Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowane ;)

 

Nie znam się na MoHAA, ale czy nie jest już wystarczająca ilość osób do gry??? Jeśli tak to można było by wyłonic kolejnego CL-a i sprawa już drgnęła by do przodu z następnym tytułem;)

 

Aha - proponuję kontakt przez gg. Przynajmneij wewnątrz klanu taki kontakt jest wskazany. Zawsze będzie następna zakładka w gg :E

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość dopisania mnie do klanu Colina4?Chyba że liczba moich postów na to nie pozwala, ale jeśli pozwala to byłbym zaszczycony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie sa przyjmowani wszyscy chetni. A do czasu gdy zostaną wprowadzone ewentualne ograniczenia na pewno nastukasz odpowiednią ilość postów. Tylko nie spamój :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje małą rozgrzewke [PCLab^alfa] w piątek-sobota... Jak tylko skonfiguruje server to pojawią się konkretne namiary... Tymczasem piszcie komu pasuje/niepasuje termin...

 

Piątek - mogę przyciąć 17:00 - 19:00, sobota - siedzę przed kompem od rana do 19:00 i po 23:00, przy czym ta druga ewentualność ozaczać będzie znaczny spadek celności, odwrotnie proporcjonalny do wzrostu wesołości. Uprasza się o NIEŚMIANIE SIĘ ze mnie po cichu i za plecami. Jeśli już, to wprost. Serwer awaryjnie też mogę postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - z colinem 4 robi się ciekawie :D - mamy już 5 zawodników proponuję jeszcze poczekać aż zapisze się przynajmiej 6. Planuję założyć wtedy nowy wątek w którym przedstawie swoje :P pomysły :P no i dokładnie wszystkie szczegóły (czas i nazwe serwera) - w ten sposób nieprzepełnimy tak tego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic nie stoi na przeszkodzie aby zagrać w piątek rónież w Counter-Strike. W razie czego mogę postawić serwer, ale moje zdolności admina są raczej na zerowym poziomie;). No chyba, że poproszę kumpla o postawienie. Wtedy mogła by się dołączyć także część osób z akademca o niezłych skillach. Tylko się nie przestraszcie - nam (100dentom) się zdaża siedzieć po 11 godzin dziennie na serwie więc będzie rzeź :E. Ja ostatnio nie grałem za dużo, ale jeszcze nie jednego heda sprzedam :P.

W sumie najlepiej by było zorganizować mecz np. [PCLab^alfa] vs. [PCLab^beta], ale do tego potrzeba przynajmniej 10 osób... Poczekjamy to może zrobią się odpowiednie składy. Mógłbym przyjąć tymczasowo funkcję CL-a, ale to chyba nie ma sensu biorac pod uwagę fakt, iż nie będzie mnie na necie przez najbliższe 3 miesiące licząc od lipca :] No chyba, że mianuję WA (War Arranger) to by wtedy on organizował spary i mecze przez okres wakacji.

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem zalogują się na colina jeszcze 2 osoby - będzie już 7 więc na początek wystarczy - do końca dnia założę nowy wątek (że też mi się to chce robić :P ) - tam opiszę wszystko dokładnie - w dalszym ciągu proszę aby ewentualni chętni ddalej się zapisywali w tym wątku - jeżeli liczba chętnych do gry przekroczy limit 8 (maksymalna liczba która razem się może ścigać online) to proszę sie nie martwić - coś się wymyśli ;)

 

PS: dzięki HILTI za fajny pomysł z tymi klanami :) - bez niego pewnie nie byłoby żadnej drużyny z colina... a tak niewiadomo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosze mnie do Call Of Duty zapisać...byłem w klanie RFC (9 m. w CB) więc z chęcią zagram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałem zalogują się na colina jeszcze 2 osoby - będzie już 7 więc na początek wystarczy - do końca dnia założę nowy wątek (że też mi się to chce robić  :P ) - tam opiszę wszystko dokładnie - w dalszym ciągu proszę aby ewentualni chętni ddalej się zapisywali w tym wątku - jeżeli liczba chętnych do gry przekroczy limit 8 (maksymalna liczba która razem się może ścigać online) to proszę sie nie martwić - coś się wymyśli  ;) 

 

PS: dzięki HILTI za fajny pomysł z tymi klanami  :)  - bez niego pewnie nie byłoby żadnej drużyny z colina... a tak niewiadomo  :D 

 

 

Ja się piszę do klanu w Colina. Rozmawialem z JAcuzza dzisiaj na gg i powiedzial ze spoko. :)

Mowil ze musze miec wiecej postow ... Hilti - czy to jest jakis problem na poczatku? Czy mozna np nastukac sobie postow pozniej?

