Skocz do zawartości
lukjar7

znaleziska na youtube i video.google oraz innych

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Teraz to Ty jesteś mocno niepoważny, tych pierwszych jest xxxxxxxx razy więcej, a mimo to ci drudzy mają problem z umiarem i znacznie częściej to słychać.

 

Szczerze? Dzisiaj jeździłem i jedyny dźwięk jakiego się zląkłem pomimo kasku na łbie i szumu wiatru to był jakiś małolat w bmw (który siedział na ogonie drugiem w audi i generalnie rzecz biorąc wolno nie jechali), a nie motocyklista.

 

A jak już mamy prowadzić statystyki summa summarum weź pod uwagę ilość aut i to, że jeżdżą cały rok, a motocykliści dają się we znaki w dzień jak dzisiaj. Racja, że procentowa ilość dzbanów wśród motocyklistów jest większa niż w autach, ale to nie znaczy, że ten problem przykrywa "grzechy" wszystkich innych.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu słyszałem auta głośniejsze od dzisiejszej kawalkady motocyklistów: na torze do wyścigów dragsterów w stanach. Nawet jakieś F12 pałujące do odciny spod świateł nie wyje tak jak przeciętny motocykl. Zresztą nie widziałem u samochodziarzy zwyczaju wciskania sprzęgła i pałowania silnika do odciny tylko po to żeby hałasu narobić, a u motocyklistów to jest na porządku dziennym. Wpierdalasz się na motorze między auta w korku i ktoś cie nie zauważy? Jeb do odciny. Ktoś ci nie zjedzie z lewego pasa wystarczająco szybko? Jeb do odciny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Dzisiaj jeździłem i jedyny dźwięk jakiego się zląkłem pomimo kasku na łbie i szumu wiatru to był jakiś małolat w bmw (który siedział na ogonie drugiem w audi i generalnie rzecz biorąc wolno nie jechali), a nie motocyklista.

 

A jak już mamy prowadzić statystyki summa summarum weź pod uwagę ilość aut i to, że jeżdżą cały rok, a motocykliści dają się we znaki w dzień jak dzisiaj. Racja, że procentowa ilość dzbanów wśród motocyklistów jest większa niż w autach, ale to nie znaczy, że ten problem przykrywa "grzechy" wszystkich innych.

 

przecież motocyklista też może mieć auto, więc co to za różnica, że jeździ w zimę czy nie... równie dobrze ten łoś może mieć właśnie takie bmw na zimę z przelotem... 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mało masz kierowców aut trąbiących czy używających długich jak jedziesz "nie po ich myśli"?

 

I osobiście nie widzę większej różnicy między V8, R4 kręcącym się do 18 tys. czy starym E36 którego właściciel utraconych bezpowrotnie konie chce odzyskać pozbyciem się tłumików. Hałas to hałas. Jeden na jego produkcje przeznaczy 5 tys. inny 15, a inny 500 tys. zł.

 

przecież motocyklista też może mieć auto, więc co to za różnica, że jeździ w zimę czy nie... równie dobrze ten łoś może mieć właśnie takie bmw na zimę z przelotem... 8:E

 

Doskonale o tym wiem :E Z tego co zauważyłem, to tacy ludzie często swoją potrzebę atencji realizują na wszystkich środkach lokomocji jakie mają.

 

Problem z motocyklistami jest taki, że w większości są to dość młodzi faceci, mniej jest kobiet i emerytów u których rumakowanie nie jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I osobiście nie widzę większej różnicy między V8, R4 kręcącym się do 18 tys. czy starym E36 którego właściciel utraconych bezpowrotnie konie chce odzyskać pozbyciem się tłumików. Hałas to hałas.

 

Polecam wizytę u laryngologa jak nie słyszysz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Napisałem nie widzę, a nie, że nie słyszę. I też nie chodzi mi raczej nie o to że WIDZĘ NAOCZNIE MOTOCYKLISTE UPALAJĄCEGO MOTÓR tylko, że zauważam problem w generowaniu zbędnego hałasu. Nie będę się tutaj sprzeczał od ilu decybeli coś jest uciążliwe, a co jest do zniesienia.

