Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jakuza

[KLAN PCLab.pl] *** Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

a jak się trafi jakiś typ który specjalnie sobie zmieni nick na taki jak jeden z klanowiczów to jest zwykły burak i tyle :exclam: (mam nadzieję że na tym forum nie ma takich ludzi :) )

 

A jak sie trafi taki osobnik to zmienimy system i bedziemy podawac password wylacznie przez gg lub pm'ke i bedzie git ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno tu nie bylem :)

To kiedy trenujemy? ;) Może ktoś postawi serwerek dzisiaj?

jak by co to moje gg: 7420530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wojtass => w colinie poprostu wojtas

 

2. Jeśli chodzi o pory dnia to najlepiej po 20:30 do ok 23:30, od poniedziłaku do piątku (w weekendy róznie to bywa wiecie imprezy....:))

 

3. Jestem za wprowadzeniem dopisku PCL

 

4. Zdecydowanie najlepiej jest grać samochodami 4wd ale 2wd też fajnie byloby czasami się pościgać

 

5. Uważam że nikt nie powinien używaż skrótów, dobry klan powinien ścigać się po drodze, a nie robic skróty przez pola czy krzaki

 

6. Numer gadu-gadu: 3524895

 

Dzisiaj trzeba coś potrenować!! Wiec grzać gumy panowie :D :D

 

[Edytowane: 3/6/2004 przez wojtass]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NR gg Jacuza znasz do mnie chyba co? :)

BTW (by the way) - kłotnia? jaka kłotniaa - my tylko wyjasniamysobie pewne sprawy organizacyjne...

 

DOBRA PODAJĘ NR GG: 3202368

 

[Edited on 4/6/2004 by Bron_ek]

 

[Edited on 5/6/2004 by Bron_ek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NR gg Jacuza znasz do mnie chyba co? :)

BTW (by the way) - kłotnia? jaka kłotniaa - my tylko wyjasniamysobie pewne sprawy organizacyjne... :>

:>  :> 

 

Bron_ek - numer gg nie jest tylko dla mnie - chciałem żeby te numery były ogolnie dostepne dla każdego członka klanu - i jak będziesz pisał numer gg to urzyj opcji "edit" w swoim ostatnim poście ;)

 

PS: Do wszystkich - gramy pierwszy trening o 22 :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje GG->9468280.Co do kodów to nigdy nie uzywałem i uzywać nie będe i nie chce zeby ktoś kto ze mną sie scigał ich uzywał.Przez skróty czasami zdaża sie jezdzic przez przypadek, poniewaz akurat moze nas wyrzucić z trasy i wtedy przecież nikt nie bedzie sie cofał na droge.I w sumie macie racje, ze lepiej pojezdzic dla zabawy przed "eliminacjami", każdy bedzie wiedział jak kto jezdzi :notworthy:

 

[Edytowane: 26/9/2004 przez Staw]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki po pierwszym treningu...

 

Mamy już za sobą pierwsze spotkanie klanu :) - uważam je za jak najbadziej udane - niestety nie zjawili się wszyscy gracze - mam nadzieję że w niedziele będzie nas więcej :) - teraz kilka słów komentarza co do każdego zawodnika - nie chce na razie nikogo uogulniać - każdy może mieć słabszy dzień (chociaż poziom był wysoki :) ) - no więc zacznijmy po kolei...

 

Jarlaxe - czyli ja :) - hmmm... co mogę powiedzieć - na poczatku próbowałem z manualem (to mój pierwszy dzień prób więc szło tak sobie), wygrałem chyba nawet jeden wyscig, później przesiadłem się na dobrze mi znany Automatic no i tutaj szło już znacznie lepiej - wygrałem przynajmiej z 6 wyścigów - więc ogólnie siebie oceniam w miare pozytywnie - ale bez zbędnej przesady...

