Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mały update :) . Doczekałem się wreszcie konkretnego aparatu i parę drobnostek zmieniłem w budzie.

Szkoda że się to na rozdzielczości nie odbiło. BTW uwielbiam konstrukcje Lian Li!!! HD HQ Please ;]

dsc02267j.th.jpg

Fatal1ty, bekonik pomiędzy niezłymi kawałkami buły :o nice ;)

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś złapała mnie wena twórcza i postanowiłem nieco pomyśleć nad ułożeniem kabli. I Eureka co zrobić aby nie było takiego burdelu przy dyskach. Proste i łatwe.

dsc04499ia.jpg

dsc04498c.jpg

Odwróciłem dyski i dzięki wywaleniu mocowania na wentyl oba mieszczą się zamontowane wspak. Jedynie muszę zrobić dwie dziurki na mocowanie. Że też antec na to nie wpadł i nie zrobił otworów.... Miejsce jest na taki montaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiłeś dwa kabelki a efekt jest dalej do niczego. Antec 300 jest kiepski jezeli chodzi o ułożenie kabli ale da się to zrobić znacznie lepiej niż masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poprawiłeś dwa kabelki a efekt jest dalej do niczego. Antec 300 jest kiepski jezeli chodzi o ułożenie kabli ale da się to zrobić znacznie lepiej niż masz.

Ta to oświeć mnie... Bo raczej innego sposobu nie widzę.A nie będę się bawił w chowanie kabli od tri cooli bo to nie ma najmniejszego sensu chodzi o funkcjonalność a nie estetykę. Wpływ tych kabelków na przepływ powietrza będzie niemal równy zeru.

Z resztą w porównaniu do tego co było jest nieźle.

dsc04495.gif

Edytowane przez McMenel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ładnie to wygląda (:

To coś skromnego odemnie (:

dsc02267j.th.jpg

skad zes taki mostek wyrwal? trzeba je laczyc takim? bo ja swoje mam polaczone jednym takim pojedyńczym i tez działa. jak bym takim polaczyl jak ty to by lepsza wydajnosc była?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest lepiej niż było :thumbup:, pomysł fajny. Możesz spróbować użyć paru opasek zaciskowych i pospinać te pozostałe kabelki od zasilacza ze sobą, może coś to jeszcze da. Kablami od Tricooli się nie przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jest lepiej niż było :thumbup:, pomysł fajny. Możesz spróbować użyć paru opasek zaciskowych i pospinać te pozostałe kabelki od zasilacza ze sobą, może coś to jeszcze da. Kablami od Tricooli się nie przejmuj.

Myślę nad zakupem opasek termokurczliwych. Bo zaciskowych nie lubię a tak pogrupuje przewody tak jak chcę i gdzie chcę. Ale na razie to mi w zupełności wystarcza. Nic nie zakłóca obiegu powietrza więc jest dobrze. Chociaż producenci bud mogli by pomyśleć nad takim rozwiązaniem z podpinaniem dysków z przodu. Bok jak wiadomo zakłóca obieg. A tak mamy i lepszy cable menagment i łatwiejszy dostęp do dysków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ta to oświeć mnie... Bo raczej innego sposobu nie widzę.A nie będę się bawił w chowanie kabli od tri cooli bo to nie ma najmniejszego sensu chodzi o funkcjonalność a nie estetykę. Wpływ tych kabelków na przepływ powietrza będzie niemal równy zeru.

to przecież mogłeś wszystko wrzucić na kupę bez kablologi (chociaż jej tu nie widzę szczerze powiedziawszy) skoro twierdzisz, że efekt jest zerowy i nie ma sensu :E

Edytowane przez Dajman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skad zes taki mostek wyrwal? trzeba je laczyc takim? bo ja swoje mam polaczone jednym takim pojedyńczym i tez działa. jak bym takim polaczyl jak ty to by lepsza wydajnosc była?

Nie wydajność się nie zmienia ale lepiej wygląda (: To jest mostek którego się używa do konfiguracji 3way sli a że mam płytę EVGA 780i FTW (albo WTF edition jak ja wole ją nazywać XD) to taki mostek mam ale mam i ten giętki XD. Ale co mi z tego 3 way sli jak sens z tym 3 way sli jest tylko przy np 3x GTS 250 bo proc 3x gtx 275 by nie pociągną. Musze zainwestować w lepszy cooler i podkręcić cpu do ok 3,7 bo teraz mój Q6600 na 3,2 ogranicza te grafiki ):

dsc02266j.th.jpg

To tak jeszcze jedno odemnie ^^

Edytowane przez ZastrzykHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ile ją wyceniacie ?

3_24.jpg

Obudowa, zasilacz Amacrox Wariorr 500W, Nagrywarka dvd-rw LG, 2* wentylator 140mm zephyr, Wentylator Scythe SS 800rpm, Regulator obrotów cooltek (4-kanały), przedłużka 24pin opleciona (w ściance), 2*kabel sata w oplocie, przedłużka 4pin opleciona (w ściance)

Edytowane przez TiZi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZastrzykHD Czerwono jak w piekle :E

Edytowane przez Fudster's

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZastrzykHD - zawsze podobały mi się podwójne mostki SLI, a nie takie miekkie jak ja mam tylko na jeden slot ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZastrzykHD - zawsze podobały mi się podwójne mostki SLI, a nie takie miekkie jak ja mam tylko na jeden slot ;)

Też mi się podoba ten duży :D i ma takie WIELKIE logo SLI :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TiZi ląduje na allekomp? Buda piękna, jak możesz to jeszcze jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm. Tizi, z 300-400 zł za nią w końcu się napracowałeś nad nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na ile ją wyceniacie ?

to badziewne pudło na kompa czy tą piekną zabytkową maszyne do szycia w tle ? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obudowa jest już na allekomp. Ten cytat może was oświeci:

Na ile ją wyceniacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm. Tizi, z 300-400 zł za nią w końcu się napracowałeś nad nią.

Zgadzam się kawał ładnej roboty! 400 zł spokojnie (: Do tego to unikat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda że się to na rozdzielczości nie odbiło. BTW uwielbiam konstrukcje Lian Li!!! HD HQ Please ;]

Fatal1ty, bekonik pomiędzy niezłymi kawałkami buły :o nice ;)

Proszę :) HD.

http://lezza.boo.pl/Komp/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Tizi buda piękna,kawał ładnego mebelka ;)

dzięki :)

TiZi ląduje na allekomp? Buda piękna, jak możesz to jeszcze jakieś zdjęcia.

Numerek 17 ;) co do fot kiedyś wstawię parę :D

Rapture

Tej maszyny nie sprzedam jest na chodzie, ze byś ty wiedział ile szukałem metalowych nóg do niej ;)

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi