Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam czasmi ten wątek to sam nie mogę pojąć jak nie możecie znaleźć ludzi do klanu  :question:  :exclam: Jak by to kogoś naprawdę interesowało to wystarczy pograć jeden dzień na necie - pochodzić po różnych serwerach i jestem pewien że znajdziecie przynajmiej 5 osób na dzień - a większość się skusi jak powiecie że w gre wchodzi przynależność do klanu... niby colin 4 to nie jakaś super popularna gra (jak Quake czy Unreal) a mamy 11 osób i trzeba robić eliminacje bo miejsc brakuje... ;)

Do toci race driver nie mozemy znalezc ludzi a taka dobra gra ! pytalem na serwerach i nie ma chetnych! na razie sa tylko 3 osoby ale to za malo jezeli bylo by minimum 6 to moglibysmy zaczac a tak to LIPA :(

 

U nas w NFSU tez jest duzo osob, ale mamy innym problem. Na treningi przychodzi malo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa a u mnie w klanie MOHAA to jestem tylko ja i Tinky. Reszta jest zapisana tylko sie wogole nie zainteresowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa a u mnie w klanie MOHAA to jestem tylko ja i Tinky. Reszta jest zapisana tylko sie wogole nie zainteresowali.

 

Trzebaby cos z tym zrobic. Moze by zwolac kolejna rade CL-i, moze razem cos poradzimy. Bo mysle, ze tak ejst nie tylko w klanie MOHAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taaa a u mnie w klanie MOHAA to jestem tylko ja i Tinky. Reszta jest zapisana tylko sie wogole nie zainteresowali.

 

Trzebaby cos z tym zrobic. Moze by zwolac kolejna rade CL-i, moze razem cos poradzimy. Bo mysle, ze tak ejst nie tylko w klanie MOHAA

]

Mam nadzieje ze po wakacjach powinno sie wszystko unormowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jeszcze jest to aktualne to ja jestem zaimteresowany uczestnictwem w klanie Enemy Territory. Do kogo mam napisac w tej sprawie?

Aha w ET gram ponad pol roku praktycznie codziennie, ostatnio glownie na srwerze CDAction pod nickiem

MatthewCobra[PL]. Jestem do dyspozycji ;)

PS To moj e-mail:

matthew@autograf.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assmaster ty jestes CL klanu ET? Jesli tak to ja sie pisze moze bys zalozyl wateh?

HILTI mozesz mnie dopisac do klanu Enemy Territory?

Razem ze mna jest juz chyba 5 albo 6 osob moze by sie tak gdzies spotkac i troche potrenowac?

Tylko kto moglby zalozyc serwer?

No i jeszcze przydaloby sie logo. Duzo jest rzeczy do zrobienia mysle ze nie byloby z tym problemu tylko trzeba sie spotkac i to omowic.

:notworthy: W JEDNOSCI SILA! :notworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chetny do stworzenia klanu Toci race driver 2 prosze o wpisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli jeszcze jest to aktualne to ja jestem zaimteresowany uczestnictwem w klanie    Enemy Territory. Do kogo mam napisac w tej sprawie?

Aha w ET gram ponad pol roku praktycznie codziennie, ostatnio glownie na srwerze CDAction pod nickiem

MatthewCobra[PL]. Jestem do dyspozycji  ;) 

PS To moj e-mail:

matthew@autograf.pl

 

ja przez ostatnie pół roku grałem sporadycznie, a przez ostatni miesiąc WOGÓLE [:/] (nie z mojej winy:( :exclam: ) więc nie wyjebcie mnie jak się nie popiszę na pierwszych treningach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kil ale ja na razie staram sie tylko o wpisanie na liste pierwsze trningi trzeba dopiero ustalic znalezc serwer stworzyc jakies logo tylko ze od wczoraj w nocy staram sie o wpisanie na liste ale nie moge nawiazac kontaktu ani z HILTIM ani assmasterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Hilti robimy rade CL-i ?? Inni tez maja proble mz frekwencja w klanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:exclam::exclam::exclam: WAZNA SPRAWA DO HILTIego!!!! :exclam::exclam::exclam:

Moze nie zagladasz ostatnio czesto na forum ale jak bys mogl to przeczytaj ostatnie watki(na koncu 16 i z calej 17 strony)!!! Streszcze Ci to w skrocie:

1) Czy moglbys mnie dopisac do klanu ET?

