Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

madless

Centrum NBA

Rekomendowane odpowiedzi

dzis a wlasciwie juz jutro ciekawe spotkania:

 

Dallas-New Orleans

 

jak dla mnie no bet bo NO w tym sezoni maja szanse osiągnąc cos więcej niz tylko wejscie do play-off. Jezeli w tym meczu mialbym typowac to jednak Dallas. koszykarze z Texasu u siebie piekielnie mocni.

 

Miami-Washington

 

tu twierdze ze wizards spokojnie dokopie miami. Niestety miami postawilo krotko terminowy plan. zdobyli mistrzostwo w 2006r i koniec skcesow. druzyna emerytow jak na wiek zawodnikow w NBA ze tak powiem. Jedynie Wade ale sam n ic nie ugra.

 

Jak widac mialem rację :P

 

New Jersey-Cleveland

 

Tutaj spokojnie Netsi jak dla mnie. Clevland bez Lebrona mozna o kant tylka polamac.

 

 

Oczywiscie wszystko weszło :cool: i coraz blizej i bedzie hd3870 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz miałem nadzieje, że miami po wygranej z phoenix podbuje sie i zacznie golić wszystkich na wschodzie :P, a tutaj niespodzianka i przegrana z wizards:/.

Sezon już właściwie stracony i bedzie im bardzo trudno awansowac do playoffow. Jesli wejdą to trafia na Boston albo potwora Howarda i ich zlamie w poł:P

 

Dzisiaj/jutro graja z indiana. Może znowu się uda wygrać:)

 

Ciekway meczyk Phoenix z Hornets będzie. Pewnie wygraja ci pierwsi, chociaz CP3 może im napsuć trochę krwi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz miałem nadzieje, że miami po wygranej z phoenix podbuje sie i zacznie golić wszystkich na wschodzie :P, a tutaj niespodzianka i przegrana z wizards:/.

Sezon już właściwie stracony i bedzie im bardzo trudno awansowac do playoffow. Jesli wejdą to trafia na Boston albo potwora Howarda i ich zlamie w poł:P

 

Dzisiaj/jutro graja z indiana. Może znowu się uda wygrać:)

 

Ciekway meczyk Phoenix z Hornets będzie. Pewnie wygraja ci pierwsi, chociaz CP3 może im napsuć trochę krwi:)

 

jak dla mnie to przegrana suns to była nieposdzianka tak smao jak dali dupy z minesotą. Miami to obecnie druzyna emerytow jak wczesniej pisalem. Szkoda tylko Wade'a ktory mogłby pograc w jakims innym zespole z perspektywami. Ja widziałbym go własnie w Orlando albo Toronto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to obecny sezon ale warto tutaj wrzucic to co LeBron wyprawial w 5 meczu ubieglorocznych finałow na wschodzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, to było coś :P Niesamowicie grał. W tym sezonie też trzyma poziom (mi np. bardzo podobał się występ LBJ w meczu z LA Clippers). Cavaliers bez LeBrona, przykro mi, ale nie ma prawa bytu w NBA :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oh, to było coś :P Niesamowicie grał. W tym sezonie też trzyma poziom (mi np. bardzo podobał się występ LBJ w meczu z LA Clippers). Cavaliers bez LeBrona, przykro mi, ale nie ma prawa bytu w NBA :E

 

dokładnie. Bardzo podobna sytuacje do LeBrona ma Kobe bo lakersi bez niego takze duzo nie ugrają.

 

na dzisiaj obstawiałbym

 

Miami-Minnesota :thumbup:

 

Typ Ryzykowny bo miami rozczarowuje na calej lini. Jednak z tak słabiutkimi druzynami jak Minesota musza wygrywac aby przynajmniej miec lepsze miejsce w Drafcie. T-Wolves jeszcze z Kevinem w skladnie to była cienizna. Shaq Mimo ze swoj wiek ma to jeszcze umie przpier**** sie pod kosz jak tornado.

