Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

assmaster: Złożyłem Ci dwa posty w jeden, myślałem że Ci funkcja edycji nie działa ;)

A jednak działa, popatrz - jakie proste.

 

 

Co do tego COD to zobaczymy co się ustali i na czym stanie to składanie klanu :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matteo dla mnie ta twoja lista jest dość kontrowersyjna bo jakby nie patrzeć wszystkie tytuły to FPP,i dlaczego odrzuciłeś StarCrafta? Rozumiem że to dopiero propozycje ale takiej gry nie wolno pomijać ona jest naprawde grywalna i bardzo dynamiczna, wystarczy zobaczyć statystyki BN ilu gra zapaleńców. Pozatym każdy fan SC jest napewno zaopatrzony w oryginalną wersję jeśli gra na BN a nowi chętnie zakupią oryginala wkońcu 60zl to nie taki majątek więc sprawe legalności można pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

letus: Lista jest kontrowersyjna bo nie jest finalna, tylko zrobiona "ot tak".

Coś z FPP trzeba wybrać bo te gry to taka szybka rozrywka ...

 

Na przykład ja w SC nie będę grał, ale W3 mam w domu i nawet jest ok :)

Wszystko to kwestia przemyślenia tytułów i prawdziwego złożenia klanów,

bo jeśli ma być spora liczba graczy, a nie będzie to dopracowane to takie 60zł

na grę to jednak jest pewien wydatek - więc trzeba wszystko sprecyzować.

 

 

Podawać tytuły, pomysły - jak to wszystko nabierze odpowiedniego kształtu

do tego, żeby było reprezentatywne (a może kiedyś sponsorowane nawet)

wtedy można się zastanowić nad stworzeniem oficjalnego wątku informacyjnego,

a może nawet działu w serwisie PCLab.pl

 

Wszystko zależy od pomysłów i rozegrania całej tej sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LEM pogięło z takimi cenami za Q3 - niech spadają na kauczuk 

Wypisuje się z Q3 - już wole UT2K4 ...

matteo posuwając się twoim tokiem rozumowania najlepszą gierką będzie AA - 0zł. :)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LEM pogięło z takimi cenami za Q3 - niech spadają na kauczuk 

Wypisuje się z Q3 - już wole UT2K4 ...

matteo posuwając się twoim tokiem rozumowania najlepszą gierką będzie AA - 0zł. :)

 

Pozdr.

 

czemu mnie nie dziwi Twoja propozycja :)

 

jeśli lubicie klimaty wojenne to wydatek rzędu 35zł nie jest, aż tak duży !!

 

BF1942 - 35zł

MoH:AA - 35zł

 

a gry naprawdę przednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
letus: Lista jest kontrowersyjna bo nie jest finalna, tylko zrobiona "ot tak".

Coś z FPP trzeba wybrać bo te gry to taka szybka rozrywka ...

Niezaprzeczalnie FPP są grami dynamicznymi, nie można się przy nich nudzić (chyba że ktoś campuje :)), ale dajmy szanse fanom RTS'ów albo wyścigów

Na przykład ja w SC nie będę grał, ale W3 mam w domu i nawet jest ok

No ja właśnie pograłbym w SC w W3 puki co komp mi nie pozwala (ma już swoje lata) i może powinniśmy też wybrać jakieś starsze tytuły coby więcej osób mogło spróbować, ale nie mowie żeby odrazu odrzucić nowości

Wszystko zależy od pomysłów i rozegrania całej tej sprawy.
No właśnie lada dzień wakacje, studenci i uczniowie będą mieli dni wolne, a powiedzmy taka nocna sesja w Q3 lub SC ( nie wydaje się wam że strasznie faforyzuje tą gre? :D) w miłym toważystwie to naprawde dobre urozmaicenie. Nie mówie że trzeba do jutra ustalić wkońcu co nagle to po diable ale można by stworzyć taką prawie oficjalną listę gier i we wakacje zacząc grać miedzy sobą a pod konieć wyłonić jakis oficjalne klany i gry.

to takie 60zł na grę to jednak jest pewien wydatek

No dla niektórych te 60zł to jednak trochę jest, ale przy tym Q3 - 130zl SC kosztuje niewiele.

 

Narazie to wszystko propozycje ale bądźmy dobrej myśli że uda się nam stworzyć taki portalowy klan graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skompletowalem pliki do osp-q3 znalazlem jakis pusty serw i przekonalem sie ze ja juz umiem tylko w cpma grac:)

a do zwyklej fizyki z q3 musialbym sie przyzwyczajac....

 

a starcraft ma byc na liscie

nie umiem w to grac ale lubie:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra... ale ja sie zaliczam np do studentow ktorzy maja staly net tylko tam gdzie studiuja... to przez wakacje raczej niebardzo pogram to od razu jestem zdyskfalifikowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już powróciłem z przypominawczego spotkania z CoD :P

dajcie mi Mosina, albo kar98 i wtgramy kazdy mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra... ale ja sie zaliczam np do studentow ktorzy maja staly net tylko tam gdzie studiuja... to przez wakacje raczej niebardzo pogram to od razu jestem zdyskfalifikowany?