2)Assmaster w watku nt. AA napisal ze nie ma czasu na bycie CL w ET wiec mianuj kogos innego!!!

3)Ja moglbym sie tego chwilowo podjac i chociaz watek nt. zalozyc!!!!

4)Trzeba ustalic kto jest jeszcze chetny na uczestniczenie w tym klanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

  PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:exclam:  :exclam:  :exclam: WAZNA SPRAWA DO HILTIego!!!! :exclam:  :exclam:  :exclam: 

Moze nie zagladasz ostatnio czesto na forum ale jak bys mogl to przeczytaj ostatnie watki(na koncu 16 i z calej 17 strony)!!! Streszcze Ci to w skrocie:

1) Czy moglbys mnie dopisac do klanu ET?

2)Assmaster w watku nt. AA napisal ze nie ma czasu na bycie CL w ET wiec mianuj kogos innego!!!

3)Ja moglbym sie tego chwilowo podjac i chociaz watek nt. zalozyc!!!!

4)Trzeba ustalic kto jest jeszcze chetny na uczestniczenie w tym klanie.

Probowalem napisac do hiltiego na GG i w opisie ma napisane ze nie ma kompa i wszystkie sprawy na komorke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc mam straszny problem z testami w AA czy mógł by mi ktoś pomoc redi22@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc mam straszny problem z testami w AA czy mógł by mi ktoś pomoc redi22@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Violent mysl sobie jak chcesz ja z gry nie zrezygnowalem tylko z klanu no bo po co jak to Ty powiedziales skoro juz sie bawimy w cytaty "i tak wszyscy maja klan w dupie" a skoro motywacje do gry wyrazasz przez  SPIERDALAJ !! i nara to chyba gdzies jakas sprzecznosc jest.

 

To akurat było wyrażenie niechęci nie tyle do gry(ew. też do gry z TOBĄ-z kimś innym pewno bym wteyd popykał), co do twojej osoby, a zarazem odpowiedź na to prowokacyjne "nie placz"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic Rade CL-i, jak tylko Hilti wroci/bedzie na forum. Jest troche problemow i spraw do obgadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chentnie wkręce do ut2k4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być w klanie AAO, posiadałem tam 40 honoru jednak Dev zbanowali mi konto z idiotycznych powodów, ponieważ mój nick brzmiał (__EViL[ ? ]BeRT__) i całe 40 honorów czyli kilka miesięcy pracy w **** wzieli :-/ Jednak umiejętności pozostały i to spore, tylko ze z 10 honorami :P ale nadrobię to :)

 

Jedno ale, nie posiadam tych 50 postów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja bym chcial do klanu Jedi Academy, juz sobie potrenowalem i przypomnialem jak sie macha saberkiem (nie machalem od pol roku ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja bym chcial do klanu Jedi Academy, juz sobie potrenowalem i przypomnialem jak sie macha saberkiem (nie machalem od pol roku ;) )

 

Tylko z tego co wiem, to nie ma takiego klanu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko z tego co wiem, to nie ma takiego klanu  :E 

 

a to nic, to sie zalozy, jakby co to ja tam sie pisze ;):jedi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wonna be ET clan CL!! 

kto jest za?(przypominam że klan nie ma cl-a)

 

 

a co ty sobą reprezentujesz? ;)

grałeś już w jakimś klanie? znasz struktury rozkładu itp? ;) jeśli 2xtak to ja jestem na tak, a jeśli tylko raz tak to ja jestem na ojś :P obojętne mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko raz tak :D

w lanie mamy 23osoby+ja

gram w fpp codziennie od czasu ukazania się q3 :>

 

[Edited on 5/7/2004 by Schmidtxx]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...