1,5m jest? Wygląda, że jest. A to jak, się zachowała to też jest paragraf na to, ja napisałem, co bym zrobił na jej miejscu jakby mi ktoś tak pięścią w maskę walił, o groźbach nic nie pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, lesiu155 napisał:

Ja wciąż nie widzę problemu, że tam tak stają. 

A ja nie widzę problemu, żeby stanąć na miejscu do tego przeznaczonym i przejść na nogach na cmentarz. 

Poza tym to plucie jadem na tych typów, a przypuszczam, że raczej to są katolicy :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pewnie bym się tam nie pchał chyba, że już bym musiał. A plucie jadem zawsze jest złe, niezależnie od wiary czy niewiary plującego.

Edytowane przez lesiu155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa tak, że Ty masz auto i nie masz gdzie zaparkować, więc parkujesz, gdzie popadnie, bo wydaje Ci się, że nie będzie przeszkadzać. Twoje auto - Twój problem. Jest komunikacja miejska. A kwiatki i znicze można kupić pod cmentarzem, czy przywieźć 2 dni przed. Zawsze jest jakieś rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lesiu155 napisał:

Też pewnie bym się tam nie pchał chyba, że już bym musiał. A plucie jadem zawsze jest złe, niezależnie od wiary czy niewiary plującego.

Myślałem, że katolicy poza innym kodeksem drogowym w święta mają też inne przywileje :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebywanie z celebrytą wystarczającą zapłatą :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chrisowi dowiedziałem się o wojence między M4K a Dudą:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że ja tych ścieków nie oglądam. Pamiętam jak raz oglądałem tego pajaca i on aluminiowe wahacze oceniał na podstawie tego jak pękają pod prasą. Człowiek bez pojęcia o właściwościach materiałów, parametrach wytrzymałościowych bierze się za takie rzeczy i jeszcze zgarnia za to pieniądze. Za szerzenie głupoty.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Trepcia napisał:

A tak po krotce - a co chodzi w tej walce "jutiubieruf"? Kto robi kogo w bambuko?

nie wiem, a próbowałem obejrzeć tego Chrisa - japierdziu, jaki ten typ ma irytującą manierę... wypowiada się na tym filmie, jakby wcześniej flaszkę już zrobił i wątek gubił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda to nie jutjuber, tylko facet z wieloletnim i dobrze prosperującym biznesem, który tv i internet traktuje jako hobby. Ten box to wtopa. Nie powinien imo drążyć tematu z gościem, który poleruje lampy pastą do zębów czy tak jak wyżej Kowal wspomniał - testuje aluminiowe wahacze na prasie. 

Chris też się trochę odkleił. Na początku przygody jak jeszcze normalnie mówił, to coś tam go nawet oglądałem. Z czasem przestałem, bo się słuchać nie da hyhy sucharów itp. Ale olej w tłumiku wymieniam regularnie :)

 

Od siebie polecam np. tavarish / wrencheveryday

Edytowane przez DannyKay
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...