Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

ET: Quake Wars - klan PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez poprosze zaproszenie :D:P

nick : P3psk0 albo Pepsko :D nie wiem w sumie sam jak to tam jest bo jak sie loguje do gry mam nick pepsko i haslo no i nick w grze ustawilem P3psk0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze mi na dniach tez uda sie zakupic pelniaka i tak chcialem ta gierke kupic juz od dluzszego czasu - uwazam ze naprawde warto.

W tym roku to musowo do zakupu Quake Wars i Crysis jak sie pojawi i to mi styknie na dlugi dlugi czas.

 

Taki maly offtop :

Moze sie usmiejecie ale np. Far Cry przechodzilem chyba z 2 lata oczywiscie z przerwami, teraz mecze Obliviona juz od pojwienia sie tej gry ( wszystkie oryginaly) jak tak sobie mysle to starczy mi tych klejnych gier QW i Crysis na kolejne lata ale to tak jest jak nie zawsze ma sie za duzo czasu.

 

A Quake Wars ze swoim Multiplayerem naprawde rzadzi i do tego ma niezbyt wygorowane wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z checia pogram z wami na full (mam od piatku 5.10) tylko lubie jak serwer jest pelny i sie dzieje pelno akcji. Wczoraj gralem sporo czasu, dzisiaj akurat nie mialem go, co mozna wywnioskowac ze roznie u mnie z graniem ;]

Ale fakt faktem, ze QW jest naprawde niezla sieciowka, najlepiej mi sie gra inzynierem, medicem.

Co do tego serwa co podales, ile ma on osob w ciagu dnia? Bo teraz na stan 23:20 jest pusty, a np. w poludnie mamy pelnego? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o invita do klanu: muchacho_pl :)

 

No i witam po 2 tygodniowym banie za nic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o invita do klanu: muchacho_pl :)

 

No i witam po 2 tygodniowym banie za nic :E

Witamy w naszym gronie ;) Ja w poniedziałek podam nick ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze na sparingu z quakewars nie mialem mic'a. Musze kupic sobie jakies sluchawki z mikrofonem, pewnie w przyszlym tygodniu dokonam zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie dzisiaj mi sie gralo. moze jutro tez dam rade ale nie obiecuje.

jedna gra a tyle XP mozna zdobyc :E - oczywiscie jak sie wie co robic :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze na sparingu z quakewars nie mialem mic'a. Musze kupic sobie jakies sluchawki z mikrofonem, pewnie w przyszlym tygodniu dokonam zakupu :)

Tylko czasem nie bierz Icematów Siberia - dobre ale drogie :E Ja mam takie za 36zł i nie ustępują icematom ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić to sterowniki od karty dźwiękowej - potrafią się zresetować i na TS'ie nagle wszystkim łeb pęka, bo mam na full mikro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czasem nie bierz Icematów Siberia - dobre ale drogie :E Ja mam takie za 36zł i nie ustępują icematom ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić to sterowniki od karty dźwiękowej - potrafią się zresetować i na TS'ie nagle wszystkim łeb pęka, bo mam na full mikro :E

Bede raczej wybieral w klasie ultra ekonomicznej :E

Jutro jade haracz zaplacic na uczelnie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie dzisiaj mi sie gralo. moze jutro tez dam rade ale nie obiecuje.

jedna gra a tyle XP mozna zdobyc :E - oczywiscie jak sie wie co robic :Up_to_s:

Jak wiesz to się podziel ;) Ja przez 3 rundy na demku max 35 range zdobyłem (prawie 800expa), a teraz jak gram to ledwo do 20 dochodzę... i właściwie nie wiem co rpzedtem robiłem czego nie robię teraz :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wiesz to się podziel ;) Ja przez 3 rundy na demku max 35 range zdobyłem (prawie 800expa), a teraz jak gram to ledwo do 20 dochodzę... i właściwie nie wiem co rpzedtem robiłem czego nie robię teraz :hmm:

To zalezy od inny graczy, jak grasz z lamkami to mozna nabic tony xpa. Jak gralem na demie to zdarzali sie idioci ktorzy ciagle wbiegali na moje APT i nabijali mi statystyki. Max mialem cos ok 700pt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz rankow nie na tluczesz chyba ze grasz na nierankowym serwie :)

awan sie dostaje za zdobycie medalu tylko

a tak na 3 rundy to mi sie puki co udalo uklepac 300 chyba max bo sa na tyle zroznicowane ze raczej ciezko wyciagnac wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na 30zl wygladaja calkiem solidnie :o

Jak dojda to zdaj relacje ;)

 

Nie omieszkam tego uczynić ;) W środę powinny być :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miło popatrzeć na kolegów i na to że wszystko idzie w dobrym kierunku mam nadzieje że w tym tyg. dołącze :) Po tym przegranym meczu nie śpie po nocach :P po prostu musimy ich zabić ;)

A właśnie zapomniałeś powiedzieć co tam w pracy słychać... :E

 

Co do słuchawek... hmmm... nie wyglądają źle, ale możliwości określimy po założeniu... moich nawet na allegro nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zostalem szczesliwym posiadaczem pelnej wersji..znajdzie sie dla mni miejsce??:>

Ahaha a mi kurier dzisiaj zadzwonił czy zastanie kogoś w domu do godz. 15! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz rankow nie na tluczesz chyba ze grasz na nierankowym serwie :)

awan sie dostaje za zdobycie medalu tylko

a tak na 3 rundy to mi sie puki co udalo uklepac 300 chyba max bo sa na tyle zroznicowane ze raczej ciezko wyciagnac wiecej

dokladnie, na pierwszy stopien potrzeba 600XP :E ( o ile sie nie myle :hmm: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy stopien trzeba 1 medal zdobyc :]

bo expa to ja mam 2K z hakiem a ranka nie mam jeszcze :D

ofc jak ktos umie to 600 xp jedna profesja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem na jakims rangingowym serwerze teraz mialem 100 xp i ni chuja w statach na stronie nie widac mnie anwet w klanie ;/ yhhhhhhhhhhhhhhhhhh wtf :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo jest :D wczesniej nie bylo jak pisalem tego posta :D:P hehehe moze jakis meczyk ?? :P albo po 22 ? :>

 

edit :

tak z ciekawości zapytam gdzie mozna zmienic unknown na PL : > ? :P i jakies inne gazdety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...