Skocz do zawartości
HILTI

Reprezentacja PCLab.pl - Klany, linki, informacje!

Rekomendowane odpowiedzi

!!??a gdzie wolf et??!! !!!!tam ja!!!!

 

[Edited on 2/6/2004 by jot]

Jest od niemal sameg początku [:|][:|]

i jak sie nazywa? i gdzie graja? (mam nadzieje ze nie po lokalu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakuza- zagramy w Boże Ciało tzn czwartek, piątek, sob, niedziela w colina4 ? bo wcześniej nie mogę bo szkoła jeszcze. A tak pozatym to masz Toce 1 czy Toce 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
!!??a gdzie wolf et??!! !!!!tam ja!!!!

 

[Edited on 2/6/2004 by jot]

Jest od niemal sameg początku [:|][:|]

i jak sie nazywa? i gdzie graja? (mam nadzieje ze nie po lokalu)

 

Enemy Territory

1. assmaster - CL (Clan Leeder)

2. cyriak

3. Kil|vov

 

 

:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam @LL

 

Na poczatek chcialbym sie przywitac:P

 

 

i poprosic o przyjecie do klanu CMR 04.... :D i Americas army...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce roście... Przynajmniej gdy widze jak się temat rozwija... Zastanawia mnie tylko czemu tak wolno rośnie (właściwie już nie rośnie) liczba chętnych do UT2004. W moim wypadku to podwójny koszt bo muszę kupić jeszcze DVD do oryginałki ;)... To nie jest jednak taki problem jak brak czasu. Jak sobie kupię teraz to może mi się zdarzyć zarzucić studia, a jak wzyscy dobrze wiedzą chwilowo to bardzo niebezpieczne. Obiecuję więc dołączyć do gry dnia 3 lipca (wtedy mam ostatni egzamin, a i poczynie odpowiedni zakupy jeżeli będzie dość chętnych). Nie mam możliwości robienie serwera ponieważ mam LAN'a.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kogo wygrzmocic w CoD? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was za zwielokrotnionego posta... PCLab działa mi fatalnie i wysłałem go kilka razy... O 17... Nawet nie wiedziałem, że je jeszcze ma w pamięci... Już naprawiłem swój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to kogo wygrzmocic w CoD? :D
No assmaster widzę że bardzo się udzielasz w tym temacie ale i także w klanach, jesteś wpisany na listę 3 gier w dwóch już masz CL czy oby napewno podołasz temu zadaniu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam się na Quake'a III nadaję (na CPMA oczywista 8) )... ;)

A jak trza, to i Toca Race Driver mykać znowu zacznę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o voilent_j to mozesz byc moim sparingpartnerem :)

jesli chodzi o Q3 [PR:1.32] to tez uznaje wylacznie promode'a [CPM czy CPMA1.1]

niema mowy o zadnych vanilla q3 ble dziadostwo fizyka zjebana, to juz se wole pograc w strategie turową ;)

pozatym Q3: UrT [urban Terror] boje wszystkie mody do q3 na glowe ( dla tych co nie wiedzą coto: http://www.urbanterror.net lub http://www.urbanterror.pl ).

jednak mam 2 inne klany ;) moglbym ew. razem z DARK_ANGEL'em zagrac w squadzie 2-osobowym ;p [czarno to widze z moim zezem :E ].

pzdr. & KoF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all wieczorową porą. Nie wiem jak Wam, ale mi znów nic nie chodziło od 19:00... To chyba strasznie szkodzi ogladalności laba i naszemu projektowi, ale damy radę jak Piła przyjedzie i wszystko i wszystkich poustawia ;).

 

Może zrobimy na razie jednak limit ilościowy postów od którego przyjmujemy: 3 :) Ja rozumiem, że moga być osoby mało aktywne i nowe, ale coś tak średnio widze ludzi co maja po jednym poście... No chyba, że bedzie nawiązany kontakt z CL-em tak jak to się stało z dwoma zawodnikami z Collina.

 

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem sie wbić od 15:00 do 1:00 na pclaba juz myslałem ze to cos z moim netem nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o voilent_j to mozesz byc moim sparingpartnerem :)

jesli chodzi o Q3 [PR:1.32] to tez uznaje wylacznie promode'a [CPM czy CPMA1.1]

niema mowy o zadnych vanilla q3 ble dziadostwo fizyka zjebana, to juz se wole pograc w strategie turową ;)

pozatym Q3: UrT [urban Terror] boje wszystkie mody do q3 na glowe ( dla tych co nie wiedzą coto: http://www.urbanterror.net lub http://www.urbanterror.pl ).

jednak mam 2 inne klany ;) moglbym ew. razem z DARK_ANGEL'em zagrac w squadzie 2-osobowym ;p [czarno to widze z moim zezem :E ].

pzdr. & KoF

 

Ja grałem w PROMADA i mi osobiście nie przypadł do gudty wolę grać w standardowego Q3. Brań za szybko się zmiania i za słaba grawitacja, zaczynasz tyko ze 100 punktami życia :{, ale co do szybkości gry tona pewno w PROMOD jest szybszy ale ja i tak wolę Q3 i OSP :}.

 

[Edytowane: 2/6/2004 przez if22]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wysłałem PM-kę do Duchu. Jak się jutro obudzi to założy wątek QIII gdzie bedzie można konkretnie pogadać na temat tej gry.