 

No, ale pamiętajmy na jakim forum jesteśmy tutaj jest więcej kierowców jak motocyklistów więc jak szkalować to musimy grupę do której się nie zaliczamy :E

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit

 

nvm

 

Ten filmik z biciem u tego przygłupa to ustawka imo. Kilka dni wcześniej wstawił video w który przejechał komuś przez pole, wykopki podłapały i nakręciły aferę. Wtedy ten podłapał, że wyświetlenia się zgadzają i wstawił ten film. 

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raz w życiu słyszałem auta głośniejsze od dzisiejszej kawalkady motocyklistów: na torze do wyścigów dragsterów w stanach. Nawet jakieś F12 pałujące do odciny spod świateł nie wyje tak jak przeciętny motocykl. Zresztą nie widziałem u samochodziarzy zwyczaju wciskania sprzęgła i pałowania silnika do odciny tylko po to żeby hałasu narobić, a u motocyklistów to jest na porządku dziennym. Wpierdalasz się na motorze między auta w korku i ktoś cie nie zauważy? Jeb do odciny. Ktoś ci nie zjedzie z lewego pasa wystarczająco szybko? Jeb do odciny.

A łutututu u hondziarzy? :E

 

Znam paru motocyklistów z olejem w głowie. Sami przyznają, że odsetek debili jest duży i dlatego sami nie jeżdżą już na żadne zloty. Kilka pewnych osób wystarcza na dobre wyprawy.

Edytowane przez marko125-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

 

nvm

 

 

No poszedł po rozum do głowy tylko to, że to naprawił powinno być spowodowane tym, że przeszkadzało to innym, a nie jemu samemu w środku auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zresztą nie widziałem u samochodziarzy zwyczaju wciskania sprzęgła i pałowania silnika do odciny tylko po to żeby hałasu narobić, a u motocyklistów to jest na porządku dziennym.

 

https://youtube.com/watch?v=o0z0z1iGP4s

 

Będziemy konsekwentni i szkalujemy czy się pałujemy? :E

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A łutututu u hondziarzy? :E

 

Znam paru motocyklistów z olejem w głowie. Sami przyznają, że odsetek debili jest duży i dlatego sami nie jeżdżą już na żadne zloty. Kilka pewnych osób wystarcza na dobre wyprawy.

 

hondziarze to taki klub 125ccm.... inaczej niestety te auta nie jeżdżą...

 

civic-1.8-140KM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważalna różnica na pewno jest taka, że goście to robią pod najwyraźniej pustym centrum handlowym, a typ mi jeździ pod oknem i jak mam do niego względny szacunek tak pałowanie muscle carów czy przekraczanie prędkości trzykrotnie to jego hobby.

 

Naprawdę wolałbym, żeby ktoś posiadając fajne auto czy motocykl "szpanował" nim inaczej niż łamiąc przepisy i irytując ludzi, a ujadanie jednej grupy na drugą, gdzie jedna robi to samo co druga to posiadanie podwójnych standardów. Lepiej trzymać się norm 'papierowych', bo subiektywnie to jednemu się podoba dźwięk V8, drugiemu R4 przy 18 tys, trzeciemu obydwa, a czwartemu śpiew ptaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten filmik z biciem u tego przygłupa to ustawka imo. Kilka dni wcześniej wstawił video w który przejechał komuś przez pole, wykopki podłapały i nakręciły aferę. Wtedy ten podłapał, że wyświetlenia się zgadzają i wstawił ten film. 

taka ustawka, że PZM po tym zabrał mu licencję instruktora i zasadniczo pozbył się pariasa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie trzeba stwierdzić że dużo więcej motocyklistów (w %) łamie przepisy i nie szanuje innych (hałas) w porównaniu do kierowców samochodów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie trzeba stwierdzić że dużo więcej motocyklistów (w %) łamie przepisy i nie szanuje innych (hałas) w porównaniu do kierowców samochodów ;)

 

No i co zrobimy z tym wnioskiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i co zrobimy z tym wnioskiem?

nic, bo patroli mierzących poziom hałasu jest jak na lekarstwo. Zresztą, co wy wiecie o hałasie - mieszkam pod jedną z ruchliwszych stacji w centrum miasta, obok McD, a za stacją otwarty tunel przez środek miasta :lol2: Upalnia Golfów, BMW, Mesiów i innych takich to co weekend w zasadzie.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co zrobimy z tym wnioskiem?

 

Nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kickflip mu nie wyszedł :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...