Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madless

Centrum NBA

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ulubiona druzyna od zawsze bylo i jest Seattle (zaczelo sie od czasow Paytona i Kempa). Teraz niestety sypia sie coraz bardziej. Odszedl Ray Allen, Lewis'a tez nie ma... lipa.

Swoja droga Boston teraz calkiem niezle wyglada. Trio Garnett, R.Allen i Pierce moga cos zdzialac :D

To zobacz sobie jak gra Kevin Durant. IMO najlepszy rookie w tym sezonie :P Bez Allena i Lewisa to już nie będzie ta sama drużyna ale Durant może zostać już niedługo kolejną gwiazdą :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy meczyk Miami:D. Kto będzie oglądać? Grają z Detorit Pistons więc może być ciekawie. Trzeba zobaczyć jak sobie radzi Hardaway w duecie z Shaqiem po kilku latach przerwy.

 

Jak na razie liga przewidywalna, wygrywają faworyci. Debiut Duranta nawet udany, ale z maszynką do zdobywania punktów ( czytaj Iverson-Carmelo :P) raczej szans nie mial.

Dzisiejszej nocy próbowalem oglądać dwa meczyki. orlando z milwaukee, a potem nets z byczkami. Niestety 6 godzina podróż z warszawy dobila mnie i skonczylo się tylko na pierwszych kwartach. Ostatnio mialem okazje być na meczu Prokomu Trefl z Polonią SPEC Warszawa. Nie ma porównania w poziome gry między NBA, a PLK :D. Dzisiejszego meczyku już nie odpuszczę :P

 

 

Edit.

 

Maiami dostaje na razie 6 punktami. Shaq 3 faule w pierwszej połowie i 0 punktów. Davis coś tam ciągnie ale brak wsparcia od reszty drużyny. Ale przynajmniej mourning i haslem walczą pod koszem i ładne czapy rozdawają :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje typki na dzis

 

Washington Wizards u Boston Celtics +

 

Portland Trail Blazers u New Orleans Hornets+

 

Sacramento Kings u San Antonio Spurs+

 

Philadelphia 76ers u Chicago Bulls-

 

Dallas Mavericks u Atlanta Hawks-

 

Denver Nuggets u Minnesota Timberwolves+

 

jezeli ktos gra za większą stawkę to polecam zagrac na Boston (jak wiadomo po transferach team jest bardoz mocny) oraz na Bulls'ów ;) (obecnie phila bez webbera i iversona to słaba druzyna. Pisali ze poprzez przejscie millera do phili team sie wzmocni ale wedlug nei to guzik prawda co zreszta widac po statystykach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejne źródło meczów NBA:

Tutaj

 

Pod linkiem kryją się archiwalne mecze NBA sezonu 2007/2008. Można otwierać w WMP albo winampie po skopiowaniu linka. Nie wszystkie działają ale lepsze to niż nic. Nie będę musiał już wstawać w środku nocy na meczyki :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem kolejne źródło meczów NBA:

Tutaj

 

Pod linkiem kryją się archiwalne mecze NBA sezonu 2007/2008. Można otwierać w WMP albo winampie po skopiowaniu linka. Nie wszystkie działają ale lepsze to niż nic. Nie będę musiał już wstawać w środku nocy na meczyki :P.

 

zaden mecz nie działa. u mnei nie ma obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaden mecz nie działa. u mnei nie ma obrazu

 

No nie wiem co jest. U mnie dziala wszystko normalnie. Teraz oglądam meczyk nikcsow z clevland i jedyny problem to slaby net bo nie na dąża z buforowaniem. A polaczyl sie chociaz winamp (WMP) z serwerem? Buforuje sie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem lepszy sposób. Radzę przeciagnąc jakis meczyk do flash geta i sobie pobrac. LEci jak głupie max transferem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem kolejne źródło meczów NBA:

Tutaj

 

Pod linkiem kryją się archiwalne mecze NBA sezonu 2007/2008. Można otwierać w WMP albo winampie po skopiowaniu linka. Nie wszystkie działają ale lepsze to niż nic. Nie będę musiał już wstawać w środku nocy na meczyki :P.

