Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pnastulak

tanie danie

Rekomendowane odpowiedzi

dla studenta z akademika :) Wasze propozycje? Warunki mamy partyzanckie więc niewygodnie się pichci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stolowka uczelni :) we wrocku 1.99 - 8 pierogow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm: chleb ze smalcem, albo dżemem albo zupki w porszku lub gotowe dania w torebkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla studenta ale ja niekiedy jak pozno wracam ze szkoły w domu nikogo nie ma a obiadu tym bardziej to szukam gotowych dań np. fasolka po bretońsku z boczkiem w takim nie dużym słoiku z Kotlina nie drogie to to ale wyrzera na maxa :) no i zupy z makaronem z Amino lub Knorra. Ja tu podałęm swoje ulubione ale np Kotlin ma wiele takich gotowych dań ktore wystarczy tylko podgrzać. Najlepiej wyskocz do jakiegoś sklepu i poszukaj po regałach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zupke amino pomidorową jest dobra i pozywna!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makaron z jajkami. proste, smaczne i tanie ;)

gotujesz makaron tak aby go za bardzo nie rozgotowac. odcedzasz go. na patelni dajesz troche tluszczu (maslo, margaryne, olej co tam masz), wrzucasz makaron, dodajesz pieprzu i mieszajac smazysz aby sie lekko przyrumienil. nastepnie wlewasz rozbeltane i posolone wczesniej jajka, mieszasz i gotowe. wcinasz z keczupem, mozna dodac przed jajkami jeszcze posiekanego szczypiora. smacznego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj warunki brzegowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we Wrocławiu w Fosiku pomagałem paniom w kuchni nosić ciężkie gary od windy do okienka. Jadłem za darmo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy pomysl Hortexu czyli "Warzywa na patelnie". Pycha!

Kosztuje to niecałe 4 zł. A jak się do tego jeszcze jakiś gruby makaron..... hmmm....mega :D

 

[Edytowane: 9/6/2004 przez Shady]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam :

-zupki chinskie

-gorace kubki

-makaron + sos z paczki :)

-flaki mrozone

-fasolka po bretonsku

-tabliczka czekolady :P

-kotlety sojowe :E:hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee jezeli chodzi o sniadanie to jakis omlet moze , obiadek zmiksowac troszeczke truskawek z kremówka i cukrem vaniliowym ugotowac sobie ryzu zalac i mozna sobie troszke podjesc, na kolacje proponuje zwykłe kanapeczki z serem ew wedlinka i masełkiem w małych ilosciach i przed godziną 19 zeby zoładek mógł strawic i sen był lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...