 

Portland-New Orleans :thumbdown:

 

Kursy bardzo podobne Jednak tutaj zdecydowanie obstawilbym Hornets. Dobry zgrany sklad z Paulem i Mason'em na czele. Bardzo licze na nich w tym sezonie mam nadzieję ze powalczą w play-off

 

Atlanta-Utah :thumbdown:

Muszę przyznac ze Atlanta jest na fali. Według mnie ta druzyna zaczyna się dopiero co budowac na jedną z lepszych w NBA. Juz w tym sezonie była szansa aby do jastrzębi dolączył Billups, ale niestety sie nie udało. Mimo ze lubie klimaty Dirty South to w tym meczy skłaniam się obstawiac koszykarzy z połnocy.Fisher Na rozgrywce, Boozer na skrzydle, Kirlenko pod koszem. Ta trojka powinna skutecznie punktowac i powstrzymywac duet Claxton- Johnson.

 

 

 

 

 

Fatalna skutecznosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł w końcu ten dzień :(. Zo Mourning soę połamał, ale przynajmniej nie dał znieść się z boiska na noszach. Zszedł o własnych siłach. Prawdziwy twardziel i wojownik. Respect dla niego. Mam nadzieje, że będzie mu dane wystąpić jeszcze w jednym meczu tego sezonu tak żeby mógl zakonczyć karierę na własnych warunkach.

 

Seria zwycięstw Bostonu zakończona. Przegrali z Detroit. Ciekawe czy to tylko wypadek przy pracy, czy brak umiejętności grania z drużynami z wyższej półki. Na razie za wcześnie żeby to oceniać.

 

Suns przegrali z Dallas :( , ale na poprąwę humoru San Antonio dostało od Memphis :).

Ciekawie sie zaczyna dziać.

 

Już nie długo świąteczne meczyki :D . D-wade kontra Lebron oraz Kobe vs. Nash i spólka. Szkoda, że meczyków nie będzie w archiwum NBA LP:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadszedł w końcu ten dzień :(. Zo Mourning soę połamał, ale przynajmniej nie dał znieść się z boiska na noszach. Zszedł o własnych siłach. Prawdziwy twardziel i wojownik. Respect dla niego. Mam nadzieje, że będzie mu dane wystąpić jeszcze w jednym meczu tego sezonu tak żeby mógl zakonczyć karierę na własnych warunkach.

 

Seria zwycięstw Bostonu zakończona. Przegrali z Detroit. Ciekawe czy to tylko wypadek przy pracy, czy brak umiejętności grania z drużynami z wyższej półki. Na razie za wcześnie żeby to oceniać.

 

Suns przegrali z Dallas :( , ale na poprąwę humoru San Antonio dostało od Memphis :).

Ciekawie sie zaczyna dziać.

 

Już nie długo świąteczne meczyki :D . D-wade kontra Lebron oraz Kobe vs. Nash i spólka. Szkoda, że meczyków nie będzie w archiwum NBA LP:/

 

ja nie wygrają to zjem swoja pilkę od kosza a nagranie wstawie na forum ;) ;E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie wygrają to zjem swoja pilkę od kosza a nagranie wstawie na forum ;) ;E

 

trzymamy za słowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie wygrają to zjem swoja pilkę od kosza a nagranie wstawie na forum ;) ;E

Jakby Suns o tym wiedzieli, to chyba by specjalnie przegrali, żeby to zobaczyć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok juz zaczynam trenowac jdzenie gumy :P:E

Mi wystarczy jak wrzucisz fotę chociaż jak próbujesz ją zjeść. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle
panowie troche walk na boisku i poza

 

http://youtube.com/watch?v=JqwyY8ixW6A

Kilku bijatyk nie widziałem ;)

Ale ktoś tam Raya Allena sponiewierał :kwasny: ciekawe za co?? Chyba grzeczny Ray musiał mu coś szepnąć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam właśnie... i 2 wnioski na dzień dobry. Do Bena Wallace'a i do Shaq'a nie warto podskakiwać i ludzie raczej do nich się nie sadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, filmik wywalony... :mad2: Na szczęście zdążyłem obejrzeć wcześniej. Żeby kibiców lać to już przesada ... :/ Rozumiem, że jakiś kibic mógł coś krzyknąć albo wyzwać któregoś, ale jeżeli chłopaki coś do siebie mają to powinni raczej wyjaśniać to na parkiecie, a nie na kibicach przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle

Nie mogę wyjść z podziwu dla Portland :o

Patrze na ich skład... i jestem w jeszcze większym szoku. Średnia ilość sezonów spędzonych na boisku przez wszystkich graczy Blazers, wynosi niecałe 3. Młodziaki. Idą jak przecinak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wyjść z podziwu dla Portland :o

Patrze na ich skład... i jestem w jeszcze większym szoku. Średnia ilość sezonów spędzonych na boisku przez wszystkich graczy Blazers, wynosi niecałe 3. Młodziaki. Idą jak przecinak.

