Forum PCLab.pl: Centrum NBA - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (72 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Centrum NBA Oceń temat: ***** 2 Głosów

#41 Użytkownik jest niedostępny   staffer 

• na żywo jestem brzydszy i nie noszę peleryny
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Listopad 2007 - 09:11

Zobacz postpifpaf, o 4 listopada 2007, 22:49, napisał(a):

robię to w winampie ale mi nei buforuje.

a co do NBA

dzis bardzo ciekawy i zaciety mecz między

Boston Celtics-Toronto Raptors.

Mecz wazny poniewaz obie druzyny grają w tej samej dywizji

może spróbuj windows media codecs nowsze podgrać, pewnie załatwi to u Ciebie temat...

Głosowałem na Phoenix i Miami... Pewnie Phoenix i tak nie wygra, ale nie zagłosuję na SAS :E

#42 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• Jak kotlet schabowy w synagodze.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2007 - 18:19

Jestem świeżo po obejrzeniu powtórki meczu Phoenix Suns - Miami Heat (na C+Sport ;) ). Wg mnie obie drużyny pokazały się poniżej swoich możliwości, ale jak to powiedział jeden z komentatorów: "Jeżeli dana drużyna jest w formie to raczej podczas playoffów, a nie w meczach sezonowych" :). Bardzo dobrze grali : Steve Nash (suns) oraz Shaq i JWill (miami). O'Neal naprawdę grał bardzo dobrze i był jakiś taki szybszy i więcej się ruszał. Nawet trafiał osobiste :E. Phoenix Suns mimo, tego, że przez dłuższą część meczu przegrywało, w końcowych minutach potrafiło się zmobilizować i przytrzeć nosa Miami. Nawet bez wyrzuconego wcześniej z boiska Amare Stoudmaire'a i zdjętego z boiska z powodu skręcenia nogi w kostce Raja Bella.

Dzisiaj w nocy o 1:00 mecz Phoenix Suns - Orlando Magic. Na kogo stawiacie ? Ja obstawiam Orlando :P

#43 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2007 - 19:46

orlando ostatnio w wysmienitej formie. Ale czy byliby az tak swietni aby pokonac suns. Według mnie nie. Ja obstawiam suns

#44 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• PipPipPipPipPip

Napisany 10 Listopad 2007 - 23:50

Właśnie chodzi o to, że Orlando są na fali, a Suns po prostu grają przyzwoicie. Choć może źle oceniam szanse Magików ;)

#45 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2007 - 19:36

no jednak suns wygrało.

#46 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2007 - 20:11

No okazało się, że Orlando nawet na fali są gorsi od przyzwoicie grających Suns. :] Zaważyło doświadczenie.

#47 Użytkownik jest niedostępny   parsifal 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Listopad 2007 - 15:02

W końcu nadszedł ten dzień. Dwayne Wade wrócil do gry. jeszcze nie ta sama forma co w zeszłym sezonie, ale po paru meczach będzie już dobrze. Zresztą w meczu z Seattle wypadł całkiem nieźle. Parę ładnych akcji i crossoverów zaprezentował. Szkoda tylko, że Miami znowu przegrało. Shag jak na razie zawodzi. W meczu miał problemy z faulami i za dużo nie pograł. Starość nie radość :/.

#48 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2007 - 17:38

na dzisiejszą noc bardzo ciekawe spotkanie potęg konferencji zachodzniej

Spurs-Mavs

Mimo że mecz toczy się w Dallas ja w tym meczu stawiam na SA.

#49 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2007 - 17:48

Nie cierpię San Antonio ... :mad: Wolałbym, żeby wygrali Dallas ;) I dlatego na nich stawiam :]

#50 Użytkownik jest niedostępny   parsifal 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 25 Listopad 2007 - 15:17

Kolejne źródło meczów NBA, zarówno mecze archiwalne( dostępne przez 48h po zakonczeniu spotkania) jak i mecze na żywo.

Nalezy postepowac wedlug poradnika zamieszczonego w na tym forum:
http://85.92.128.155...ic.php?id=22400

Również na tym forum będa zamieszczane linki do meczów:
http://85.92.128.155...wforum.php?id=4

Ten post był edytowany przez parsifal dnia: 25 Listopad 2007 - 15:18

#51 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2007 - 22:16

dzis a wlasciwie juz jutro ciekawe spotkania:

Dallas-New Orleans

jak dla mnie no bet bo NO w tym sezoni maja szanse osiągnąc cos więcej niz tylko wejscie do play-off. Jezeli w tym meczu mialbym typowac to jednak Dallas. koszykarze z Texasu u siebie piekielnie mocni.