 

Genialne.... i nie musze sobie zawalac dysku :thumbup: Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Genialne.... i nie musze sobie zawalac dysku :thumbup: Dzieki

 

kurde wszystkim chodzi tylko mi nie. :mad2: Przez co odtwarzacie?? przez windows media player czy winampa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde wszystkim chodzi tylko mi nie. :mad2: Przez co odtwarzacie?? przez windows media player czy winampa

 

Windows Media ... :Up_to_s: Sciagasz ten mali pliczek, klikasz....i oglądasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktory mały pliczek?? gdzie tam jest cos do ściagnięcia

 

No otwierasz tą strone....i w pierwszym poscie masz podane Jakie Mecze... klikasz i sciąga Ci sie maly pliczek, ktory to pozniej odpala sie w WMP :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię to w winampie ale mi nei buforuje.

 

a co do NBA

 

dzis bardzo ciekawy i zaciety mecz między

 

Boston Celtics-Toronto Raptors.

 

Mecz wazny poniewaz obie druzyny grają w tej samej dywizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robię to w winampie ale mi nei buforuje.

 

a co do NBA

 

dzis bardzo ciekawy i zaciety mecz między

 

Boston Celtics-Toronto Raptors.

 

Mecz wazny poniewaz obie druzyny grają w tej samej dywizji

 

może spróbuj windows media codecs nowsze podgrać, pewnie załatwi to u Ciebie temat...

 

Głosowałem na Phoenix i Miami... Pewnie Phoenix i tak nie wygra, ale nie zagłosuję na SAS :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po obejrzeniu powtórki meczu Phoenix Suns - Miami Heat (na C+Sport ;) ). Wg mnie obie drużyny pokazały się poniżej swoich możliwości, ale jak to powiedział jeden z komentatorów: "Jeżeli dana drużyna jest w formie to raczej podczas playoffów, a nie w meczach sezonowych" :). Bardzo dobrze grali : Steve Nash (suns) oraz Shaq i JWill (miami). O'Neal naprawdę grał bardzo dobrze i był jakiś taki szybszy i więcej się ruszał. Nawet trafiał osobiste :E. Phoenix Suns mimo, tego, że przez dłuższą część meczu przegrywało, w końcowych minutach potrafiło się zmobilizować i przytrzeć nosa Miami. Nawet bez wyrzuconego wcześniej z boiska Amare Stoudmaire'a i zdjętego z boiska z powodu skręcenia nogi w kostce Raja Bella.

 

Dzisiaj w nocy o 1:00 mecz Phoenix Suns - Orlando Magic. Na kogo stawiacie ? Ja obstawiam Orlando :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orlando ostatnio w wysmienitej formie. Ale czy byliby az tak swietni aby pokonac suns. Według mnie nie. Ja obstawiam suns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że Orlando są na fali, a Suns po prostu grają przyzwoicie. Choć może źle oceniam szanse Magików ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okazało się, że Orlando nawet na fali są gorsi od przyzwoicie grających Suns. :] Zaważyło doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nadszedł ten dzień. Dwayne Wade wrócil do gry. jeszcze nie ta sama forma co w zeszłym sezonie, ale po paru meczach będzie już dobrze. Zresztą w meczu z Seattle wypadł całkiem nieźle. Parę ładnych akcji i crossoverów zaprezentował. Szkoda tylko, że Miami znowu przegrało. Shag jak na razie zawodzi. W meczu miał problemy z faulami i za dużo nie pograł. Starość nie radość :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzisiejszą noc bardzo ciekawe spotkanie potęg konferencji zachodzniej

 

Spurs-Mavs

 

Mimo że mecz toczy się w Dallas ja w tym meczu stawiam na SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię San Antonio ... :mad: Wolałbym, żeby wygrali Dallas ;) I dlatego na nich stawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne źródło meczów NBA, zarówno mecze archiwalne( dostępne przez 48h po zakonczeniu spotkania) jak i mecze na żywo.

 

Nalezy postepowac wedlug poradnika zamieszczonego w na tym forum:

http://85.92.128.155/~myp2p/forum/viewtopic.php?id=22400

 

Również na tym forum będa zamieszczane linki do meczów:

http://85.92.128.155/~myp2p/forum/viewforum.php?id=4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...