 

wojtas - zawodnik chyba najbardziej stabilny z całego klanu - od pierwszego do osatatniego wyścigu prezentował względnie podobny - bardzo dobry poziom. Grałem z nim jeszcze wcześniej i ze swojego doświadczenia wiem że popełnia bardzo mało głupich błędów (uderzenie w drzewo itp.) - kiedy się nie wywale to prezentuje wmiarę podobny poziom jak on - i podobnie jak ja wygrał kilka wyścigów :) (mam nadzieję że się nie obrazi za to porównanie ;) )

 

Staw - początkowo było raczej... "średnio"... ale z czasem coraz bardziej się rozkręcał - raz był nawet drugi :) Nie ukrywam że trzeba będzie jeszcze toche potrenować nad stabilnym przejazdem za każdym razem, ale zawodnik ma spory potencjał :)

 

Komornik - całkiem nieźle sobie radził - szczególnie w końcówce naszego treningu. :) Jest tutaj jeszcze troche do popracowania żeby jechał od początku tak dobrze jak na końcu treningu, ale ogólnie jechał na wszystkich trasach dobrze i bez większych błędów :)

 

Maciek - z maćkiem to w sumie sam nie wiem ile pojeździłem - tą trasę na której na pewno jechał pojechał całkiem nieźle - chyba był 2 albo 3 - ogólnie zawodnik musi jeszcze troche poćwiczyć i przypomieć sobie grę w colina (bo jak słyszałem kiedyś całkiem nieźle wymiatał) :) - zdecydowanie dobry przejazd

 

Bronek - kolejny bardzo dobry zawodnik - szczególnie na trasach w hiszpanii (bardzo dobre przejazdy :) ) Nie mam specjalnie żadnych uwag oprócz tgo że jeździ bardzo dobrze i całkiem stabilnie jeżeli chodzi o powtarzalność dobrych przejazdów. - chyba wygrał ze dwa wyścigi ( nie pamiętam dokładnie więc się nie denerwuj jak wygrałeś więcej jak 2 ;) )

 

Mati.pl - niestety narazie z nami nie jeździł...

 

Gkol - niestety narazie z nami nie jeździł...

 

Oprócz wspomnianych klubowiczów mieliśmy także jednego gościa - był nim PRT.Frunzie (mam nadzieję że nie pomyliłem nicku ;) ) - to właśnie on wygrał resztę wyścigów ( prezentował podobny, może troszeczke lepszy poziom odemnie i od wojtasa (no i czasmi od Bronka jak mu dobrze poszedł wyścig :) ) - ale jeszcze potrenujemy ;) ) - jest jednym z lepszych graczy online a stawialiśmy mu w miarę wyrównany poziom więc uwarzam że nasz klan może być w przyszłości naprawdę dobry :D

 

To na razie na tyle ;)

 

PS: Tutaj macie stronę na której można poczytać czy i kiedy można a kiedy nie można ścinać zakrętów: http://www.gametimesonline.com/rules/cmr4clean - radze każdemu z klanu przeczytać

 

PS2: Dla zainteresowanych na tej stronie jest do pobrania mod z nowymmi teksturami na samochody (wglądają nareszcie jak w rzeczywistości), zachęcam do pobrania i instalacji - ja już mam - http://www.bhmotorsports.com/download/5768 (mod zajmuje prawie 70 MB)

 

PS3: w piątek i sobote mnie niema - węc jak chcecie sobie serwer jakiś stawiać to sami się musicie ustawić

 

[Edytowane: 4/6/2004 przez Jakuza]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że mnie nie było ale byłem zajety. Kiedy nastepny trening? Na pewno bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele będzie kolejny trening...

 

W niedzielę o godzinie 22 kolejny trening :exclam: w naszym klanie :) - mam nadzieję że tym razem będzie obecna cała 8 z klanu. :) :exclam: Zastanówcie się nad wyborem nowego CL-a :exclam::) . Ja jestem narazie, ale wiem że część zawodników może mnie na tej pozycji zastąpić :) (np. wojtass lub Bron_ek - reszta na razie nie prezentuje się na tyle lepiej aby objąć CL w klanie). Nie wiem jak jeździ mati.pl, z gkolem już kiedyś grałem i wiem że narazie także raczej nie zosatnie CL-em. Powiedzcie co na ten temat myślicie - nie ma po prostu sensu robić eliminacji na CL - każdy wie jak jeździ i co może z siebie dać. Moim zdaniem CL-em powinna zostać osoba najlepsza z całego klanu, ze stabilnym poziomem jazdy, kttóra popełnia mało błędów. Zastanówcie się na spokojnie - po treningu w niedziele (oczekuje że będą wszyscy zawodnicy :exclam: ) podejmiecie decyzję - każdy samodzielnie zastanowi się i poda faworyta - jeżeli uważasz że radzisz sobie najlepiej głosuj na siebie (proszę o słowo wyjasnienia przy glosowaniu - dlaczego akurat ta osoba ma zostać CL-em). To tyle słowem wstepu :) - nazwa serwera taka sama jak ostatnio: PCL Klan - hasło: PCL (duże litery) - godzina 22.00 :exclam: - czekam na wszystkich :)

