Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i3570k

Asus Sabertooth Z77

16GB Corsair Vengance

Asus GTX 570 DCU II

Vertex 4 128GB

WD 1TB Black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak antec quiet 120mm ( cpu ) i 140mm ( buda ). Ciche, dobrze wykonane i daja rade jesli chodzi o wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak antec quiet 120mm ( cpu ) i 140mm ( buda ). Ciche, dobrze wykonane i daja rade jesli chodzi o wydajnosc.

Jeżeli przywiązujesz do tego uwagę to możesz napisać jak oceniasz samą kulturę pracy łożyska przy niskich (<500 rpm) obrotach?

Swoją drogą mogę wiedzieć czy to ciągle jeden komputer czy masz kilka podobnych i zmieniasz wentylatory/wc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przywiązujesz do tego uwagę to możesz napisać jak oceniasz samą kulturę pracy łożyska przy niskich (<500 rpm) obrotach?

Swoją drogą mogę wiedzieć czy to ciągle jeden komputer czy masz kilka podobnych i zmieniasz wentylatory/wc?

 

Powiem Ci tak, kultura pracy tych wentyli jest naprawde super. Sa ciche nawet przy max. rpm ( 800 rpm ). Co do wydajnosci to okresle to tak, przy tescie wydajnosci i stabilnosci grafa i proc nie przekroczyly 50 stopni. Wlasciciel komputera jest bardzo zadowolony gdyz jest cicho i wydajnie.

 

Co do kolejnego pytania. Moj osobisty komputer to airARC ( black/red ), natomiast ten orange to komputer dla klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor Malik, ile slotów zajmuje MK-26 razem z kartą graficzną (bez wentylatorów)? airARC :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor Malik, ile slotów zajmuje MK-26 razem z kartą graficzną (bez wentylatorów)? airARC :zakochany:

 

zajmuje 3.5 slotow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

 

Przez tego cholernego Prodigy złapałem chrapkę na coś jeszcze :lol2:

 

EDIT:

Jeszcze jedno pytanko - finy w MK-26 są pomalowane czy anodowane? Zastanawiam się nad opcją usunięcia napisu.

Edytowane przez Finac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajmuje 3.5 slotow :)

 

Ile wynosi odległość od końca radiatora na grafice do płyty głównej (szerokość karty razem z chłodzeniem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wydajnosci to okresle to tak, przy tescie wydajnosci i stabilnosci grafa i proc nie przekroczyly 50 stopni

I się temu nie dziwię bo MK-26 to obecnie chyba nr 1 pod względem wydajności :) Wygląda też świetnie tylko czasem lepiej go chyba "podwiesić"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poskładał mnie projekt Hello Kitty Prodigy :E

68f7e4e8_HK3020.jpeg

 

930363cf_HKhardware030.jpeg

 

http://www.overclock.net/t/1345787/hello-kitty-prodigy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)Przez tego cholernego Prodigy złapałem chrapkę na coś jeszcze :lol2:EDIT:Jeszcze jedno pytanko - finy w MK-26 są pomalowane czy anodowane? Zastanawiam się nad opcją usunięcia napisu.

 

Sa pomalowane

 

Ile wynosi odległość od końca radiatora na grafice do płyty głównej (szerokość karty razem z chłodzeniem)?

 

17cm

 

I się temu nie dziwię bo MK-26 to obecnie chyba nr 1 pod względem wydajności :) Wygląda też świetnie tylko czasem lepiej go chyba "podwiesić"? ;)

 

Niestety trzeba go podwiesic. Chociaz to zalezy do karty. 570 dcu2 dawala rady, 670 dcu2 juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poskładał mnie projekt Hello Kitty Prodigy :E

 

http://www.overclock.net/t/1345787/hello-kitty-prodigy

Fajny :thumbup:

Łapki są urzekające

500x1000px-LL-7c6658b7_HelloKitty1001-6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników corsair af140 quiet edition 140mm a mianowicie jak z kulturą pracy na 12v i na 7v planuję 2 na górę i 1 na tył.

Hello, zbiorczy o wentylach jest Ci obcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, zbiorczy o wentylach jest Ci obcy?

 

Pisał ale nie otrzymał odpowiedzi, więc tutaj się pyta ;) Czepiasz się, a czasami tutaj pasuje mega spam.

 

Czy ktoś może miał styczność z pracą tego wentylatora poczytałem o nim co nie co ale mile widziana jest opinia prywatna użytkownika , planuję zakup trzech na górę 2 i tył 1 http://www.newegg.co...N82E16835181028

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu poskładałem wszystko do kupy. Nawet własnoręcznie zrobiony kabel do zasilacza działa od 4 dni. Ten z Antec'a był koszmarnie długi i brzydki. Od razu powiem, nie ma szans na ten moment na oploty bez termokurczów, ponieważ czasem z jednego pin'a wychodzą 3 przewody.

xbnitMx.jpg

JWj5aSF.jpg

dijbXFm.jpg

Potem wrzucę zdjęcia Lenovo Twist s230u, który dotarł do mnie wczoraj z USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moje

DSC_9567_575px.jpg

DSC_9570_575px.jpg

 

The system isn't cheap. In its default configuration with a Core i5-3470 with 8GB of RAM and a 128GB Crucial m4 SSD you're looking at a price of around $1713.

While I didn't have final pricing for the review system, the Tiki system I tested without Titan would retail for $2263. I'd expect the final price with Titan to be somewhere around $3200.

 

Ten pseudo kamień taki drogi? Wydaje mi się że nie było by aż tak dużego problemu zaprojektować to samemu z dwóch kawałków alu, odpowiedno zagiętych, przyciętych i takie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamień zazwyczaj jest drogi,a to nie pseudo kamień tylko granit. Jest go mało więc cena za metr bieżący też jest dużo droższa + nietypowa obróbka. Nie znasz się to się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia.

Edytowane przez Barashi_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamień zazwyczaj jest drogi,a to nie pseudo kamień tylko granit. Jest go mało więc cena za metr bieżący też jest dużo droższa + nietypowa obróbka. Nie znasz się to się nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia.

Mówiąc pseudo kamień miałem na myśli że jak dla mnie w ogóle on tutaj nie pasuje do takiej skrzyneczki, w salonie telewizor też trzymasz na takiej płycie? Czy raczej jakiś stolik? O to mi chodzi, bo raczej w takim miejscu będzie znajdowała się taka jednostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...