Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Płyty o takim kolorze chyba nigdy bym nie kupił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI, Asrocki i niższe Asusy w kolorze czekolady. Normalnie nie ogarniam marketoidów. Z jednej strony dają fantazyjne radiatorki, cisną jakieś wojskowe pierdółki, tworzą sztukę na pudłach... a potem klepią kakaowe mobasy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

Dokładnie :thumbup:

 

Kakao jest tańsze w produkcji że je tak cisną wszędzie?

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie ciągnie do mATX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie faktycznie brązowe PCB jest nieco tańsze niż czorne, ale znowu z drugiej strony taniej jest zrobić 2 miliony czarnych PCB niż 500.000 czarnych, milion brązowych i 500.000 niebieskich ...

 

dziewczyny lubią brąz :gitarzysta:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym budżecie było tylko mobo w kolorze brązowym , jednak bez fleszu tak tego nie widać , a z samego komputerka jestem bardzo zadowolony właśnie postawiłem windows i instaluję programy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia beta test w ukladzie

/foto/

 

Ten blok to chyba najatrakcyjniejszy i najlepszy produkt EK. I dobrze się sprawuje, i dobrze wygląda. Ale to jeszcze z czasów współpracy z Aquatuning. Obecnie ich produkcja jakoś zadu nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie faktycznie brązowe PCB jest nieco tańsze niż czorne, ale znowu z drugiej strony taniej jest zrobić 2 miliony czarnych PCB niż 500.000 czarnych, milion brązowych i 500.000 niebieskich ...

 

dziewczyny lubią brąz :gitarzysta:

Tak jak produkcja płyt ITX jest droższa :E Pokazał to Asrock wypuszczając płytę DTX na h61 za 120-130 zł gdzie najtańszy ITX na tym samym chipie kosztował jakieś 60 zł więcej :E Cały myk polegał na tym, że drugi slot był x16, więc do normalnej grafy i tak trzeba było użyć budy mATX :thumbdown:

Szkoda, że Giguś odszedł od niebieskiego pcb na rzecz jakiegoś ciemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mobasami, to naprawdę zależy od światła. Ja miałem "brązowe" asusy, ale odpowiednie oświetlenie, obróbka potem lekka, i jest praktycznie czarne pcb.

Jak ktoś zrobi zdjęcie z flashem prosto na pcb, to oczywiście to wygląda jak wygląda ;)

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI ciekawie płyty sprzedaje.

 

Na stronie PCB czarne, wyjmujesz z pudełka i jest brązowe;]

 

Swoją drogą, o ile w niskim budżecie to zrozumiałe o tyle płyta za ponad 400zł powinna mieć czarne PCB. MSI wreszcie to zrozumiało i w nowej generacji ma być czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N200 :E

 

DSC_0042.JPG

 

DSC_0052.JPG

 

DSC_0058.JPG

 

DSC_0057.JPG

 

 

 

 

Z kabelkami jeszcze się pobawię. Napęd wyleci, jest tymczasowo. Może dorobię się okna. Obudowa przewiewna. Karta ma sporo niższe tempy jak w Sugo. Budżetówka wymiata pod tym względem. Ale widać że to budżet. Wystarczy wziąć do łapek. Na mój gust to ewentualnie tylko Zalman Z3 może konkurować w tym przedziale cenowym.

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić fotę bardziej prosto z boku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ centy1

 

Zadowolony :)

 

W prawdzie jak przyłożysz ucho tak blisko jak się da to usłyszysz łożysko ale mając skrzynkę na biurku, obok prawej dłoni, nie usłyszysz nic - jest cichutki.

 

U mnie pracuje średnio na ok 750rpm (tak ustawione w biosie), ma się wrażenie że słabo dmucha, ale na stockowych zegarach i7 mi się nie przegrzewa. Bez HDD to komp zrobiłby się bezgłośny...do wymiany seryjne wentyle CM i muszę chyba wyciąć plaster miodu na froncie bo powoduje że od przepływu powietrza wzmaga się hałas.

 

@ bielas

 

Dodałem dwie fotki. Więcej jak chcesz zapodam później. Teraz nie ma warunków do zdjęć.

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zasilacz dać pionowo pod dyski można by tą budę zmniejszyć dość sporo...a tak tylko miejsce które jest marnowane..chyba, ze planujesz LC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

 

Podziękował.

 

Fakt. Kable jeszcze do ogarnięcia. Moja A55 i tak mniejsza. cool.gif

 

 

bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco fajna ta N200, mi osobiście tylko pogrubienia na bokach przeszkadzają.

jak z grubością blach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zasilacz dać pionowo pod dyski można by tą budę zmniejszyć dość sporo...a tak tylko miejsce które jest marnowane..chyba, ze planujesz LC ?