Miami-Washington

tu twierdze ze wizards spokojnie dokopie miami. Niestety miami postawilo krotko terminowy plan. zdobyli mistrzostwo w 2006r i koniec skcesow. druzyna emerytow jak na wiek zawodnikow w NBA ze tak powiem. Jedynie Wade ale sam n ic nie ugra.

Jak widac mialem rację :P

New Jersey-Cleveland

Tutaj spokojnie Netsi jak dla mnie. Clevland bez Lebrona mozna o kant tylka polamac.

Oczywiscie wszystko weszło :cool: i coraz blizej i bedzie hd3870 :P

Ten post był edytowany przez pifpaf dnia: 17 Grudzień 2007 - 13:21

#52 Użytkownik jest niedostępny   parsifal 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 15 Grudzień 2007 - 13:39

Juz miałem nadzieje, że miami po wygranej z phoenix podbuje sie i zacznie golić wszystkich na wschodzie :P, a tutaj niespodzianka i przegrana z wizards:/.
Sezon już właściwie stracony i bedzie im bardzo trudno awansowac do playoffow. Jesli wejdą to trafia na Boston albo potwora Howarda i ich zlamie w poł:P

Dzisiaj/jutro graja z indiana. Może znowu się uda wygrać:)

Ciekway meczyk Phoenix z Hornets będzie. Pewnie wygraja ci pierwsi, chociaz CP3 może im napsuć trochę krwi:)

#53 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Grudzień 2007 - 16:51

Zobacz postparsifal, o 15 grudnia 2007, 13:39, napisał(a):

Juz miałem nadzieje, że miami po wygranej z phoenix podbuje sie i zacznie golić wszystkich na wschodzie :P, a tutaj niespodzianka i przegrana z wizards:/.
Sezon już właściwie stracony i bedzie im bardzo trudno awansowac do playoffow. Jesli wejdą to trafia na Boston albo potwora Howarda i ich zlamie w poł:P

Dzisiaj/jutro graja z indiana. Może znowu się uda wygrać:)

Ciekway meczyk Phoenix z Hornets będzie. Pewnie wygraja ci pierwsi, chociaz CP3 może im napsuć trochę krwi:)

jak dla mnie to przegrana suns to była nieposdzianka tak smao jak dali dupy z minesotą. Miami to obecnie druzyna emerytow jak wczesniej pisalem. Szkoda tylko Wade'a ktory mogłby pograc w jakims innym zespole z perspektywami. Ja widziałbym go własnie w Orlando albo Toronto

#54 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Grudzień 2007 - 13:22

wiem ze to obecny sezon ale warto tutaj wrzucic to co LeBron wyprawial w 5 meczu ubieglorocznych finałow na wschodzie

http://youtube.com/watch?v=d1Px-jPm_TU

#55 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• PipPipPipPipPip

Napisany 17 Grudzień 2007 - 16:14

Oh, to było coś :P Niesamowicie grał. W tym sezonie też trzyma poziom (mi np. bardzo podobał się występ LBJ w meczu z LA Clippers). Cavaliers bez LeBrona, przykro mi, ale nie ma prawa bytu w NBA :E

#56 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Grudzień 2007 - 21:48

Zobacz postHaxo_24, o 17 grudnia 2007, 16:14, napisał(a):

Oh, to było coś :P Niesamowicie grał. W tym sezonie też trzyma poziom (mi np. bardzo podobał się występ LBJ w meczu z LA Clippers). Cavaliers bez LeBrona, przykro mi, ale nie ma prawa bytu w NBA :E

dokładnie. Bardzo podobna sytuacje do LeBrona ma Kobe bo lakersi bez niego takze duzo nie ugrają.

na dzisiaj obstawiałbym

Miami-Minnesota :thumbup:

Typ Ryzykowny bo miami rozczarowuje na calej lini. Jednak z tak słabiutkimi druzynami jak Minesota musza wygrywac aby przynajmniej miec lepsze miejsce w Drafcie. T-Wolves jeszcze z Kevinem w skladnie to była cienizna. Shaq Mimo ze swoj wiek ma to jeszcze umie przpier**** sie pod kosz jak tornado.

