Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ahaed napisał:

Do samej szkoły jest za mocny, wiem. Robiony był trochę na przyszłość.

 

Ps: A co Ty taki ciekawski? ?

Pisales, ze RX5700 wjechal wiec pomyslalem, ze moze jakies obliczenia numeryczne i chcialem sie zapytac dlaczego nie karta nvidii ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, amsztel napisał:

Pisales, ze RX5700 wjechal wiec pomyslalem, ze moze jakies obliczenia numeryczne i chcialem sie zapytac dlaczego nie karta nvidii ;) 

Nie, nic specjalnego.

Był akurat pod ręką.Zmieniałem u siebie GPU na rx6900xt WF, więc 5700xt trafiła tam.

Wcześniej był u niej R9 270 z MSI, a to już troszkę staruszek.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana 2080ti na kfa2 4080sg + razer chroma argb + uchwyt do monitora

LDg378z.jpg

HnSTg6h.jpg

 

 

 

  • Like 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne, aksamitne przejście. Podoba mi się jak też cały setup super wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła kolejna partia wentylatorów LGBT, więc takie tam nieprofesjonalne foto zrobiłem.

Asus nie popisał się z podświetleniem karty. MSI była o wiele ciekawiej oświetlona.

Miałem w planach zamówić też taki na CPU i kompletnie mi o jakoś wyleciało z głowy. Dopiero przy rozpakowywaniu kapnąłem się, że go nie zamówiłem...

 

7107434a488966ffgen.jpg

b7f0ad64ed9e35f4gen.jpg

e36f42081e92e17dgen.jpg

828f8212e0524cd6gen.jpg

Edytowane przez MT®©™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wkleiłem zdjęcia kompa narzeczonej i obiecałem wkleic też swojego.

Hmmm....

Co prawda jeszcze nie skończyłem, ale słowa trzeba dotrzymać.

Z racji tego, że zmieniałem GPU na RX6900XT waterforce. Postanowiłem trochę zmienić także wystrój wnętrza. Jakoś cały w czerni mi się znudził ;) .

Początek prac:

 

Esv6u3f.jpg

 

Tu już trochę bardziej ogarnięty:

 

PymNsFH.jpg

 

1qLNW5o.jpg

 

EVgJysD.jpg

YFwwP9g.jpg

 

 

Teraz trochę wolnego będe miał, to zabieram się dalej za to. Jeszcze trochę chcę pozmieniać, ustawienie barwy oświetlenia itp. A potem porządne odkurzenie i przedmuchanie całego z pyłu po malowaniu i szlifowaniu. 

Tak, wiem. Jednemu się spodoba drugiemu nie. Kwestia gustu. Po prostu zawsze chciałem mieć inny PC niż wszyscy. ?

Edytowane przez ahaed
  • Like 17
  • Thanks 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, damiank94 napisał:

Rdzewieje jak Opel :E.

 

Dlatego nie lejcie wody morskiej do układu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego dawno tu nie było. ;)

69088d8ce97a807f.jpg358ab0ff1c78f38f.jpg

f5376689530a6ae6.jpg

Edytowane przez ShadowMan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed zamianą na Navis F240 ARGB, mam nadzieję, że dzisiaj doczekam się tej paczki i wrócę do AIO.  A jako, że chciało mi się biurko ogarnąć lekko to zrobiłem fotki całego stanowiska, od razu zaznaczam nie jestem miłośnikiem Cyberpunka :E Nawet w to nie grałem i nie zamierzam, jedynie podobają mi się te kolory w PC i na tapecie.

 

vU6UzQ4.jpg

x2l7k8Q.jpg

\LNivsSB.jpg

aQZLwZR.jpg

Edytowane przez adriss
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, damiank94 napisał:

Rdzewieje jak Opel :E.

A mi się przepominiał kibel w starym PKP, nie wiedzieć czemu 8:E

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MT®©™ napisał:

828f8212e0524cd6gen.jpg

Kołków do wentyli męskich nie mieli? xD

9 godzin temu, ahaed napisał:

Jednemu się spodoba drugiemu nie. Kwestia gustu. Po prostu zawsze chciałem mieć inny PC niż wszyscy. ?

 

Wygląda super ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę moim "kąkuterem" 

1671743499997.jpg

Nie jest taki ładny jak niektóre Wasze konfigi ale daje rade ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ahaed napisał:

Kilka dni temu wkleiłem zdjęcia kompa narzeczonej i obiecałem wkleic też swojego.

Hmmm....

Co prawda jeszcze nie skończyłem, ale słowa trzeba dotrzymać.

Z racji tego, że zmieniałem GPU na RX6900XT waterforce. Postanowiłem trochę zmienić także wystrój wnętrza. Jakoś cały w czerni mi się znudził ;) .

Początek prac:

 

Esv6u3f.jpg

 

Tu już trochę bardziej ogarnięty:

 

PymNsFH.jpg

 

1qLNW5o.jpg

 

EVgJysD.jpg

YFwwP9g.jpg

 

 

Teraz trochę wolnego będe miał, to zabieram się dalej za to. Jeszcze trochę chcę pozmieniać, ustawienie barwy oświetlenia itp. A potem porządne odkurzenie i przedmuchanie całego z pyłu po malowaniu i szlifowaniu. 

Tak, wiem. Jednemu się spodoba drugiemu nie. Kwestia gustu. Po prostu zawsze chciałem mieć inny PC niż wszyscy. ?

Nie chlopie normalnie bajka jeden z bardziej unikatowych projektow. Kolorystyka dobrana idealnie do tonu. Gratulacje za wykonanie i inowacje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MaxForces napisał:

Nie chlopie normalnie bajka jeden z bardziej unikatowych projektow. Kolorystyka dobrana idealnie do tonu. Gratulacje za wykonanie i inowacje.

