Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce zakładać nowego tematu, więc zapytam u Was. Czy ktoś reklamował coś Phanteksa? Chyba padł kontroler oświetlenia w mojej P500A DRGB i zastanawiam się, czy muszę odesłać całą budę czy wystarczy sam kontroler?

 

aha

zakup w xkomie

Edytowane przez DannyKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DannyKay napisał:

Nie chce zakładać nowego tematu, więc zapytam u Was. Czy ktoś reklamował coś Phanteksa? Chyba padł kontroler oświetlenia w mojej P500A DRGB i zastanawiam się, czy muszę odesłać całą budę czy wystarczy sam kontroler?

 

aha

zakup w xkomie

Pisz bezpośrednio do supportu Phanteksa, patrząc na to jak zachowują się "podobne" firmy wyślą Ci nowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gret napisał:

Pisz bezpośrednio do supportu Phanteksa, patrząc na to jak zachowują się "podobne" firmy wyślą Ci nowy. 

Na fejsie nie odpisali mi od tygodnia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, DannyKay napisał:

Nie chce zakładać nowego tematu, więc zapytam u Was. Czy ktoś reklamował coś Phanteksa? Chyba padł kontroler oświetlenia w mojej P500A DRGB i zastanawiam się, czy muszę odesłać całą budę czy wystarczy sam kontroler?

Pisz @ na support, mi przysłali szybę do enthoo pro 2 dwa tygodnie po zgłoszeniu, wymagali jedynie opłacenia kosztów przesyłki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ja mam budę na gwarancji. Nie będę za żadną wysyłkę płacił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosili jeszcze o sprawdzenie czy reset kontrolera pomoże. Nie pomógł, więc wysyłają nowy :) Najs.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Poprosili jeszcze o sprawdzenie czy reset kontrolera pomoże. Nie pomógł, więc wysyłają nowy :) Najs.

Mowilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niewielka zmiana "starą 3070' zastąpiła nowa 3080, szału nie ma ale chociaż kolor pasuje

;)

 

IMG-20211020-220853.jpg

to jeszcze stanowisko bojowe

IMG-20211021-192952.jpg

Edytowane przez Prorokk
  • Like 7
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie spasowane kolory i nie ma choinki to najważniejsze ;) Przypomnij co robi ten wyświetlacz w obudowie bo gdzieś już to widziałem tutaj kiedyś ? :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo schludnie, ale nie chciałbym kompa świecącego w oczy obok monitora.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby skorzystać z dobrodziejstw telewizora z 4K 120Hz HDR G-Sync (:E) postanowiłem przenieść moją najsilniejsza konfigurację do salonu, ale tu pojawił się problem czyli tzw. żona ;) Poszliśmy na kompromis i zgodziłem się "skurczyć" peceta. Efekt chyba całkiem fajny:

BjoUCT0.jpgc6idjtJ.png


Obudowa to Jonsbo UMX3 - niby mATX, ale pod pewnymi względami blisko jej do ITX.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ładnie spasowane kolory i nie ma choinki to najważniejsze ;) Przypomnij co robi ten wyświetlacz w obudowie bo gdzieś już to widziałem tutaj kiedyś ? :> 

ogólnie nic specjalnego nie robi po za wyświetlaniem  danych z sensor monitora ;)

 

Bardzo schludnie, ale nie chciałbym kompa świecącego w oczy obok monitora.

oświetlenie zupełnie nie przeszkadza, żadne ze źródeł oświetlenia nie jest skierowane w stronę użyszkodnika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2021 o 18:59, Prorokk napisał:

 

to jeszcze stanowisko bojowe

 

Ładne ale zamiast SPC widziałbym tutaj Noctue :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jednak założyłeś to accelero :P i co dało sporo względem oryginalnego chłodzenia ? :> powiało klasyką kiedyś miałem twin turbo na gtx 570, ceglany wygląd ale dobrą robote robiło.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-2021-10-25-120836.png

No i pozbylem sie choinki RGB. W rzeczywistosci nie jest tak bialo jak na zdjeciu. Ta biel jest bardziej blekitna. A LEDy na plycie glownej maja fioletowy odcien.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byloby baardzo ciasno. Dac sie pewnie da. A ta podstawke pod karte musialbym juz przyciac chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup lian li gb-001 i zapomnisz o innych podpórkach ;) jak jest jakakolwiek możliwość montażu na topie to bym to przełożył, z chlodnica na froncie kart ma gorsze warunki niepotrzebnie.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2021 o 15:31, Send1N napisał:

Kup lian li gb-001 i zapomnisz o innych podpórkach ;) jak jest jakakolwiek możliwość montażu na topie to bym to przełożył, z chlodnica na froncie kart ma gorsze warunki niepotrzebnie.

W drugą stronę procesor będzie dostawał w tyłek od GPU, więc temat do przemyślenia, zwłaszcza jak grafa mocno grzeje, CPU aż tak znacznie nie pogorszy warunków pracy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwieńczenie miało być ~wiosną 2020r. ale czas i czynniki zewnętrzne sprawiły,że dopiero teraz jest w pełnej krasie. Górnicy kryptowalut oraz sprzedażowi skalperzy bardzo się starali,żeby RTX dla mnie stało się Świętym Graalem. Nie udało im się :> Chyba nikt nie sądził,że tak zniszczę system 8:E
Kwiecień 2019r. - Sierpień 2021r.

Jak można się spodziewać w przyszłości będzie trzeba zrobić to,co jest oczywiste :) Bez presji i bez pośpiechu.

aa158e59aefe591b.jpg

Pokusiłem też o zrobienie pozostałych ujęć. Efekty w spolierze.


432e13be5bdbfe2e.jpg
bc16b70139ca2462.jpg
0690ae352ab88790.jpg
14330250cb139b3e.jpg

A tak wyglądało na samym początku,różnica względnego obecnego wyglądu jest wręcz ogromna.


10abac46b8ab6e5f.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...