Portland-New Orleans :thumbdown:

Kursy bardzo podobne Jednak tutaj zdecydowanie obstawilbym Hornets. Dobry zgrany sklad z Paulem i Mason'em na czele. Bardzo licze na nich w tym sezonie mam nadzieję ze powalczą w play-off

Atlanta-Utah :thumbdown:

Muszę przyznac ze Atlanta jest na fali. Według mnie ta druzyna zaczyna się dopiero co budowac na jedną z lepszych w NBA. Juz w tym sezonie była szansa aby do jastrzębi dolączył Billups, ale niestety sie nie udało. Mimo ze lubie klimaty Dirty South to w tym meczy skłaniam się obstawiac koszykarzy z połnocy.Fisher Na rozgrywce, Boozer na skrzydle, Kirlenko pod koszem. Ta trojka powinna skutecznie punktowac i powstrzymywac duet Claxton- Johnson.

Fatalna skutecznosc

Ten post był edytowany przez pifpaf dnia: 18 Grudzień 2007 - 08:55

#57 Użytkownik jest niedostępny   madless 

• PipPipPipPipPip

Napisany 19 Grudzień 2007 - 22:30

Pewno już to widzieliście, ale ja ostatnio ponownie na to wpadłem i znów był śmiech :E
http://pl.youtube.co...h?v=ZPQVew0L0Vg

#58 Użytkownik jest niedostępny   parsifal 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 21 Grudzień 2007 - 00:29

Nadszedł w końcu ten dzień :(. Zo Mourning soę połamał, ale przynajmniej nie dał znieść się z boiska na noszach. Zszedł o własnych siłach. Prawdziwy twardziel i wojownik. Respect dla niego. Mam nadzieje, że będzie mu dane wystąpić jeszcze w jednym meczu tego sezonu tak żeby mógl zakonczyć karierę na własnych warunkach.

Seria zwycięstw Bostonu zakończona. Przegrali z Detroit. Ciekawe czy to tylko wypadek przy pracy, czy brak umiejętności grania z drużynami z wyższej półki. Na razie za wcześnie żeby to oceniać.

Suns przegrali z Dallas :( , ale na poprąwę humoru San Antonio dostało od Memphis :).
Ciekawie sie zaczyna dziać.

Już nie długo świąteczne meczyki :D . D-wade kontra Lebron oraz Kobe vs. Nash i spólka. Szkoda, że meczyków nie będzie w archiwum NBA LP:/

Ten post był edytowany przez parsifal dnia: 21 Grudzień 2007 - 00:31

#59 Użytkownik jest niedostępny   pifpaf 

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Grudzień 2007 - 23:09

Zobacz postparsifal, o 21 grudnia 2007, 00:29, napisał(a):

Nadszedł w końcu ten dzień :(. Zo Mourning soę połamał, ale przynajmniej nie dał znieść się z boiska na noszach. Zszedł o własnych siłach. Prawdziwy twardziel i wojownik. Respect dla niego. Mam nadzieje, że będzie mu dane wystąpić jeszcze w jednym meczu tego sezonu tak żeby mógl zakonczyć karierę na własnych warunkach.

Seria zwycięstw Bostonu zakończona. Przegrali z Detroit. Ciekawe czy to tylko wypadek przy pracy, czy brak umiejętności grania z drużynami z wyższej półki. Na razie za wcześnie żeby to oceniać.

Suns przegrali z Dallas :( , ale na poprąwę humoru San Antonio dostało od Memphis :).
Ciekawie sie zaczyna dziać.

Już nie długo świąteczne meczyki :D . D-wade kontra Lebron oraz Kobe vs. Nash i spólka. Szkoda, że meczyków nie będzie w archiwum NBA LP:/

ja nie wygrają to zjem swoja pilkę od kosza a nagranie wstawie na forum ;) ;E

#60 Użytkownik jest niedostępny   staffer 

• na żywo jestem brzydszy i nie noszę peleryny
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Grudzień 2007 - 17:01

Zobacz postpifpaf, o 21 grudnia 2007, 23:09, napisał(a):

ja nie wygrają to zjem swoja pilkę od kosza a nagranie wstawie na forum ;) ;E

trzymamy za słowo...

• (72 Stron)
  • +
  • 1