Własnie było mówione PO wakacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra... ale ja sie zaliczam np do studentow ktorzy maja staly net tylko tam gdzie studiuja... to przez wakacje raczej niebardzo pogram to od razu jestem zdyskfalifikowany?

Własnie było mówione PO wakacjach :)

 

 

eeee tam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie wyrwe za co niektorzy moga mnie zbluzgac bo i tak juz jest tyle tytulow podanych ze ciezko jest zdecydowac ktore brac pod uwage...

 

Ja bym proponowal popykac w Operation Flashpoint (najlepiej z dodatkiem Resistance i patchem 1.91, bo chyba ten jest najnowszym oficjalnym).Jezeli ktos jest pewien ze jest jakis nowszy, wydany przez Codemasters to niech napisze (dzieki)...

 

Poza tym mysle ze dobrym pomyslem bylaby ktoras czesc NHL... Mam na mysli 2002,2003 i 2004...Zarazem jestem swiadomy ze ta najnowsza jest raczej za droga dla zwyklego smiertelnika...Nie wiem jak jest z 2003 ale chyba 2002 nie jest w za wysokiej cenie...

 

Konczac prosze o wpisanie mnie na liste do PainKillera...

 

Pozdro for ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrozik:

Chyba widziałem OF za 20zł ale daaawno temu...

Poza tym polska wersja jezykowa to jets cos co mie do każdej gry zniecheca... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
letus: 

Wszystko zależy od pomysłów i rozegrania całej tej sprawy.
No właśnie lada dzień wakacje, studenci i uczniowie będą mieli dni wolne, a powiedzmy taka nocna sesja w Q3 lub SC ( nie wydaje się wam że strasznie faforyzuje tą gre? :D) w miłym toważystwie to naprawde dobre urozmaicenie. Nie mówie że trzeba do jutra ustalić wkońcu co nagle to po diable ale można by stworzyć taką prawie oficjalną listę gier i we wakacje zacząc grać miedzy sobą a pod konieć wyłonić jakis oficjalne klany i gry.

 

o to mi chodzilo :) a jak PO to super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto ma publiczne IP, żeby pociosac na necie, albo jakies ulubone serwy? (CoD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba widziałem OF za 20zł ale daaawno temu...

Poza tym polska wersja jezykowa to jets cos co mie do każdej gry zniecheca... :(

 

Po pierwsze: Z gory przepraszam za czepialstwo ale OFP jezeli juz...Poprostu uwielbiem ta gre i nie lubie zadnych przekrecen z nia zwiazanych.Mam nadzieje ze mi wybaczysz.

 

Po drugie: Ja kupowalem OFP,OFP:Gold Upgrade i OFP Resistance tuz po premierze i "placilem jak cygan za matke"...Czyli ceny miescily sie w przedziale 50-60 zl (nie pamietam ile za ktora dalem)...Jedno ale najwazniejsze co musze powiedziec to to ze...

 

NIE ZALUJE TEJ KASY !!!

 

A co do polskiej wersji jezykowej to nie mam jej nic do zarzucenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ale parodie z tymi oryginalami teraz, smieszy mnie to ze ja mam slaby komp i gra ktora mi pojdzie i ktora znam Q3 jest najdrozsza z wszysystkich :lol2: drozsza od nowszych tytulow :hahaha: a PK za 20zl mi nie pojdzie bo za slaby komp :hahaha: poprostu a na RTS nie mam ochoty, gratuluje pomyslow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: Z gory przepraszam za czepialstwo ale OFP jezeli juz...Poprostu uwielbiem ta gre i nie lubie zadnych przekrecen z nia zwiazanych.Mam nadzieje ze mi wybaczysz.

Żadne "P" na końcu Flashpoint to jedno słowo... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wróciłem z angielskiego... Za półtora tygodnia exe ale będzie dobrze;) Zaraz wszystko przesortuje i listy sie trochę pozmieniają. Jak mówiłem gramw CS-a i mam oryginalną grę. Reszta mioch gier ma powiedzmy... polski współczynnik oryginalności :E. Co do przyjmowania to nadal nie mam na to pomysłu. Można by było wprowadzic ograniczenie powiedzmy od 100 wypowiedzi to wiadomo chociaż, że ktoś jest z Lab-a. Na razie nie ma ograniczeń aby uzupełnić składy. Osobiście będę grał PO wakacjach i myślę, że 99% studentów taką będzie mieć sytuację. Gra w wakacje super sprawa, ale trzeba troche kasy zgarnąć w wakacje żeby starczyło chociaz na ten pasztet w przyszłym semestrze :glodny: i "soczek" ;). Mam jeszcze miesiąc neta więc będzie ok na razie. mój pomysł jest taki - tymczasowo składy moga powiedzmy trenować z nickami powiedzmyprzykładowo : [PCLab eXperiment] HILTI a po ustaleniu składu właściwi gracze będą mieć po prostu [PCLab] a ludzie przyjęci na próbe - tzw. "experymenty" czy "wynalazki" jak to się u mnie mówi. Całą sprawę trzeba na powznie przemyśleć.

