Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Nokia E65 wycofana z Orange?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie przedłużenia oferty w Orange dla firm, wybor padł na Nokie E65, konsultant z Orange ma zadzwonić w celu ustalenia szczegółów, jednak od jakichs dwoch dni na stronie Orange zniknęła Nokia E65. Zastanawia mnie, czy stało się tak jak z Nokią N73 (rzekomym powodem miały być zawieszenia telefonów, które ludzie ciagle zwracali do serwisu). Boli mnie, że wiele dobrych telefonów znika z orange tylko i wyłącznie przez to, ze ten boski operator wgrywa swój soft do telefonów i tym samym powoduje ich niestabilną pracę. Daje się także zauważyc ogromny natłok Nokii E65 na allegro, które tanieją z dnia na dzień. Ciekawe, czy orange znów nagrzebało w sofcie i teraz wszyscy nabywcy się tego telefonu chcą pozbyć... Ogólnie oferta orange dla firm jest bardzo mało konkurencyjna w stosunku do Plusa czy też Ery (chodzi o wybór aparatów). Zamiast E65 pojawiła się N95 po zawrotnej cenie... Interesuje mnie tylko, kiedy Orange zauważy, że zostaje w tyle za innymi operatorami...

Co ogólnie sądzicie o tym operatorze i o wycofywaniu z oferty telefonów z Symbianem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się jeszcze E65 nie zawiesiła ani razu ;) i chodzi jak burza :E a menu orange to faktycznie nieporozumienie...niestety z E65 nie da się go pozbyć bo nie ma na razie aktualizacji softu do tego modelu. Ja swoją mam z Plusa ze zdjętym lockiem i pracuje w Erze także od Orange-syfu trzymam się z daleka :)

 

A co sądzę o operatorze ?? dla mnie była Idea i obecny Oragne to operator dla młodzieży...od zawsze byli stosunkowo tani i tym przyciągali klientów, ale tym samym byli najgorsi jeżeli chodzi o zasięgi i jakość usług. Co do telefonów z Symbianem...no cóż, namieszali i teraz pokutują...chcieli naznaczyć każdy telefon z ich sieci, ale widocznie Symbian to zbyt duże wyzwanie jak dla nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange zawsze był dosyć mały wybór telefonów. Od jakiegoś czasu konsultanci i sprzedawcy w salonach odradzali zakup E65 tłumacząc, że się wiesza.

 

Ja rozważam zakup SE P1i. Konsultantka stwierdziła, że nie wie czy bedzie dostępny i najprawdopodobniej nie będzie się mogła dowiedzieć. Swoimi metodami dowiedziałem sie, że będzie P1 (nie wiem czy to jest w 100% to samo co P1i). Mają dobry przepływ informacji :)

Jeszcze trochę i w taryfach biznesowych nie będzie telefonów biznesowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się jeszcze E65 nie zawiesiła ani razu ;) i chodzi jak burza :E a menu orange to faktycznie nieporozumienie...niestety z E65 nie da się go pozbyć bo nie ma na razie aktualizacji softu do tego modelu. Ja swoją mam z Plusa ze zdjętym lockiem i pracuje w Erze także od Orange-syfu trzymam się z daleka :)

Co do telefonów z Symbianem...no cóż, namieszali i teraz pokutują...chcieli naznaczyć każdy telefon z ich sieci, ale widocznie Symbian to zbyt duże wyzwanie jak dla nich...

Całkowicie się zgadzam, chcą się bawić w oprogramowaniu, ale im nie wychodzi... Pocieszam się, że może mój egzemplarz nie bedzie wariował :E ale jednak marne to pocieszenie.

 

W Orange zawsze był dosyć mały wybór telefonów. Od jakiegoś czasu konsultanci i sprzedawcy w salonach odradzali zakup E65 tłumacząc, że się wiesza.

 

Jeszcze trochę i w taryfach biznesowych nie będzie telefonów biznesowych.

Juz praktycznie nie ma telefonów biznesowych... Nokia 2610? Sony Ericsson K510i? No po prostu śmiech na sali, oni powinni się wstydzić takie telefony oferować dla firm. Lekka żenadka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Ogólnie oferta orange dla firm jest bardzo mało konkurencyjna w stosunku do Plusa czy też Ery (chodzi o wybór aparatów).(...)

ktoś ci karze przedłużać u nich umowe??? przeciez mozesz przenieść numer do innego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ci karze przedłużać u nich umowe??? przeciez mozesz przenieść numer do innego operatora.