Bardzo dziekuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MaxForces napisał:

Nie chlopie normalnie bajka jeden z bardziej unikatowych projektow. Kolorystyka dobrana idealnie do tonu. Gratulacje za wykonanie i inowacje.

Ale on nic nie robił, powódź była i nie zdążył chłop kompa zabrać. ;)

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ahaed napisał:

Bardzo dziekuję :)

Trochę nie mój gust taki styl, ale faktycznie widać, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Widać, że się do tego projektu przyłożyłeś i zadbałeś o każdy detal. :)

Edytowane przez ShadowMan
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ahaed napisał:

Bardzo dziekuję :)

Masz tam prawdziwe Fe2O3 czy to jest malowane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, msky7300 napisał:

Masz tam prawdziwe Fe2O3 czy to jest malowane? 

 

Malowane.

6 kolorów oraz rodzaju sprayu i malowanie mokre na mokre. Potem delikatna przecierka papierem ściernym oraz poprawianie miejscami.... To czym, to się przyznam następnym razem. Jak będzie skończony. ;)

Został ostatnio zmieniony kolor oświetlenia a teraz będzie trochę wolnego, to dopracuję jeszcze szczegóły,

Edytowane przez ahaed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2022 o 09:11, ahaed napisał:

Tak, wiem. Jednemu się spodoba drugiemu nie. Kwestia gustu. Po prostu zawsze chciałem mieć inny PC niż wszyscy. ?

Nie moje klimaty, ale podoba mi się ogólna koncepcja. Na żywo widziałem dawno temu patynowanego opla, a tu mamy patyno-CL. Jest na czym zawiesić oko. ?

 

Godzinę temu, ahaed napisał:

5 kolorów oraz rodzaju sprayu i malowanie mokre na mokre. Potem delikatna przecierka papierem ściernym oraz poprawianie miejscami.... To czym, to się przyznam następnym razem. Jak będzie skończony. ;)

O, zagadka. Wiem, że tajemnica to tajemnica, ale użyłeś czegoś, co raczej każdy ma w kuchni? Celuję do dobrej bramki? ?

No nic, czekam na finalne fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kulfoniarz napisał:

O, zagadka. Wiem, że tajemnica to tajemnica, ale użyłeś czegoś, co raczej każdy ma w kuchni? Celuję do dobrej bramki? ?

No nic, czekam na finalne fotki.

 

Tego użyłem do malowania (w kolejności): czarny, brąz podkład, miedziany, 2x złoty (różne odcienie). Malowanie mokre na mokre wszystko. A na koniec pomarańczowy i tu jest ciekawiej ;). Jest to spray trochę jakby guma, zapomniałem się to nazywa. Po prostu można go spokojnie usunąć jak coś. Trzymałem go w garażu by był zimny, farba robi się wtedy gęsta i nie podaje równomiernej mgiełki tylko pryska 1-2mm kroplami.

Masz dobry tok myślenia. Gdy to wyschło poprawiałem trochę gąbką do mycia naczyń, ale średnio się sprawdzała. Więc delikatnie wykańczałem starym zaschniętym pędzlem. Po prostu trochę go rozruszałem i tyle.

Na koniec małe przecierki papierem ściernym, co też nie szło zbyt dobrze. Ale już gąbką/płótnem (nie wiem jak to nazwać) szło idealnie.

Dzisiaj mały młyn w domu z wiadomego powodu, ale jutro chce trochę pogrzebać przy nim jeszcze i dam wieczorem zdjęcia.

 

Edit:

Jest parę zdjęć jak to powstawało, ale nie chcę Was tutaj zanudzać :)

j971WBU.jpg

Edytowane przez ahaed
  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ahaed napisał:

Malowane.

Doskonała robota, serio myślałem że to rdza : )

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ahaed pierwsza myśl jaka mi przyszła patrząc na Twoje dzieło do "powiew świeżości" :E Świetnie wykonana robota :thumbup:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ahaed napisał:

Tego użyłem do malowania (w kolejności): czarny, brąz podkład, miedziany, 2x złoty (różne odcienie). Malowanie mokre na mokre wszystko. A na koniec pomarańczowy i tu jest ciekawiej ;). Jest to spray trochę jakby guma, zapomniałem się to nazywa. Po prostu można go spokojnie usunąć jak coś. Trzymałem go w garażu by był zimny, farba robi się wtedy gęsta i nie podaje równomiernej mgiełki tylko pryska 1-2mm kroplami.

Masz dobry tok myślenia. Gdy to wyschło poprawiałem trochę gąbką do mycia naczyń, ale średnio się sprawdzała. Więc delikatnie wykańczałem starym zaschniętym pędzlem. Po prostu trochę go rozruszałem i tyle.

Na koniec małe przecierki papierem ściernym, co też nie szło zbyt dobrze. Ale już gąbką/płótnem (nie wiem jak to nazwać) szło idealnie.

Wiadomo, że trzeba się natrudzić, ale efekt jest tego wart. A jeśli robiłeś coś takiego pierwszy raz, to tym bardziej gratuluję. ?

Piszesz o zmianie oświetlenia, ale akurat zdjęcia z białym oświetleniem wyglądają klimatycznie, pasują do całości, a przynajmniej według mnie.

8 godzin temu, ahaed napisał:

Dzisiaj mały młyn w domu z wiadomego powodu, ale jutro chce trochę pogrzebać przy nim jeszcze i dam wieczorem zdjęcia.

Czekam zatem, choć raczej powinien napisać czekamy wszyscy, bo jest na co.

 

Wesołych. Dla wszystkich tutejszych twórców i dla tych, którzy tu wchodzą tylko popatrzeć. :choinka:

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...