Skocz do zawartości
Duchu

[KLAN PCLab.pl] *** America's Army

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuje być, ale głowy za to nie daje... Serwer - możemy zmienić, ale ja mam mniejszy poziom Honoru (bo się ciągle ucze - na ogół z takimi co mają 30 albo 40 poziom :E ) niż 10 więc albo najpierw przeprowadzimy spotkanie klanowe, na którym ustalimy jak mają wyglądać nasze podpisy (tagi) i wtedy założe sobie nowe konto, albo będę zmuszony prosić Was na razie o wybieranie serwerów gdzie min. Honor to 1 :E ...

 

 

P. S. Postaram isę być tylko o której :hmm:  :question:  20 pasuje Wam :question: 

Witam wszystkich... Coś się chopaki zgadać nie mogliście co...?

 

Squbii nie musisz nowego konta zakładać żeby sobie nka zmienić... Jest możliwa zmiana nazwy gracza, wprawdzie wprowadzono ograniczenie..można tego zrobić tylko raz dziennie :]

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchu moze ty dzis bedziesz w stanie z nami pograc ?

A Squbiemu chodzi o to, ze ma malego honora :) i nie na kazdy serwer go wpuszcza wiec nowy profil i mozna grac dalej :) uczy sie w koncu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duchu moze ty dzis bedziesz w stanie z nami pograc ?

W czwartek mam egzamin więc wieczorem będe potrzebował odreagować :)

A Squbiemu chodzi o to, ze ma malego honora :) i nie na kazdy serwer go wpuszcza wiec nowy profil i mozna grac dalej :) uczy sie w koncu :)

To beznadziejne rozwiązanie... Są trzy typy serwerów:

-treningowe max dopuszczalny honor 15

-elitarne min honor 25

-normalne bez ograniczeń

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ważne z tym kontem... Mamy ważniejsze sprawy do omówienia - jesteśmy troche do tyłu w sprawach organizacyjnych w porównaniu do reszty klanów :( ... Do dzieła RODACY :exclam::E ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Squbii trzeba troche przyśpieszyć... Wiadomo że poprzez forum troche trudno się zgadać na partyjke. Więc w wolnej chwili wyśle wszystkim klanowiczom priv-y i się zgadamy na konkretny termin przez GG. Do tego czasu niech każdy czeka na priva odemnie. Będe musiał też sobie TAG-a doczepić do nicka...[PCLab] Wszyscy chyba powinni to zrobić...:hmm:

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak będziecie grać to napiszcie na gg 1692296 gdzie i kiedy. Chciałbym sprawdzić czy nadaje się do takiego klanu. Jeśli można z Wami grać niedpoisując się do listy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisaj napewno bede grał juz od 22 pewnie do 1. Mapa Mountain Ambush. W sumie ja też nikogo na weekendzie nie widziałem. A grałem cały czas w sobote i niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z evolucją naszego Multiklanu PCLaba, HILTI i zgromadzenie CL-ów podjeło kilka unifikacyjnych kroków: ]http://www.pclab.pl/thread30009-12.html

Ustalenia:

 

0. Piła jest Honorowym Członkiem Multiklanu*

1. Pełna nazwa multiklanu to PCLab.pl (nie PCLab),

2. Nie można dojść do jednego TAG-a ze względu na różnorodność gier i nawyków w danych środowiskach panujących,

3. Od teraz minimalna ilość postów przy przyjmowaniu o klanu to: 50,

4. Aby dostać się do klanu należy przejść eliminacje, których zasady są określane przez CL-a danego odłamu,

5. Wewnątrz klanów powinna być tworzona I-wsza i II-ga liga. Główny skład w razie potrzeby może być zasilany przez zawodników z II-giej ligi,

Stwierdziłem że trzeba coś ruszyć z miejsca, nie owijając w bawełne, przejde do rzeczy:

 

1. Proponuje TAG-a [PCLab.pl] (np. "[PCLab.pl]Duchu") każdy kto chce być w klanie będzie musiał sobie takkiego TAG-a przyczepić z przodu przed ksywką...

