Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta pozwala na całkowite wyłączenie wentylatorów? Czy może realizujesz to w jakiś inny sposób?

 

Wentylatory reguluje za pomocą zakładki FAN Xpert 2 w programie Al Suite II od Asusa. Można ustawić ich prędkość obrotową w zależności od temp. procesora i zapisać w odpowiednim profilu. Brakuje mi tylko możliwości aktywacji danego profilu skrótem na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirzu

A w sumie, jak za 280zł, to nie jest źle.

Ale tyle, ile w sklepie za nie sobie życzą, zdecydowanie nie warto wydawać - po prostu jest dużo lepszych słuchawek.

Ogólnie Logitech produkuje dobry jakościowo sprzęt, aczkolwiek czasem cena troszkę wysoka (za peryferia z wyższej półki).

No, ale czasem człowiek po prostu woli wydać więcej i być pewnym, że to się nie zepsuje po paru miesiącach, w przeciwieństwie do klawiatur np. razera (kupujesz sprzęt za ~500zł, a on przychodzi z wadami fabrycznymi już...).

 

Tzn razer dla mnie sie kojarzy z tandeta, ktora jest przereklamowna czarną (kolorysytka ogolna) reklamą, agresywna zielen itp itd. Jak dla mnei razer jest wlasnie przeplacony i to za bardzo. Przed kupnem g510 bylem u kuzynow, braci, jeden razer, drugi logitech g15... razer blyszczal plastikiem jak niektore kobity.

 

Ogolnie logitech dla mnie to firma najlepsza na peryferia, przeplacony czy nie, jak sie nie zawiodlem to czemu mialbym zmieniac ? Sony niby tez przeplacone, ale NIGDY nic mi nie padlo z SOny , a sa sprzety ktore maja po 20 lat i do dzis (np u babci TV) chodzi :)

 

@Up

Czyli twoją nową płytą w przyszłości z pewnością będzie AsRock ?

 

Daj spokoj... mowie wydam raz wiecej kasy na PC, zeby nic sie nie psulo... zasialcz mam do wymiany - cewki piszcza.. a o plyte bede prosil o zwrot kasy. Problem w tym, ze nic w tej kolorystyce nie znajde i w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pirzu

A w sumie, jak za 280zł, to nie jest źle.

Ale tyle, ile w sklepie za nie sobie życzą, zdecydowanie nie warto wydawać - po prostu jest dużo lepszych słuchawek.

Ogólnie Logitech produkuje dobry jakościowo sprzęt, aczkolwiek czasem cena troszkę wysoka (za peryferia z wyższej półki).

No, ale czasem człowiek po prostu woli wydać więcej i być pewnym, że to się nie zepsuje po paru miesiącach, w przeciwieństwie do klawiatur np. razera (kupujesz sprzęt za ~500zł, a on przychodzi z wadami fabrycznymi już...).

A to dziwne, mam klawiaturę razera już ponad 3 lata i jakbym na nią nie wylał pół litra wody to by była w 100% sprawna... Bardzo dobry sprzęt, a taki wypadek o którym piszesz każdej firmie może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylatory reguluje za pomocą zakładki FAN Xpert 2 w programie Al Suite II od Asusa. Można ustawić ich prędkość obrotową w zależności od temp. procesora i zapisać w odpowiednim profilu. Brakuje mi tylko możliwości aktywacji danego profilu skrótem na klawiaturze.