 

Nie wiem. Trochu szkoda kasy mi na takie luksusy.

 

Ma to co chciałem. Karta dostaje świeże powietrze :) I mam tempy jak w dużo większym CM 690 II Advanced.

 

Wracając do LC...jest możliwe do zrobienia...

 

900x900px-LL-763a5fc6_1185331_10151800996989557_1536514181_n.jpeg

 

@ bielas

 

Twoja Lilka ładniejsza i lepiej zrobiona :) Ale i droższa ;-)

 

@ blabla123

 

Bez pogrubień, blacha by była bardziej giętka i nie domknąłbym budy od strony mobo. Zamiast ją poszerzyć, dali takie panele.

 

Grubość blachy z tego co wiem z neta to 0,6 mm. W rękach wydaje się cieńsza.

 

Pisałem pod fotami...jak weźmiesz do łapek do poczujesz że to budżet.

 

Ale za 148 zł trudno dostać grube blachy.

 

Wady jak dla mnie:

 

- brak otworu na kabel EPS

- mało miejsca za mobo na kable - powinna być szersza chociaż o 1 cm, a najlepiej 2cm.

- plaster miodu na froncie - wzmaga w znaczy sposób głośność wentyli. Powinno być jak choćby w CM 690 II albo Fractalu.

- mocowanie dysku HDD - od tej pseudo klatki trzęsie tą lekką konstrukcją.

- nie zmieści coolera powyżej 160cm. Z zamontowanym wentylem na boku, tylko 140cm.

 

Plusy:

 

- ładny, prosty design

- mała i lekka skrzynka

- przewiewna,

- możliwość montażu LC i pseudo LC

- cena

- pojemność

 

Chciałbym takie okienko mieć :cool:

 

2d9o901.jpg

Edytowane przez MarcoSimone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie parę lekkich zmian...

 

cP8Uv8B.jpg

 

Mfntm3i.jpg

 

ZcV5amu.jpg

 

@MarcoSimone:

Widzę że masz 680tkę i Gelid Icy Vision.

Zastosowałeś na VRM te wysokie radiatory z zestawu Gelida? Jak się ma sprawa z temperaturą VRM u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ UP

 

A wiesz, nie sprawdzałem nigdy tego ;-)

 

Sprawdzę i dam znaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s6CH0l5.jpg

 

 

doszło 60cm taśmy led 4x15cm panele . Świecą idealnie nie za mocno ani za słabo . Teraz na górę wiatrak domówić i moje działania uważam za skończone :D

 

@wlodarq , dzieje się coś z tym twoim zalmanem t2? :D

Edytowane przez przemo91524

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ centy1

 

Zadowolony :)

 

W prawdzie jak przyłożysz ucho tak blisko jak się da to usłyszysz łożysko ale mając skrzynkę na biurku, obok prawej dłoni, nie usłyszysz nic - jest cichutki.

 

U mnie pracuje średnio na ok 750rpm (tak ustawione w biosie), ma się wrażenie że słabo dmucha, ale na stockowych zegarach i7 mi się nie przegrzewa. Bez HDD to komp zrobiłby się bezgłośny...do wymiany seryjne wentyle CM i muszę chyba wyciąć plaster miodu na froncie bo powoduje że od przepływu powietrza wzmaga się hałas.

 

 

dzięki za odpowiedź :thumbup:

podobają mi się te wentyle i przy najbliższym grzebaniu będzie zmiana na chłodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi mobasami, to naprawdę zależy od światła. Ja miałem "brązowe" asusy, ale odpowiednie oświetlenie, obróbka potem lekka, i jest praktycznie czarne pcb.

Jak ktoś zrobi zdjęcie z flashem prosto na pcb, to oczywiście to wygląda jak wygląda ;)

 

Co nie zmienia faktu że PCB/ścieżki dalej są brązowe :P Wszystkich mobasów Asusa prócz X79 Black. Miałem sporo płyt z serii Rog, teraz na biurku leży X79 Formula, pcb jest czarne ale ścieżki brązowe, to samo Gene IV/V etc. Średnia półka cenowa od Gigabyte ma w pełni czarne PCB, i pewnie dlatego sam do nowego projektu wybrałeś UD5 ;)

Edytowane przez Johny_B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Asusów i ich kolorków - a nie jest to też tak, że niższe 1155 typy V czy tam LE, są kakaowe, a Pro i te generalnie powyżej 400-500 zł są już całkowicie czarne?

 

Toż nawet taniutki Z77X-D3H jest czarny jak anus satanis.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dopiero co p8z77-v , lakier na pcb jest czarny. Ale macie niektórzy nasrane z tymi kolorami lakieru :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...