 

2. Warunkiem koniecznym przystąpienia do klanu powinno być:

- 50 postów na forum... :)

- ukończenie podstawowego treningu (strzelanie , chodzene, obsługa broni, spraność bojowa)

- zadeklarowanie gry na przynajmniej 3 mapach

- podanie swojego numeru GG (w celach klanowych: treningi itp., zostanie on wklejony na pierwszą strone tematu)

- uczestnictwo w treningach klanowych

- po przystąpieniu do gry wspieranie innych klanowiczów dołączając się do jednej drużyny, grając ramie w ramie, nie przeciwko sobie, oczywiście jeśli to tylko możliwe...

(roponuje jeszcze doczepić)

- osiągnięcie 15-tego poziomu honoru (Jest to poziom honoru przy którym nie można się już połączyć z serverami treningowymi, jak dla mnie oznacza to zapoznanie się z 3-ma mapkami, nie mówie o poznaniu taktyki gry na danej mapie...)

- rejestracja na trakerze ( bardzo pomaga w odnajdywaniu osób po różnych serwerach, działa niestety tylko jak się ustrzeliło min 50 wrogów)

 

Zgłaszajcie swoje uwagi... naniose wszelkie sensowne poprawki na te regułki, a potem przyczepie na pierwszej stronie.

 

Pozdr.

 

[Edytowane: 14/6/2004 przez Duchu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba :) Proponuje jao jedna z mam BRIDGE CROSSING

A jeszcze jedno, nigdy nie zmienialem nicka i w aaotrackerze nie moge znalezc opcji :) jakbys mogl to podaj namiary DUCHU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam będe prubował zmienić sobie nicka, postaram się robić jakieś notatki...:) Wtedy napisze co i jak..

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem :)

Zmiana jest w opcji TRACKER CP i tam nalezy zmienic nicka

a pozniej juz spoko czywiscie nie zapominajac o zmianie nica na serwerze www.americasarmy.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wkleiłem sobie przed chwilą TAG-a [PCLab.pl]Duchu (długie TAG-i jakoś lepiej się prezentują w AA :))od tej chwili będe grał pod tym nikiem... Jak ktoś nie wie jak wkleić TAG-a niech napisze...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to zgadzam się z większością Twoich propozycji DUCHU... :o Ale 15 poziom honoru :question::exclam: To mnie eliminuje chyba na starcie :( ... Czy ten 15 poziom to jest absolutne minimum, które trzeba spełnić (tzn. rozumiem, że do momentu osiągnięcia 15 levelu, nie mam się pokazywać w klanie :hmm: ) :hmm::question::(

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra wkleiłem sobie przed chwilą TAG-a [PCLab.pl]Duchu (długie TAG-i jakoś lepiej się prezentują w AA :))od tej chwili będe grał pod tym nikiem... Jak ktoś nie wie jak wkleić TAG-a niech napisze...

 

Pozdr.

 

Przed chwila byl inny TAG :) bez kropki ja taki dalem, jutro zmienie.

 

100 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchu zapomniałeś to TS-ie (TeamSpeak)

do porozumiewania glosowego - konieczny mikrofon !! !!

 

TO NAM SIE PRZYDA W AKCJI :E:E:E

 

http://www.dasmerg.net/TeamSpeak/

 

do sciagniecia i jak skonfigurowac!

wszelkie pytania do TS prosze zglaszac do mnie :>

 

P.S moj nick w grze wyglada tak : [EoT]celek[PCLab.pl] - nie pytajcie sie dlaczego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że do momentu osiągnięcia 15 levelu, nie mam się pokazywać w klanie

Nie o to mi chodzi... Z swoich doświadczeń wiem że jak się naciupie te 5 leweli honoru to ma się już "jako-takie" pojęcie o grze... Oczywiście jeśli ktoś będzie miał czyste konto (10 punktów honoru) zostanie przyjęty na okres próbny, po osiągnięciu 15 lewelu honoru dołączy jako pełnoprawny oficjalny klanowicz...

 

Chodzi mi dokładnie o to że niektórzy mają już spory honor ~30-40 , a nawet więcej, automatycznie więc wiadomo że coś sobą rerezentują. I takie osoby powinny być wcielane odrazu do klanu... Spotkałem już takich kolesi w AA że po rozpoczęciu gry ładował z AR-a do wszystkiego co zobaczył...[:/] Jak się nabije 5 leweli to się już wie do kogo strzelać, a do kogo nie :) Tak nawiasem mówiąc to 5 początkowych leweli można nabić bez przesadyzmu w 2 dni (jak się uprzesz to jeden...) :] więc to niezbyt rygorystyczne kryterium...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duchu zapomniałeś to TS-ie (TeamSpeak)

do porozumiewania glosowego - konieczny mikrofon !! !! 