Niektórzy się niecierpliwia co do wyglądu taga multiklanu. Obecnie propozycje sa następujące dla kombinacji taga i nicka:

 

1. [PCLab.pl^szczebel] nick czyli np: [PCLab^alfa] HILTI

2. to samo co wyżej, ale bez rozszerzenia "pl" czyli: [PCLab^alfa]HILTI

3. można spróbowac dla pierwszego składu zrezygnować ze szczebla (domyślnie najlepsi bez szczebla): [PCLab] HILTI,

4. Padła także następujaca propozycja: (przykładowy nick): [PCL] HILTI

 

Czekam na zdania i ewentualne propozycje dla tagów.

Na razie bym proponował grać bez tagów. Jak się cała sprawa sklaruje z CL-ami to sprawę wyboru taga spośród przedstawionych porpozycji omówimy podczas Rady CL z udziałem przedstawicieli opiekunów forum (najlepiej oczywiscie z Piłą;) ).

Mam nadzieje, że wreszcie PCLab zacznie chodzić jak należy a nie w okresie największej oglądalności pada nam serwer... Może gdyby wszystko chodziło jak trzeba to składy były by już bardziej uzupełnione... Czekam osobiście na zainteresowanych CS-owców. Idę na razie spać - do zobaczenia jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za szczebel, o co z tym chodzi? Co do nazwy ja proponuję

np

if22_pclab.pl

 

pclab.pl<>if22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Violent_J moze masz jakis znajomych co z checia popykali by w toce(jak tak to rekrutuj na laba :cool: ) , bo ja raczej niet, a narazie jestesmy niestety tylko we dwoch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że może być więcej chętnych niz miejsc w pierwszym składzie. Już to omawiałem wcześniej - tworzy się zespoły ze stopniem "alfa", "beta" itd. Gdzie np alfa jest to najlepszy skład i w razie potrzeby uzupełniany na mecze z beta. Zeby ludzie nie będący w najlepszym składzie nie nudzili się mają klan "beta", który takze prowadzi rozdrywki. Z takim czyms spotkałem się na ostatnich mistrzostwach polibudy. W tym wypadku wyglądało to przykładowo:

 

fps^beta ozz

 

co czyta się jako:

klan: fps

zestaw graczy: beta ( w tym wypadku byli lepsi od alfa;) )

gracz: ozz

 

Takie rozwiązanie da po prostu zajęcie ludziom nie łapiącym się do ścisłej czołówki a chcącym grać.

 

[Edytowane: 3/6/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacje ?!

Bardzo ciekawy pomysł. :beerchug: winszuję

 

Niestety nie znam tych gier zbytnio :-(

i się nie przydam.

Ale mam pytanie może Klan PC-Lab nie musi się zamykać w ramach kompów ???

Stwórzmy własną drużynę piłki nożnej. A w przyszłości własną telewizję i nawet korporacje czy syndykat :]

 

(nikt mi nie płaci za to ale można się postarać rozwinąć ten system jesteśmy jego częścią)

 

TO CO NAPISANE POWYŻEJ NIE JEST IRONIĄ

 

P.S. [(MOŻE W PRZYSZŁOŚCI)W chwili w której zacznę dostrzegać że większość PC-Labowiczów jest taka jak Millery i inni pierwszy się zdetonuję zabierając tylu ilu się da ze sobą ;-) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważne pytanie do HILTIEGO ! Chęć w przynależności do klanu colina zgłosił kolejny - 9 zawodnik - niestety jest tylko 8 wolnych miejsc ! - co proponujesz zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. [PCLab.pl^szczebel] nick czyli np: [PCLab^alfa] HILTI

Tak wpisujmy sobie szczeble, ja chce być sierżantem majorem i bede miał zarąbistego nicka [PCLab.pl sierżant major]assmaster :E

Odpuscmy sobie szczeble bo to debilim...

 

wg mnie tag powinien być jak najkrótszy i odróżniajacy sie od reszty napisu.

Kolorystyka chyba jak z loga PCLab.pl czyli

PC

i nick na np czarno, albo czerwono

PC

PC

W sumie chodzi o to, zeby nick był kolorowy i, zeby druzyna jako taka rzucała się w oczy...

I zamiast jakichś EXperminet czy cos w tym stylu lepiej dawać "T" na poczatku, lub końcu

T

Albo "R"

R

poza tym znaczki przy tagu...

Hmmm... kwadratowe nawiasy sa zbyt "typowe" ;) a to ma być cos szpanerskiego....

na to juz nie mam pomysłu... :(

 

P.S

Dla zainteresowanych mogę wklepać taga takich jak na gorze kolorów do CoD albo ET (ale łaczcie się wtedy przez All seeiyng eye)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ważne pytanie do HILTIEGO ! Chęć w przynależności do klanu colina zgłosił kolejny - 9 zawodnik - niestety jest tylko 8 wolnych miejsc ! - co proponujesz zrobić ?

Eliminacje...

To chyba oczywiste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Moh:AA - grałem dawno, (moze rok temu) ale długo, bo miałem już za sobą 2 lata gry i kilka klanów :P

Musze sobie zakupić MoH:AA i poćwiczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HILTI zapisz mnie jeszcze do TOCA race driver. A gra ktoś w toca race driver 2?? dziś ide po toce 1 za 15 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej stworzymy druzyne w koszykowke ;) , zespol zuzlowy, partie poselska, i bedziemy rzadzic tym bur... :D - zostane ministrem do spraw slusznych krokow, i w koncu Madagaskar bedzie nasz...piekna kolonia, bez sasobow naturalnych, ale marzenie pewnej grupy ludzi z PRL-u zostanie spelnione :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirty z tą partią to mnie wyprzedziłeś (ale niewiele :P)... Pomysł jeszcze lepszy ale proponuje najpierw zdobyć wirtualną potęgę, a potem, w nocy, będziemy robić to co każdej nocy, zdobędziemy władzę nad światem ;) .

 

O UT'ku nadal cicho... :(

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...