 

PS: Ja też będe głosował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jarlaxe za pare miłych słów o mnie :)

Ja osobiście głos swój oddaję na Wojtasa - co prawda 3 wyscigi dopiero z nim pojechalem ale jak dla mnie koles jest b dobry.

Niedziela mi odpowiada.

Sorki ze wczoraj nagle tak wyskoczylem ale net mi padl jak dawno ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale też nie mogłem :) w niedziele też nie wiem czy będe ale postaram sie :> a dzisiaj moge ale wy nie jezdzicie. gramy dziś ale nie trening wszystkich tylko niektórzy??! aha no i zmaiana nicku w COLINIE: Mati bo Mati.pl PCL głupio wygląda :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glos na Bronka :) aha, pomyslmy jeszcze nad tym ze CL musi dobrze organizowac miec do tego predyspozycje :)

musze troszke potrenowac, zeby przypomniec sobie Colina, niestety malo czasu ... :)

Damy rade ! :)

Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... wiesz... Jakuza... jak z tobą jeździłem to chyba ze 2 razy wygrałem ale zawsze to drugu byłem :) tak ze nie jest ze mna tak źle. Już chyba z tydzien nie smigałem w Colina bo teraz ciupie w MOHAA. Troche potrenuje "na sucho" i forma wróci :D. W niedziele bede na treningu na 99,9%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam swoją kandydaturę do klanu. Widze że jest komplet, ale może ktoś w międzyczasie zrezygnuje. Najwyżej narazie pozostane w rezerwie.

 

W Colinie jezdze jako Markko

 

gg: 1480929

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarlaxe - jest już chyba dwóch zawodników w rezerwie teraz; licząc z Markko, tak? Chyba trzeba eliminacje ustawić jakieś...

Proponuję coś takiego:

1. Jedziemy razem cały rejs, np tarmack attack lub coś w tym stylu dotychczasowym klanem.

2. ostatni z nas będzie się się ścigał w rejsie z Markko i tym drugim kolesiem

3. najlepszy z nich bedzie w klanie

 

Jest to motywacja duża wiec odrazu zobaczymy co kazdy z nas naprawde potrafi, o klan chodzi.

Jezeli okaze sie ze osoba z klanu wygra to oczywiscie obroni miejsce.

Co Wy na to? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze II-ga ligę można zrobić! Jeśli zgłosi się więcej ludzi to lepiej;) Będą 2 drużyny to nawet lepiej będzie Wam trenować:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuje do wszystkiego. Oby tylko można było sobie pograć po necie. Gra na singlu mnie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam żeby CL-em został dalej Jarlaxe, powody:

 

1. Jeździ bardzo dobrze (zawsze w pierwszej trójce, albo dwójce, co jest ważne)

2. Jest dobry w sprawach organizacyjnych!! ( co udowodnił :))

3. To dzięki niemu tutaj sie znalazłem

4. Jest dobrym kumplem :)

 

I myśle że pomysł z drugą ligą jest świetny. Daje to mozliwości znalezienia nowych dobrych graczy! Jak ktos będzie bardzo dobrze jeździł w drugiej lidze do przejdzie do pierwszej. :D

 