 

druzyna zaczyna sie budowac od nowa. Wyrosnie z nich dobra ekipa.

 

 

Znacie jakies fora/ strony na ktorych sa mecze NBA ale w linkach na rapidshare. Patrzylem kilka zagranicznych ale tam tylko sendspace albo megaupload a konta ta nei posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze oglada Celtics-Pistons ?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos jeszcze oglada Celtics-Pistons ?;]

Moze bym i obejrzal, gdybym mial gdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myp2p.eu -> forum -> nba basketball ->linki mms do league pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myp2p.eu -> forum -> nba basketball ->linki mms do league pass

ja zadnych linkow na rapida nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A-die to generalnie kości z największym potencjałem w DDR5, jeśli kręci CIę podkręcanie, to nie ma lepszego wyboru Tylko trudno je trafić w tańszych zestawach, bo zazwyczaj na nich robi się najmocniejsze pamięci w ofercie.
    • Dzień dobry, Pojawił się problem u mnie ze sterownika mi nvidia, otóż nie mogę zmienić ani kontrastu, ani gammy, ani nasycenia. Nie jestem pewien, czy wcześniej mogłem, ale teraz nie działa. Mam te opcje na szaro. https://ibb.co/jfy9BdN Czy mógłby ktoś dopomóc?  
    • i jak ta gra chodzi faktycznie słabo nawet na 4090?
    • @leven Tak, masz sporo racji co do tego Vram'u. Mam już za sobą ponad 50 godzin gry i grając w 1080p na "słabeuszu" RTX'ie 2060 w wersji 12GB nie odczułem żadnych spadków w żadnym momencie. Nie muszę przy tym resetować gry ani nic. Mogę grę włączyć i przez całą sesję grania (2-4h) mam identyczną wydajność. Po prostu do 1080p na wysokich + tekstury na bardzo wysokie + anizo x16 wystarcza właśnie 12GB Vram'u oraz odpalony DLSS. Vram w porywach potrzebuje niecałych 10GB, ale przeważnie oscyluje w okolicach 8600 - 9000MB, czyli przy 8GB często robiłby się problem i taki RTX 3060TI/RTX 3070 będzie cierpiał z tego powodu. Być może właśnie to jest głównym powodem spadków u @luk21pl Ustawienia na jakich gram na RTX'ie 2060 12GB: ... Chwilę temu przetestowałem na szybko GTX'a 1080 i chociaż w teorii wydajnościowo jest to bardzo podobna karta do RTX'a 2060, to nic powyżej ustawień średnich nie wchodziło w grę. Brak DLSS'a oraz tylko 8GB skutecznie ograniczyły potencjał tej karty. System, sterowniki oraz wersja gry była ta sama. Osobiście mnie to zaskoczyło jak wielki przeskok w wydajności/jakości jest możliwy właśnie dzięki nowszej technologii oraz pojemniejszej pamięci na karcie. Ustawienia na GTX 1080: (wizualnie oraz wydajnościowo jak najbardziej zbliżone do tych z RTX'a 2060, aby przyjemnie i bez spadków dało się grać) Pierwotnie gra zaproponowała AMD FSR 2.2, ale jakościowo była to kupa w porównaniu do DLSS'a, który i tak przez większość czasu wygląda u mnie jak rozdzielczość natywna. Dodać muszę jeszcze fakt, że RTX 2060 zadowolił się poborem ~120W, gdzie GTX wciągał 150W w tych samych miejscach testowych. Oba GPU dobijały do 100% obciążenia.
    • Dobra zobaczymy jak to lata...
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...