Mogę, ale zważywszy na to, że jestem w orange od 4 lat, mam lepsza ofertę darmowych minut i ogolnie korzystniejsze warunki umów. A gdy zmienie operatora, to jestem nowym klientem i za wiele mi nie zaoferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwonilem do nich, maja je jeszcze, ale juz trzeb aje rezerwowac. Mialem ja brac, ale zdecydowalem sie na SPV M650i za 250 zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzę o operatorze ?? dla mnie była Idea i obecny Oragne to operator dla młodzieży...od zawsze byli stosunkowo tani i tym przyciągali klientów, ale tym samym byli najgorsi jeżeli chodzi o zasięgi i jakość usług.

stosunkowo, jest mnostwo kruczkow dzieki ktorym jednak tak na prawde traci sie duzo kasy. w ogole teraz to jest przegiecie, przeszedlem z taryfy nowy pop na orange pop. super promocje i w ogole.

kupuje pakiet smsow (600), w nowym popie max 2 minuty i tyle.

teraz czekam 15 minut i ni widu ni slychu odpowiedzi o realizacji zamowienia.

a potrzebowalem szybko odpisac smsem, to co, mam placic 20gr, bo im system zamula i nie chca przyjac mojego zamowienia od razu? heh.. zlodzieje.

edit: zrealizowano po 25 minutach(!). brawo za blyskawicznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę, ale zważywszy na to, że jestem w orange od 4 lat, mam lepsza ofertę darmowych minut i ogolnie korzystniejsze warunki umów. A gdy zmienie operatora, to jestem nowym klientem i za wiele mi nie zaoferują.

no to sam widzisz. albo telefon albo usługi. widocznie nie można mieć wszystkiego na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to sam widzisz. albo telefon albo usługi. widocznie nie można mieć wszystkiego na raz

Mi tam wytarcza. 160 minut za stowe plus SPV M650 za 200 zlotych. Do tego pakiet 150 sms'ow za 15 zlota i jestesmy ustawieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to sam widzisz. albo telefon albo usługi. widocznie nie można mieć wszystkiego na raz

 

To ci powiem, że mozna mieć wiele rzeczy naraz. Chyba, że mało się starasz

 

Mi tam wytarcza. 160 minut za stowe plus SPV M650 za 200 zlotych. Do tego pakiet 150 sms'ow za 15 zlota i jestesmy ustawieni.

Ja bym jednak obstawał przy E65. Jak z jakością plastików w tym SPV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak obstawał przy E65. Jak z jakością plastików w tym SPV?

Mnie ciekawi jak bardzo wytrzymały jest ten wyświetlacz... bo fonik jest super, ale ja biore SPV E650 bo jednak troche byłoby szkoda jakby się zepsuł dotykowy wyswietlacz. A pozatym brak klawiaturki... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak obstawał przy E65. Jak z jakością plastików w tym SPV?

Nie wiem :E Bylem na ta nokie zdecydowany, ale za 100 zlotych wiecej mam GPS, dotykowca i inne. No i chyba latwiej sie pozbyc M650i niz E65 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :E Bylem na ta nokie zdecydowany, ale za 100 zlotych wiecej mam GPS, dotykowca i inne. No i chyba latwiej sie pozbyc M650i niz E65 ;P

No nie wiadomo :P ja bym nie kupił SPV z allegro używanego ^^ Mnie komórka z GPSem nie potrzebna jest, bo nie siedze w samochodznie 5 godz dziennie i nie jeżdzę po kraju ;) Chodzi mi o coś ładnego z opcją wi-fi, z dużym ekranem i dobrymi mp3 (wierze dylowi na słowo, że po dołączeniu adaptera, epków i z zainstalowanym lcg jukebox E65 gra tak samo jako N73 :P ). Dlatego wlasnie myslałem o tej Nokii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(wierze dylowi na słowo, że po dołączeniu adaptera, epków i z zainstalowanym lcg jukebox E65 gra tak samo jako N73 :P ). Dlatego wlasnie myslałem o tej Nokii ;)

zapomniałem dodać, że ja głuchy jestem ;)

 

 

 

 

...żartuję of koz...ja różnicy nie słyszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomniałem dodać, że ja głuchy jestem ;)

...żartuję of koz...ja różnicy nie słyszę...

To świetnie :) E65 wrocila na stronę Orange, więc chyba nie jest tak źle. Za jakis czas myślę, ze bede w jej posiadaniu, choć jak widzę na wyswietlaczu orange menu, to mnie ciarki przechodza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
choć jak widzę na wyswietlaczu orange menu, to mnie ciarki przechodza :P

nic tylko czekać na aktualizację softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic tylko czekać na aktualizację softu

Nom, żeby tylko ją wypuścili w końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic tylko czekać na aktualizację softu

a nie wiecie czy jest soft do N73 jakiś nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie czy jest soft do N73 jakiś nowy

bo to jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie Orange i się okazuje, że E65 nie ma menu Orange i tego całego syfu. Miałem telefon w ręku, sprawdzałem go, sa tylko tapetki z orange :] Wiec myśle, ze nie ma się co martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E65 jest dostępna w orange bo godzinę temu dzwonił do mnie kolo z Orange i polecał za ok. 300 ten fonik. Ale ja bardziej się chyba na P1i skuszę za ok. 600 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...