Bo np ja - dzisiaj objechalem Jacuze w C4 i dopiero dostalem linka od J na to forum... kryteria podaja ze musze miec przynajmniej z 5 postow zeby w ogole rozmaiwac o przyjeciu do klanu z kims... dopiero przed chwila sie zarejestrowalem na forum, wiec to jest moj pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA ... i jeszcze zeby nie bylo - objechalem Jacuze ale ledwo ;-)

JAcuza -> Respect ;-):cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no popularność i zainteresowanie pomysłem rośnie tylko martwi mnie takie małe zainteresowanie StarCraft'em. Przecież StarCraft ma już prawie 7-letnią tradycję. Trudno znaleźć dzisiaj grę w takim wieku a nadal popularną i grywalną jak SC. Mam tylko nadzieję że znajdzie się więcej chetnych osób i będziemy mogli organizować brutalne deathmatche na mapkach Lost Temple i Big Game Hunters (ta druga jest rewelacyjna w 8 graczy na LAN'ie :D) pod szyldem PC-Lab'u :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w colinie jezdze pod Maciek :) i tez raz objechalem Jakuze :) a Bronka to nawet wiele razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Jakuza co Cie tak wszyscy objeżdżają??? Staary w razie czego nitro pod maske i jazda ;) Co do nowych osób to już dodałem odpowiednią informację w pierwszym poscie na samym dole. Jest to właściwie powtórzenie jednego z moich późniejszych postów, ale zrobiłem takie ułatwienie dla niezorientowanych;) Na razie wstawiam podwójne nicki do list.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w colinie jezdze pod Maciek :) i tez raz objechalem Jakuze :) a Bronka to nawet wiele razy :) 

 

 

 

Taaa? :) Oj Maciek, Maciek.... Pierwszy posti odrazu sciema? [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank26:

No to proponuje jescze CoD :)

W sumie przyda się wzmocnic skład.

 

Co do ET i CoD - teamy sa z reguły 6 osobowe więc troszke trzeba by eszcze zebrac.

Do tego w tych grach znam większosc map i taktyk do nich wiec moglbym objac funkcję WA, CL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, chcialbym sie dostac do klanu Colina :) bylby wtedy komplet :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assmaster TANK26 nie zgłosił sie tutaj w żadnej wypowiedzi do CoD. Przynajmniej ja nie mogę znaleźć niegdzie takiej wypowiedzi...

 

A więc assmaster zostaje CL-em CoD oraz ET chociaż w tej drugiej to na razie nie ma właściwie komu dowodzić ;). Poczekamy na składy i bedzie lepiej. Na razie widzę silną ekipe w Collinie 4 i QIII :E

 

DjOpel ujżyj pozycję 7 ;)

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enemy territory, z zastrzeżeniem, że tylko przez wakacje, ale za to na maxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kil|vov jeśli ten odłam klanu ruszy szybciej to możecie grać w wakacje. Ja mówię o sobie i większości studentów: Nie mam neta w wakacje więc cała zabawa np. z CS-em dla mnie zacznie się w październiku albo nawet troche później. Na razie dostałeś przydział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Hilti :) a Bronkowi nie wierz, to stry sciemniacz :) i moj dobry ziom :) Ja nie scimniam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!??a gdzie wolf et??!! !!!!tam ja!!!!

 

[Edited on 2/6/2004 by jot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
!!??a gdzie wolf et??!! !!!!tam ja!!!!

 

[Edited on 2/6/2004 by jot]

Jest od niemal sameg początku [:|][:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD :exclam:

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez ^dirty^]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym przyłączyć sie do waszego klanu Colina 4! Będę zaszczycony jak mnie przyjmiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hilti :) a Bronkowi nie wierz, to stry sciemniacz :) i moj dobry ziom :) Ja nie scimniam :) :)

 

 

No nie ściemnia, nie ściemnia ;-) Strasznie czuły co? Sensej Mistrzu -> Maciek Respect.

 

Jacuza, Hilti -> Podajcie liste druzyny Colina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...