Co do spraw organizacyjnych to ja widzę to tak:

1. W każdej z gier w których będziemy reprezentować PCLab-a będzie wybrany CL (Clan Leader dla niewtajemniczonych).

2. W razie jakichś większych decyzji będzie zwoływana Rada CL-i.

3. Leader jest wybierany przez członków klanu jako ich reprezentant.

4. Rozkład funkcji w klanie jest sprawą wewnętrzną danego klanu. Klan wybiera sobie taktyka, war arranger-a czy kogo tam jeszcze potrzeba w danej grze.

5. Pradziwa zabawa zacznie się w nowym roku szkolnym na nowym leyoucie PCLaba, gdzie może gracze dostaną jakąś zakładkę na stronie głównej :P (taka mała sugestia)

6. Wszystkie ogóle sprawy trzeba przedyskutować od razu a szczegóły związane z grami będą omawiane już pod nadzorem CL-i

7. Moim zdaniem gier w których będzie PCLab reprezentowany może być dowolna ilość jeśli zgłosi się pełen skład do danego tytułu to dlaczego im odmówić???

8. Jem teraz i dokończe jak spożyje...

 

[Edytowane: 11/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakos nie widze szans na szybkie stworzenie skladu bardzo dobrego w jakas gre:P

ale zobaczymy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Colinie 04 już chyba wszyscy zapomnieli a to też jest popularna gra i byłoby fajnie gdy to ktoś zauważył.... - ja bym się do drużyny z colina chętnie zapisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha - no i zobaczcie żeby wybrać gry dla różnych graczy, a nie tylko same Quake-o podobne :cool: - nie każdy lubi łazić z kałaszem i sprzedawać "head shoty" :D na lewo i prawo :D - wybierzmy też jakiś inny gatunek (proponuję wyścigi) - szkoda żeby wszystkie 3 gry były z tego samego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm jakos nie widze szans na szybkie stworzenie skladu bardzo dobrego w jakas gre:P

ale zobaczymy;)

 

Np. ja przynoszę pecha. Poszła plotka, że podczas gry w Q3 ze mną w teamie, zakrzywiają się promienie raili... Już nie wspominając o tajemniczych mutacjach dotykających terrańskie battlecruisery... ponoć widziano je, jak zamieniały się w locie w drony, które upadając na bazy zadawały im dotkliwe zniszczenia. Podobno zresztą mutują zgodnie z prawami Murphy'ego i spadają oliwą na dół, prosto w objęcia flamethrowerów. Ja nawet nie śmiem przypuszczać, co mogłoby się dziać w CS (nigdy nie grałem...) Nagłe przejście dowodzącego grupy Alpha na stronę terrorystów? O detalach w rodzaju spróchniałych pocisków do kołkownicy w Painkillerze (rzuć 1xK6, aby sprawdzić, czy kołki nie pochodzą czasem z łódzkiego magazynu broni, 1,2,3,4 - spróchniałe; 5 - gumowe; 6 - dobre, ale tępe) nawet nie wspomnę. Kto chce mnie do teamu?

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MoH:AA - 35zł

 

a gry naprawdę przednie.

Na MOHAA nie moge się patrzeć, gra ma więcej dziór niż ser szwajcarski. Pomijam fakt że wycięła kawał czasu z mojego życia...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm jakos nie widze szans na szybkie stworzenie skladu bardzo dobrego w jakas gre:P

ale zobaczymy;)

 

Np. ja przynoszę pecha. Poszła plotka, że podczas gry w Q3 ze mną w teamie, zakrzywiają się promienie raili... Już nie wspominając o tajemniczych mutacjach dotykających terrańskie battlecruisery... ponoć widziano je, jak zamieniały się w locie w drony, które upadając na bazy zadawały im dotkliwe zniszczenia. Podobno zresztą mutują zgodnie z prawami Murphy'ego i spadają oliwą na dół, prosto w objęcia flamethrowerów. Ja nawet nie śmiem przypuszczać, co mogłoby się dziać w CS (nigdy nie grałem...) Nagłe przejście dowodzącego grupy Alpha na stronę terrorystów? O detalach w rodzaju spróchniałych pocisków do kołkownicy w Painkillerze (rzuć 1xK6, aby sprawdzić, czy kołki nie pochodzą czasem z łódzkiego magazynu broni, 1,2,3,4 - spróchniałe; 5 - gumowe; 6 - dobre, ale tępe) nawet nie wspomnę. Kto chce mnie do teamu?

 

:E

 

 

swoja moca zakrzywiasz raile.... w kierunku przeciwnika??:E tokto by nie chcial?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...