Dobre i to. Łudziłem się już, że w końcu jakiś producent płyt głównych wpadł na to, że można w biosie dorzucić opcję całkowitego wyłączenia wybranych wentylatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz. Nie da się całkowicie wyłączyć, jedynie można obniżyć ich prędkość w biosie do 60% i do 20% ten na procesorze. No i przez to podczas włączania zanim się system nie uruchomi trochę szumu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagroda z contestu WG w World of Warplanes, 2 msc czekałem ;).

imag058314k3p.jpg

 

imag0584pqjj7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te joysticki. Ale to jeszcze gameport a wcześniej amiga ;)

Teraz to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja joya nigdy nie używałem dłużej niż 10 minut, wolę myszkę ale teraz... może mnie ten wynalazek Logitecha przekona do siebie. Jeśli mu się nie uda to szybko umieszczę ogłoszenie w dziale sprzedam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie w jakich grach można toto teraz wykorzystać? Jakieś 2d (niestety, zeszło do poziomu gier flash) i symulatory za którymi z kolei nie przepadam.

Co to za lodzik (klawa)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe :E Ach ten wszędobylski kurz - będę musiał zamówić filtr z demciflex na bok.

 

01jsk56.jpg

 

02tqkb8.jpg

 

0306kqu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że ten niebieski mega tak pozasłaniany jest.

ale i tak prezentuje się elegancko :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS ściągnął ode mnie pomysł :E

 

ASUS_GTX660Ti_Dragon_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barashi_K

A to dziwne, mam klawiaturę razera już ponad 3 lata i jakbym na nią nie wylał pół litra wody to by była w 100% sprawna... Bardzo dobry sprzęt, a taki wypadek o którym piszesz każdej firmie może się zdarzyć.

W przypadku Razera, to raczej dobry sprzet jest "wypadkiem" :lol2:

Nie wchodziłeś nigdy na żadne forum, do działów związanych z problemami ze sprzętem?

Sprzęt Razera to często śmiech na sali...

Np. DeathStalker - zwykła membranówka za 300zł...

Dodatkowo dosyć awaryjna.

Zresztą, obecnie nawet Tracer daje do myszek lepsze sensory, niż Razer.

[Chociaż Tracer Sniper jest dużo gorzej wykonany, niż myszki Razera]

 

Albo BlackWidow Ultimate... jak płacę za klawiaturę kilkaset złotych, to oczekuję, że nie będzie przychodziła dwa razy z rzędu z tą samą wadą (przy wciśnięciu spacji, wciskają się takżem alt'y) - zresztą to dosyć popularna wada tej klawiatury...

 

Czasem im się uda zrobić coś dobrego... np. Orca, lub Carcharias - o dziwo, sprawdzają się bardzo dobrze w grach (w muzyce nie, ale i tak do gier w tej cenie, nie mają konkurencji - chyba, że ktoś ma małą głowę - to wtedy są AKG GHS-1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git, ale trochę więcej tego niebieskiego to by nie zaszkodziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siła! , Masa! , Agresja! :P Peace Bro ! :Up_to_s:

 

Młody, dałeś bobu :lol2:

 

 

Czy ja widzę drugą 240GB SSD ? :Up_to_s: To ci kłamczuszek !

Edytowane przez SilentOneGTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Realt

Przyznaj się, ile komputronik Ci zapłacił za reklamę :P ?

A tak już na poważnie - Joystick fajna sprawa, do gier w których się lata helikopterami/samolotami... ewentualnie emulatora Amigi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No finac.. zaskoczyłeś mnie. :thumbup:

 

Jak to mówią.. szacun na dzielni masz teraz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja widzę drugą 240GB SSD ? :Up_to_s: To ci kłamczuszek !

Nie pytałeś :P

 

 

Tenshi, dzięki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finac-wiedziałem ,że będzie genialnie ...Ale takiego efektu przyznam szczerze nie przewidywałem .Tak siedzę i podziwiam . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Realt

Przyznaj się, ile komputronik Ci zapłacił za reklamę :P ?

A tak już na poważnie - Joystick fajna sprawa, do gier w których się lata helikopterami/samolotami... ewentualnie emulatora Amigi :E

Hahahaha, sprawdzałem ceny referencyjnych 680 na ceneo i jednak jeszcze poczekam z wymianą grafiki :D . A tam reklama mediaexpert jest a nie wiem skąd ty wziąłeś komputronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...