A jeśli chodzi o treningi, jestesm za tym aby odbywały sie one o godzinie 21:00, więcj mozna pograć, a rano trzeba przecierz wstać do szkoły:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie ma jeszcze tylu osob zeby utowrzyc druga lige... A co z tymi ktorzy sie obecnie zglosili i juz by chcieli sie poscigac? ? ? [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po prawdzie to dużo jest nawet serwerków na których grają Polacy!! pozdro

 

[Edytowane: 6/6/2004 przez Mati.pl]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne :exclam::exclam::exclam:

 

Mam problem z komputerem a dokładniej z dyskiem :( - na razie nie wiem czy jest to coś poważnego - piszę te słowa z komputera kolegi - jutro mam dostać dysk w zamian za ten - obecny będzie w naprawie. Mam nadzieję że do godziny 20 uda mi się poinstalować system i wszystkie programy (łącznie z Colinem oczywiście :) ) - jeżeli jednak NIE napisze na tym wątku do godziny 20.30 że udało mi się wszysto zrobić to musicie sobie sami poradzić z postawieniem serwera - każdy wie jakie ma połączenie i czy ma stałe IP. Ja postaram się być (więc do 20.30 prosze nie pisać postów że może ktoś postawi serwer), jednak nie moge tego zagwarantować.

 

PS: gkol - nie mówię że jeździsz źle :exclam::) Po prostu od ostatniego razu podniosłem troche swoje umiejętności i po wkroczeniu na serwery z dopiskiem "only expert" wiem jak powinien jeździć klan lider i widzę że niektórzy już mogą taką pozycję zająć a inni muszą jeszcze troszke poćwiczyć.

 

PS2: W sprawie klan lidera - poczekajcie z głosowaniem do spotkania w niedzielę - tak żeby zobaczyć jak jeżdżą wszyscy zawodnicy :)

 

PS3: Na razie z tego co wiem mamy 9 zawodników a nie dziesięciu - na razie swój udział na tym wątku potwierdził tylko Markko. Rozmawiałem z nim zresztą na gg. Każdy kto chce należeć do klanu musi to potwierdzić osobiście na tym wątku i spełniać minimum eliminacyjne (konto na pclab.pl i przynajmiej 3 komentarze).

 

PS4: Markko - mam spory problem w twojej sprawie - na razie wymysliłem tak: Jeżeli w niedzielę na treningu będzie wolne miejsce to oczywiście będziesz mógł z nami grać - jeżeli będzie komplet to tymczasowo będziesz musiał ten jeden trening odpuścić - tak jest moim zdaniem sprawiedliwie w stosunku do zawodników którzy do klanu zapisali się wcześniej. Co do poziomu twojej gry: jeżeli nie będzie dla ciebie miejsca w niedzielę to proszę abyś napisał termin kiedy możesz grać - podaj dzień i godzinę (oczywiście w miarę rozsądnej porze :) ) - postaram się wtefy postawić serwer specjalnie dla ciebie i przetestuje osobiście twój aktualny poziom.

 

PS5: Co do Klanu I i Klanu II - na azie na pewno nie ma mowy o jakiś dwóch ligach - aby można było coś takiego zrobić musi się zgłosić przynajmiej 12 chętnych - tak żeby w drugiej lidze nie grały 2 osoby :exclam:

 

PS6: Co do Tagów - kiedy HILTI poda ostateczną wersję na spotkaniu CL na pewno napiszę wszystko na tym wątku - póki co proszę nie stosować żadnych tagów w grze online

 

PS7: Proszę wszystkich tych którzy na tym wątku nie podali jeszcze numeru gg o jak najszybsze uzupełnienie tej informacji :exclam::exclam::exclam: - po tym jak mój dysk się zje....ł :mad: muszę jeszcze raz zaktualizować całą listę kontaktów :mad:

 

PS8: dużo napisałem tych PS-ów - nie ? ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoj numer napisalem gdzieś wcześniej. Ale: 7420530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG= 3406754 nie wiem czy będe mógł dzisiaj jechać! ale postaram się :>

 

[Edytowane: 6/6/2004 przez Mati.pl]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dyskiem zaleczony :D - trening o 22 - pozdro 4 all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli jeszcze można,to ja jak najbardziej jestem chętny...moje gg: 3157813...przynajmniej potrenować mógłbym z wami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...