Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

suuper pomysł :thumb:

 

Tactical Ops :D

- sh@do'

 

gram i będe grał :)

 

 

szczerze mówiąc to oprócz gier takich jak StarCraft, Toca wszystko mi leży choc nie we wszystko grałem.

Będzie jazdaaa :E

 

choć z drugiej strony nie chciałbym rozjechać sobie poziomu jaki reprezuntuje. Inne gry= inna fizyka, inna czułość, inny klimat i potem zaczyna się bałagam. Mimo to na dzień dzisiejsze moje hasło brzmi:

 

LETS ROCK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pól roku temu bylo za 50 w mediamarkt:)

 

Właśnie chyba wtedy widziałem... rzut oka na Allegro - są, tylko jakoś mam obawy przed kupieniem pecetowej giery na Allegro. Siostrzeńcowi kupowałem karty na GBA, ale tam nie trzeba mieć oryginalnego, niezablokowanego seriala do gry w Sieci :>

 

teoretycznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdzić wszystkich w (prawie) każdej z wymienionych powyżej gier. Może wtedy, co niektórzy poczuliby ten klimat. Tylko potrzebne by były dobre serki, które trzeba by było wypożyczyć na około 3h.

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez @lien]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lien więc wymień swoją trójkę do której mam Cię dopisać ;)

 

Zazwyczaj każdy z nas grał w każdy z wymienionych tytułów i pozostał powiedzmy przy 1-3. Reszta to miłe wspomnienie i nic pozatym. Osobiście choć radzę sobie jako tako z okolicznymi graczami w Q3 to jednak mam pełna świadomość, że w starciu z poważnym zawodnikiem nie mam szans. W Q3 ratujr mnie tylko aim skill - w poruszaniu sie jestem beton [:/] . Gram w CS-a jako tako (III-cie miejsce z klanem w mistrzostwach PWR nie chwalac się;) ) więc przy tym pozostanę.

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q2 potm cs troche pogrywałem, ostatnio trochę et - taki najgorszy w tym nie byłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Call of Duty

- Quake III

- America's Army

 

kiedyś we wszystkie grałem i były bardzo fajowe ;)

 

TACTICAL OPS- do śmierci !!

 

Counter-Strike- podobna do TO(bardziej dynamiczna, mniej realistyczna, duży + KLIMAT !! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie jestem zafascynowany emulatorem dreamcasta! wyobrazcie sobie ze Soul Calibur chodzi!!! i wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedyna giera z wymienionych, w którą w miarę znośnie pogrywam to Q3. Dla odprężenia mogę czasem przyciąć  - wkrótce powinienem mieć trochę więcej czasu (oby!). Gram pod swoim nickiem. Inne propozycje - Worms Armageddon (stare, 2D). Starcraft... heh... można gdzieś faktycznie kupić za 40?

www.timsoft.pl

albo odwiedź MediaMarkt lub Empik

wydane jest z serii Bestsellery a w pudełku jest StarCraft i StarCraft: Brood War nie wspominając o CD-key'u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widze ze chyba z ta toca to sam zostane :(

 

Ogolnie jak jezdze na serwerkach to do tej pory spotkalem tam tylko kilku polaczkow, a reszta to niemcy, wlosi itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłbym grać w Mohaa i CS'a. (nawet niezle gam :D ).

 

 

 

 

P.S:A pomysł w sumnie nie zły coprawda dużo sie na forum nie odzywam ale zaczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu Kraków zbudowano. Jak na razie to widzę tylko duże zainteresowanie Q3... Cóż - będę musiał namówić znajomych graczy CS-owców do założenia sobie konta na PCLabie :E. Ale dajmy jeszcze trochę czasu ludziom żeby zauważyli wątek. Może ktoś zamontuje jakieś informacje o tej akcji na stronie głównej w newsach ??? Ja nigdy tego nie robiłem...

 

Neuthrone witam na pokładzie ;)

 

No ja lecę na stołówkę i na zajęcia, ale zaglądnę tutaj jeszcze wieczorkiem a może i nawet w tzw. międzyczasie ;)

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako patriota na czasie (argh) z chęcią pogram w Painkiller'a ;).

Poza tym czemu nikt nie podał jeszcze UT 2004? Ja się piszę. W Q3A nie grałem za dużo, ani w CS'a więc tu odpadam. Warcraft III dawno nie gościł w moim napędzie ale dałoby się coś z niego wycisnąć.

