Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ahaed Mogłeś założyć workloga, bo tak zupełnie niespodziewanie wypłynął nam dobry modder ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Akei napisał:

@ahaed Mogłeś założyć workloga, bo tak zupełnie niespodziewanie wypłynął nam dobry modder ?

 

 

A jakoś się wstydziłem patrząc na kompy które tam widziałem. Myślałem, że to nie moja liga, za wysoko postawiony próg.

W sumie zdjęć by się trochę nazbierało. Co jakiś czas zachodzą zmiany.

Znajdę trochę czasu to może dam tam zdjęcia od powstawania do teraz.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Edytowane przez ahaed
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie / jaka firma sprzedaje takie ładne kabelki pod MOBO i GPU które świecą? gdzie to można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja złomka, wygląd finalny po zamontowaniu Navisa

 

dyJYfpC.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta ATX oferuje więcej a wcale nie jest droższa, przy okazji w moim odczuciu wygląda ładniej i wygodniej się to wszystko buduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie sądziłem że zrobię prostą modyfikację podpatrzoną u Linus Tech Tips w ostatnim filmie który znalazł to na tiktoku, a jednak ?

Na zdjęciu ciężko to uchwycić ale na żywo fajnie wygląda  ?

IMG-20221228-142721.jpg

20221228-150012.jpg

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt lustra super wyglada na backlpate karty graficznej lub na piwnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2022 o 18:27, MarcoSimone napisał:

zMzBP48.jpg

Fajna obudowa a raczej test bench. Kiedyś miałem coś podobnego i bardzo podobało mi się że mam łatwy dostęp do podzespołów, mogę sobie na nie popatrzeć itp. Niestety ilość kurzu była dramatyczna i musiałem z tego zrezygnować. Praktycznie po każdym dniu było u mnie widać warstwę kurzu na karcie i zasilaczu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, liquini napisał:

Fajna obudowa a raczej test bench. Kiedyś miałem coś podobnego i bardzo podobało mi się że mam łatwy dostęp do podzespołów, mogę sobie na nie popatrzeć itp. Niestety ilość kurzu była dramatyczna i musiałem z tego zrezygnować. Praktycznie po każdym dniu było u mnie widać warstwę kurzu na karcie i zasilaczu. 

Bez obrazy, ale czysto musiałeś mieć w pokoju ;-) 

Druga kwestia - kurz parzy? :E

Open case to najlepsze czego doświadczyłem przez lata zabawy kompami.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MarcoSimone napisał:

Open case to najlepsze czego doświadczyłem przez lata zabawy kompami.

+9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MarcoSimone napisał:

Open case to najlepsze czego doświadczyłem przez lata zabawy kompami.

W większości przypadków jest tak, że jak ktoś już z benczami spróbuje to "zabrany" ... Człowiek kombinuje - jeden build, drugi, trzeci, a i tak wraca do open case. Ile to mniej wentylatorów, ciszej, chłodniej.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, liquini napisał:

Fajna obudowa a raczej test bench. Kiedyś miałem coś podobnego i bardzo podobało mi się że mam łatwy dostęp do podzespołów, mogę sobie na nie popatrzeć itp. Niestety ilość kurzu była dramatyczna i musiałem z tego zrezygnować. Praktycznie po każdym dniu było u mnie widać warstwę kurzu na karcie i zasilaczu. 

A co za problem przedmuchac kompa co drugi dzien sprezonym powietrzem? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam ! nie pale, nie pije to se obudowy kupuje :E 

7fQwfdg.jpg

1tL2Efs.jpg

Będzie trochę roboty, bo nie ma przewodów od rgb ani od powera, itd. ale jest ciutke mniejsza od primo. Obym nie poległ na placu boju, bo potencjał jest, ale zeby nie bylo potem "a kto panu to tak spierd..." 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny jest ten Phanteks Enthoo 719.

@Trybcio86 Czy to jest Phanteks Enthoo Luxe 2 ?

Edytowane przez ketrab666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ketrab666 napisał:

Ogromny jest ten Phanteks Enthoo 719.

@Trybcio86 Czy to jest Phanteks Enthoo Luxe 2 ?

Ogromny to jest primo :) Ten jest na wyskosc i dlugosc po 3 cm mniejszy. To jest 719 bardzo fajna konstrukcja aczkolewiek kupilem ja w stanie wybebeszonym, bedzie co robic w nowym roku ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lian li o11 air mini.. Custom na bloku ek velocity do cpu, alphacool na gpu, pompa corsair XD5 do tego kontroler corsair commander pro.  2 chłodnice -120mm (45mm) i 240mm (27mm). Komp będzie rozbudowywany o kolejną chłodnicę przy upgradzie procesora bo obecnie jest i3 12100f. Gpu to rtx3070 po UV/OC. Kable to komplet od Cablemoda czarno-czerwone.

b05a5fc9106d.png

 

3fe96d65e223.png

 

Niestety światło UV nie pozwala na zrobienie wyraźnych zdjęć, a i aparat z telefonu taki sobie ? 

 

252723426414.jpg

Temperatury podczas pisania tego posta. Cpu średnio 30-33, Gpu 29-30,  Temp cieczy 29-30 stopni.  Procek ustawiony all core 4,1ghz na stałe.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio powiedziałem, że dam zdjęcie jak skończę. Trochę się termin przeciągnął. Problemy z dostępnością paru pierdół. No ale słowa trzeba dotrzymać.

Było:

x9ELHod.jpg

 

 

Jest:

 

6JFVhgq.jpg

 

Jeżeli Was ciekawi całe "życie" kompa, to mogę założyć workbloga. Bo trochę się zdjęć i historii nazbierało.

  • Like 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ahaed napisał:

Ostatnio powiedziałem, że dam zdjęcie jak skończę. Trochę się termin przeciągnął. Problemy z dostępnością paru pierdół. No ale słowa trzeba dotrzymać.

Było:

x9ELHod.jpg

 

 

Jest:

 

6JFVhgq.jpg

 

Jeżeli Was ciekawi całe "życie" kompa, to mogę założyć workbloga. Bo trochę się zdjęć i historii nazbierało.

Bardzo fajny projekt Chernobyle Style :) i widzę że w budzie Be Quiet DarkBase 700 czy 900 ? i do tego w odwrotnym przebiegu też mam tą budę i też tackę z mobo przekładałem na drugą stronę :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LianLi 330X z drukniętym frontem na wentylatory i wyciętym bokiem, z 56C na RAMach zeszło na 43C (potem kolejne 3C po zmianie Arctica na Fluctusa) :d. Pięknie niepasujący kolor ze względu na to, że akurat ten filament miałem pod ręką. Najbardziej w niej lubię to, że luzem mieści Liquid Freezera II 360mm na górze :E

fkUOOuy.jpg

QYgQEPk.jpg

Zdjęcia robione ziemniakiem.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Blejdos napisał:

Bardzo fajny projekt Chernobyle Style :) i widzę że w budzie Be Quiet DarkBase 700 czy 900 ? i do tego w odwrotnym przebiegu też mam tą budę i też tackę z mobo przekładałem na drugą stronę :)

900 rev.2 Ale ostro pocięta szlifierką ;). Robiłem kiedyś w niej coś w stylu mesh na froncie i górze. Bo jak wiadomo są to piekarniki trochę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...