Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Podana jest tam gdzieś moc tego auta, bo ledwo wstałem i nie mogę znaleźć :(

no ja też tam mocy w parametrach auta podanej nie widzę...ale sądząc po gratach to być nawet i 500-550+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypaśna :P

Pod maską super ten róż wygląda :D

Ogólnie baaardzo ładna oprócz jednej rzeczy - przedni zderzak, przy fotach z boku pasuje do tego auta jak pięść do oka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja też tam mocy w parametrach auta podanej nie widzę...ale sądząc po gratach to być nawet i 500-550+

o kurde :o:E

W takim lekkim aucie to musi nieźle ciągnąć, ciekawe ile do setki, albo raczej 200 :E

 

Ogólnie baaardzo ładna oprócz jednej rzeczy - przedni zderzak, przy fotach z boku pasuje do tego auta jak pięść do oka :/

Znalazłoby się dużo ładniejszych, racja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie miał serca... ani portfela na taki skok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie miał serca... ani portfela na taki skok

AC? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AC? :E

Od wypadków lotniczych? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od wypadków lotniczych? :lol2:

w sumie może powiedzieć że mu sarna wyleciała i chciał przeskoczyć nad :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.03 :lol2:

Edytowane przez hej1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajny przejazd MR2-jką

 

cudowne miejsce :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.joemonster.org/filmy/21690/Powr...ki_w_Szczecinie skurwyy.... specjalnie tam stoi żeby odszkodowanie dostać, a żeby chcieli mu nie wypłacić...

Ta zobacz chociaż ten filmik w calości od początku to byś zauważył, że na początku jechał, Ty oczywiście miszczu kierownicy byś w ogóle stamtąd bez niczego pojechał. Miałeś w ogóle kiedyś do czynienia z takim lodem? Stawiam, że nie, no chyba, że liczysz, że na CB Cie pokierują :rotfl:

 

Zanim coś palniesz pomyśl, już widzę jak taksiarzowi zależy na tym, żeby jego narzędzie pracy znalazło się na warsztacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta zobacz chociaż ten filmik w calości od początku to byś zauważył, że na początku jechał, Ty oczywiście miszczu kierownicy byś w ogóle stamtąd bez niczego pojechał. Miałeś w ogóle kiedyś do czynienia z takim lodem? Stawiam, że nie, no chyba, że liczysz, że na CB Cie pokierują :rotfl:

 

Zanim coś palniesz pomyśl, już widzę jak taksiarzowi zależy na tym, żeby jego narzędzie pracy znalazło się na warsztacie.

oglądałem jego poprzednie filmiki, to ty sobie to obejrzyj od początku!!

na każdym z filmików jest ta sama taksówka, specjalnie tam debil stoi lub wyjezdza jak ktoś jedzie żeby go walili

śmiać to się mogę z ciebie bo jesteś niedoinformowany, a najwięcej wiesz. (jak zwykle z resztą) :rotfl:

Edytowane przez Accent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spinać, bo żyłka pierdyknie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oglądałem jego poprzednie filmiki, to ty sobie to obejrzyj od początku!!

na każdym z filmików jest ta sama taksówka, specjalnie tam debil stoi lub wyjezdza jak ktoś jedzie żeby go walili

śmiać to się mogę z ciebie bo jesteś niedoinformowany, a najwięcej wiesz. (jak zwykle z resztą) :rotfl:

 

 

Bredzisz chłopie. To,gdzie on jeszcze jechał,to był pierwszy filmik. Później tam zaparkował i tak został, a że ludzie w niego wjeżdżali? I tak w coś by w końcu wjechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bredzisz chłopie. To,gdzie on jeszcze jechał,to był pierwszy filmik. Później tam zaparkował i tak został, a że ludzie w niego wjeżdżali? I tak w coś by w końcu wjechali.

W coś to by wjechali np. w budynek któremu z oc nie beda musieli płacić... Skoro dla niego to było takie ważne auto to by tam nie stanął.

tamte pierwsze 2 filmiki pojawiły się w necie szybciej... a nawet gdyby tak nie było to ewidentnie widać że specjalnie tam stał.

Na dzwonach można przyciąć niezłą kapustę w efekcie taksówkarz przez takich parę strzałów może sobie kupić nowego mercedesa.

Nawet koleś z fiesty ma do niego o to pretensję... a on tam był i widział co i jak, na forum to można tylko spekulować i wyrażać swoje zdanie

Ja je wyraziłem i nie życzę sobie żeby taki kowal mnie przedrzeźniał skoro nawet nie przeczytał ze zrozumieniem, odbierając to tak że się wychwalam i taksówkarz jest głupi bo ja to bym uniknął tego zderzenia w tej sytuacji.

Jedyne co to jeśli zależałoby mi na aucie to nie parkowałbym go w tym miejscu i unikał jazdy tą drogą...

Edytowane przez Accent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...