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :) - wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tera pytanie z innej beczki :)

 

Kto ma oryginały :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS kosztuje 35 zeta więc nie widzę problemu z piratami ;). Poza tym ja się legalnością nie zajmuję i nie będę o nieą pytał ;E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie problem orginałki:D

- Mohaa około 40zł

- HL około 50

-ETfree

-hmmm reszta juz zdeczka droga:D ale można to narazie przeboleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: znajdzie się team, to i oryginał się znajdzie. Osobiście go sobie kupię :)

 

PS Dzięki za dopisanie na listę oczekujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tera pytanie z innej beczki  :) 

 

Kto ma oryginały  :E 

 

No ja mam orginal, tyle ze sam nie moge serwerka zakladac bo nie mam publicznego ip(toca race driver :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tera pytanie z innej beczki  :) 

 

Kto ma oryginały  :E 

 

Padła propozycja by dodać do gier PK więc ja się zgłaszam :D ...

 

P. S. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to mam oryginał :E - kupiłem go bo właśnie liczyłem na granie w sieci, więc jakby co, to ja się piszę na PK :cool::exclam: (chociaż pewnie nie mam większych szans ze starymi "wyjadaczmi", co teraz grają i w Q3, i w PK :( )...

 

A co do innych gier to jeszcze grywałem w Battlefield'a,a le nie ręczę za swoją skuteczność teraz [:|] , nio i jeszcze (jeśli podtrenuje) mogę sił spróbować w Starcraft'cie Brood War :E

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś zamontuje jakieś informacje o tej akcji na stronie głównej w newsach ??? Ja nigdy tego nie robiłem...

 

HILTI, każdy może spróbować :D "Dodaj aktualność". Ale myślę, że powinniśmy się zebrać, rozegrać trochę meczyków itp., a potem wyjrzeć na świat. Najlepiej byłoby zainteresować graniem kogoś z Redakcji :D

 

letus, dzięki - w timsofcie sprawdziłem, mają faktycznie, z tym, że za prawie 60 :) Rzucę okiem w MM jeszcze. W sumie, niemało to kasy, ale jeśli zbierze się grupa chętnych, to się szarpnę może :) Tylko, hehe... w życiu nie grałem w BW. Wyłącznie oryginalny Starcraft. Jedyne, co na plus, to to, że dość często grywałem w Sieci, więc kojarzę, jak się gra... cięcie z kompem zupełnie nie oddaje tego, co zrobili mi brzydcy, źli panowie w żółtych kombinezonach, jak pierwszy raz wlazłem na net :)

 

czesiu

teoretycznie:)

 

:E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukacie kogos pr0 ;) to moge dolaczyc do MoHAA ale jako 2nd Clan (jestem CL od ponad 2 lat w jednym klanie i nigdy go nie zostawie ) a regulamin Clanbase zezwala na gre w wiecej niz 1 klanie (co wykorzstuje 70 % graczy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję w kościach, że będzie pięknie :D

szybko rodzi się zainteresowanie wątkiem :) oby na tym się nie skończyło ;)

 

Battlefield- też dobry pomysł.

 

Ludzie nie martwcie się tym czy w coś wogóle graliście. Pobawimy się troszkę w różnych gierkach i potem stwierdzimy naczym i kto stoi !!

 

luuzik :)

 

Ja tam mogę we wszystko(prawie) spróbować i potem stwierdzić przy czym zostane. Trza poczuć klimat !!

 

edit: literówka grr (niecierpie tego)

 

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez @lien]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja siem moge sprobowac w UT 2004 bo przegralem troche czasu na sieci... na demie ale zawsze cos.

Nfs Porsche ooo tak :P

 

[Edytowane: 1/6/2004 przez elfus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czuję w kościach, że będzie pięknie :D

szybko rodzi się zainteresowanie wątkiem :) oby na tym się nie skończyło  ;) 

 

Battlefield- też dobry pomysł. 

 

Ludzie nie martwcie się tym czy w coś wogóle graliście. Bowamimy się troszkę w różnych gierkach i potem stwierdzimy naczym i kto stoi !! 

 

luuzik  :) 

 

Ja tam mogę we wszystko(prawie) spróbować i potem stwierdzić przy czym zostane. Trza poczuć klimat !!

 

BF 1942 tez Good Pomysł :D szkoda ze nie pomyślałem o tym wczesniej :) . Moze HoMM III ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł :exclam::D:exclam::cool:

 

 

A nie znalazło by się miejsca na :exclam: Colina 4 :exclam::question: Troche osób też w to gra - nawet był specjalny wątek założony specjalnie na granie online ;)

 

 

A co do czasu to może dałoby się to tochę przyśpieszyć - dopiero po wakacjach :question::exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesiu
teoretycznie:)

 

:E :E :E

 

no co:D na battlenecie moge grac ale tam lagi sa czesto;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...