 

TO NAM SIE PRZYDA W AKCJI  :E  :E  :E 

 

http://www.dasmerg.net/TeamSpeak/

 

do sciagniecia i jak skonfigurowac!

wszelkie pytania do TS prosze zglaszac do mnie  :> 

 

P.S moj nick w grze wyglada tak : [EoT]celek[PCLab.pl] - nie pytajcie sie dlaczego.... 

Nigdy nie grałem z TS (nie mam mikrofonu) :(, ale załatwie jakiś po wakacjach, jak AA ruszy pełną parą. Wtedy będzie jazda...:P

 

Jak możecie to zapodajcie swoje GG wkleje na pierwszą strone, będzie się łatwiej zgadać na jakiś trening...:)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sieadam do gry :)

jakby mnie ktos szukal to jestem gdzies na BRIDGE :)

kontakt gg 383326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sieadam do gry :)

jakby mnie ktos szukal to jestem gdzies na BRIDGE :)

kontakt  gg 383326

Zaraz tam będe... :)

 

Tinky pozwoliłem sobie dopisać cię na pierwszej stronce...:)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem to niezly team mozna stworzyc :)

nawet fjna gr nam wychodzila, czesciej takie spotkanie a bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzialem to niezly team mozna stworzyc :) 

nawet fjna gr nam wychodzila, czesciej takie spotkanie a bedzie lepiej

:D No dzisiaj fajnie się pykało... Zważywszy że ja i woojek nie graliśmy na bridge ponad 8 miesięcy, to poszło całkiem całkiem... Jutro wieczorkiem mobilizacja i pykamy na Mountain Ambush: Ja, Woojek i soltys i szukamy jeszcze kogoś odważnego... kogo moglibyśmy piersią i ogniem maszynowym osłonić :E Celek, Squbii i reszta potencjalnych kandydatów... Jutro wieczorkiem na GG.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwagi mi nie brakuje (raczej umiejętności ;) ale staram się w tej materii Was dogonić :E )... Co do terminu jutrzejszego spotkania to troche ciężka sprawa bo mam w środę egzamin, więc nie wiem jak będę wyglądał ze swoim wolnym czasem :hmm: , jednak zobacze co da się zrobić ;) ...

 

P. S. Mój numer GG już masz :hmm::question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gg 1949305

 

szukamy jeszcze kogoś odważnego... kogo moglibyśmy piersią i ogniem maszynowym osłonić 

no proszę to mi się podoba :D

 

postaram się jutro, a raczej już dziś wpaść i osłonić Was ciałem przed wrogimi kulami ;)

P.S. ze skinami już raczej większego problemu nie mam :E

 

po osiągnięciu 15 lewelu honoru dołączy jako pełnoprawny oficjalny klanowicz

ups ;)

 

Mój numer GG już masz  :hmm: 

 

a wiesz co to ochrona danych osobowych ;)

sam musisz ujawnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przyjmiecie takiego n00ba jak ja?? mam tylko 51 honoru :E

 

 

[:|] ... tak to skomentuje... [:|]

Musimy się :hmm: zastanowić :hmm: ... masz raczej małe szanse ;):lol2: (żartowałem)... Zagadaj z CL'em ;) ...

 

 

P. S. Znowu :mad2: serwer kont nawalił [:/]

 

 

EDIT: Od około 2:30 nad ranem serwer znowu zaczął działać :D ...Właśnie skończyłem trening - szkoda że Was teraz nie było ponieważ przydałoby mi się wsparcie - pod koniec gry doszło do drużyny przeciwnej (czyli assult) dwóch "cfaniaków" z jednego klanu co mieli już 71 i 73 poziom honoru i prowadzili egzekucję :pila::pistols: innych (niestety mnie też :( na swoją listę wciągnęli [:/] ). Przez to spotkanie udało mi się tylko 200pkt. dodać do konta [:|] -z takimi postępami to raczej w dwa dni nie zrobie 5 poziomów (tzn jak będę spotykał ciągle takich rzeźników :E )... i jeszcze sesja na dodatek :(

 

 

Pozdro

 

[Edytowane: 15/6/2004 przez Squbii]

 

[Edytowane: 15/6/2004 przez Squbii]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...