Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wyjście. Tylko, że NFSU2 większości nie przypadł do gustu. ALe chyba nie ma innego wyjścia.

Czemu mi sie podoba. Aha i musze zaznaczyc ze gralem tylko w demka obu gier :lol2:(NFS:U I NFS:U2)

Edytowane przez Matthew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co temu człowiekowi chodzi :hmm:

 

Normalnie otwarty temat z miłym i sensownym zapytaniem, a tu nasz "kochany" mod zamyka. Niech żyje wolność słowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle popatrzyłem były trzy takie same wątki... :] Ale w pierwszym też nieźle zamotał dając Matthew-owi ostrzeżenie...Za nic! :mad:

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Źle popatrzyłem były trzy takie same wątki... :] Ale w pierwszym też nieźle zamotał dając Matthew-owi ostrzeżenie...Za nic! :mad:

 

Pozdr.

No wlasnie MNIE ostrzezenie to juz zbrodnia a jak za nic to wogole...pod sad :E

Ale ogolnie to nie jaze czemu mowicie tu o moich trzech watkach:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie może jakąś listę aktywnych klanów PCLab.pl

Widziałem, że pare się przeniosło na swoje fora, ale może tu ktoś zaglądnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci modertaorzy na tym forum chyba nie istnieja albo wala w *****,te watki z klanamo trzeba by bylo troche oczyscic z syfu :mad2:

 

niby klany pclab a tu sam spamerski syf :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ci modertaorzy na tym forum chyba nie istnieja albo wala w *****,te watki z klanamo trzeba by bylo troche oczyscic z syfu :mad2:

 

niby klany pclab a tu sam spamerski syf :mad2:

 

to prawda połowa klanów już nieistnieje no i są też nowe - a tu jak było tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie klan mohaa lub mohaa:s'a :question:

jeśli tak to może powiecie na którym ftp się ustawiacie :):cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hilti dopisz mnie do klanu MoH:AA. jak mozesz oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HILTI tego nie aktualizuje od jakis 8 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten wątek chyba umarł :E

LOL chlopczyku, po co dublujesz posty zeby poprawic sie? Wiesz co to znaczy edytuj? Moze jakiegos moderatora tu zeby cos z tym zrobil? Moze jakies 10% go nauczy uzywania opcji "edytuj" :kwasny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL chlopczyku, po co dublujesz posty zeby poprawic sie? Wiesz co to znaczy edytuj? Moze jakiegos moderatora tu zeby cos z tym zrobil? Moze jakies 10% go nauczy uzywania opcji "edytuj" :kwasny: .

 

W przeciwieństwi do ciebie nie jestem spamerem Spamie :kwasny: Po co piszesz takie durne posty :kwasny: Jak byś był taki mądry za jakiego sie uważasz to byś wiedział ze czasami występują błędy przez które posty/tematy pojawaiją sie 2 razy :kwasny: Wtym wypadku po napisaniu posta i kliknięciu dodaj odpowiedz zauważyłem błąd no i znowu kliknąłem dodaj odpowiedz i to jest przyczyna pokazania się dwuch postów :E Jeżeli cie to tak boli to człowieku coś z toba nie tak :kwasny: Albo miałeś kompleksy nazywali cię spamem itp... i teraz wytykasz wszystkim ze oni są spamami a ty uiczciwym urzytwkownikiem :kwasny: Wprzeciwieństwie do ciebie mnie nikt(oprócz ciebie) nie nazwał spamem przez ten cały czas urzytwkoania forum :kwasny: Więc lepiej na przyszłość przemyśl co piszesz bo sam dostaniesz 10% .

 

EDIT:SRY za błędy dysortograf :E

Edytowane przez ®®®BATMAN®®®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwi do ciebie nie jestem spamerem Spamie :kwasny: Po co piszesz takie durne posty :kwasny: Jak byś był taki mądry za jakiego sie uważasz to byś wiedział ze czasami występują błędy przez które posty/tematy pojawaiją sie 2 razy :kwasny: Wtym wypadku po napisaniu posta i kliknięciu dodaj odpowiedz zauważyłem błąd no i znowu kliknąłem dodaj odpowiedz i to jest przyczyna pokazania się dwuch postów :E Jeżeli cie to tak boli to człowieku coś z toba nie tak :kwasny: Albo miałeś kompleksy nazywali cię spamem itp... i teraz wytykasz wszystkim ze oni są spamami a ty uiczciwym urzytwkownikiem :kwasny: Wprzeciwieństwie do ciebie mnie nikt(oprócz  ciebie) nie nazwał spamem przez ten  cały czas urzytwkoania forum :kwasny: Więc lepiej na przyszłość przemyśl co piszesz bo sam dostaniesz 10% .

 

EDIT:SRY za błędy dysortograf :E

Po pierwsze to pro ortografia, panie "mondralo". Po drugie, to pokaz mi jeden moj post, ktory mozna nazwac spamem. JEDEN. Nigdy nikt mnie nie nazywal spamerem. Ty mas zkompleksy, wypisujac takie tragizujace odpowiedzi. Ja Cie tylko upomnialem. Widze z Twojego opisu, ze to nie byl blad systemu, tylko TWOJ blad, ze pokazaly sie dwa posty. Wrzuc sobie na luz, wcale mi nie zalezy zeby sie klocic z niepotrafiacymi przyznac sie do bledu nastolatkami. Poza tym ja nie wytykam wszystkim, ze sa spamaerami, tylko TOBIE. I nie napisalem o sobie, ze jestem uczciwym uzytkownikiem, choc nie mam powodow zeby sie za takowego nie uwazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebędę tego komentował :E chcesz sie kłucić to sie kłuć :E

xD Chlopaczyna nie wiedzial co odpowiedziec to sie poddal :D Tacy sa najlepsi :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xD Chlopaczyna nie wiedzial co odpowiedziec to sie poddal :D  Tacy sa najlepsi :E .

Po prostu nie chce się kłocić z pieniaczem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby temat umarł?

 

Ja szukam jakiegoś klanu specjalizującego się w Rome Total War

Zna ktoś jaki?

 

Pozdrowienia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...