Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

hmm przed chwila skonczylem ogladac Berserka... juz zaczelem ciagnac Naruto i nie moge sie doczekac :glodny:  :D 

cierpie na glod anime co byscie jeszcze polecili :question:

 

Jazeli nie ogladales to "Ghost in the shell"

Hellsing tez jest fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIC NIE PRZEBIJE DB  :D  :D  :D

Pod wzlędem długości serii napewno... :] Chyba że Sailor Moon :E

 

Właśnie obejrzałem ep.116-117 Neji RULEZ!

nejieye.gifnejiopkaiten1ei.gif

 

Pozdr.

Edytowane przez Duchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod wzlędem długości serii napewno... :] Chyba że Sailor Moon :E

 

Właśnie obejrzałem ep.116-117 Neji RULEZ!

nejieye.gifnejiopkaiten1ei.gif

 

Pozdr.

Taa oby nam tylko w kalendarz nie kopnal :P

A tak na serio to cos mi sie wydzi ze Piaty bedzie sie musial ruszyc i cala ekipe poratowac, bo inaczej wszyscy nam pomra :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe tu spoilerował...Ale ja czekam na pojawienie się uroczej Kimimaru :P

Kimimaru.jpg

W międzyczasie czekam na walke Sakon-a

Sakon.jpg

 

, prawdopodobnie będzie walczył z Shikamaru :P Kiba przypuszczam że weźmie się za tą babe z fletem... :]

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich fanów Naruto zapraszam tu! :D

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faken skad wy biezecie te wszystkie odcinki z naruto?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz kilka ostatnich odcinkow do sciagniecia via www.

Czasem pojawiaja sie tez odcinki na www.naruto.nl. No i oprocz tego torrent i adres ktory podal Duchu.

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto jest boskie!!Sam mam 119 odcinków+ 2 speciale (jump festa 2003 i 2004) i 3 soundtracki orginal(2 z serii + 1 z kinowki).No właśniej czy wie ktos skad mozna zdobyc tą kinowke Naruto w dobrej jakosci, bo tylko tego mi brakuje z seri Naruto.

Naruto RuLz :E:D

Pozdr 4 ALL :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naruto jest boskie!!Sam mam 119 odcinków+ 2 speciale (jump festa 2003 i 2004) i 3 soundtracki orginal(2 z serii + 1 z kinowki).No właśniej czy wie ktos skad mozna zdobyc tą kinowke Naruto w dobrej jakosci, bo tylko tego mi brakuje z seri Naruto.

Naruto RuLz :E  :D

Pozdr 4 ALL :exclam:

Jaka kinowka??? Cos mnie ominelo? Jest jakas pelnometrazowka? Bo poki co czatuje na 120 odcinek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka kinowka??? Cos mnie ominelo? Jest jakas pelnometrazowka? Bo poki co czatuje na 120 odcinek...

Tak wyszła kinówka, pełnometrażówka, w kinach w Japonii grają (nie wiem czy gdzies jeszcez).Bardzo chcialbym to miec w mojej kolekcji, moze jest nadzieja, gdy wyjdzie na DVD :E . Również czekam na 120 odcinek :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak wyszła kinówka, pełnometrażówka, w kinach w Japonii grają (nie wiem czy gdzies jeszcez).Bardzo chcialbym to miec w mojej kolekcji, moze jest nadzieja, gdy wyjdzie na DVD :E . Również czekam na 120 odcinek :P  :D

Ciekawe czy opra to na serialu czy stworza cos calkowicie nowego...pewnie nowego :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy opra to na serialu czy stworza cos calkowicie nowego...pewnie nowego :].

Fabuła "Naruto Movie 2004" nie pokrywa się z serią emitowaną w TV... W skrócie nawiązuje troche do korzeni Hazekage Kakashi, kiedy był w ANBU... Z tego co widziałem w trailerach pełnometrażowy Naruto jest znacznie ładniej narysowany niż serial, pozatym walki prezentowane są w bardzo efektowny sposób np. Jak Kakashi przecina na pół atakiem Chidori przywołanego śniegowego wilka :P W sieci torrent jest nawet specjalny półgodzinny odcinek Naruto z japońskiej premiery filmu... "Naruto Movie Special" Polecam...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fabuła "Naruto Movie 2004" nie pokrywa się z serią emitowaną w TV... W skrócie nawiązuje troche do korzeni Hazekage Kakashi, kiedy był w ANBU... Z tego co widziałem w trailerach pełnometrażowy Naruto jest znacznie ładniej narysowany niż serial, pozatym walki prezentowane są w bardzo efektowny sposób np. Jak Kakashi przecina na pół atakiem Chidori przywołanego śniegowego wilka :P W sieci torrent jest nawet specjalny półgodzinny odcinek Naruto z japońskiej premiery filmu... "Naruto Movie Special" Polecam...

 

Pozdr.

 

Ech...potrafisz narobic smaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sieci torrent jest nawet specjalny półgodzinny odcinek Naruto z japońskiej premiery filmu... "Naruto Movie Special" Polecam...

Tobie chodzi o ten NARUTO Promo Movie, (chyba tak sie pisze), tam jest pokazane są urywki filmu, takie tam, jak robili filmu.Mialem to, ale tylko troszke ogladalem, gdy ten Movie 2004 wyjdzei na DVD to napewno bedzie o wiele łatwiej zdobyć niz teraz.

Szkoda, ze nie ma go u nas w kinach, kiedys byl Dragon Ball, ktory podobno był klapą :(:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ma ktos napisy do powyzej odcinkow najlepiej 22 i 23.Bo ja mam ale źle mi wyświetla, obsluguje Subeditem, sprawdzalem wszystkie z animesub ale wszsytki jakies takie do du..(narazie mam problem 22 i 23, ogladam od nowa serie :E ). Czy może to przez program, czy jednka przez napisy :question::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ma ktos napisy do powyzej odcinkow najlepiej 22 i 23.Bo ja mam ale źle mi wyświetla, obsluguje Subeditem, sprawdzalem wszystkie z animesub ale wszsytki jakies takie do du..(narazie mam problem 22 i 23, ogladam od nowa serie :E ). Czy może to przez program, czy jednka przez napisy :question:  :(

Tobie chodzi o napisy PL? Czy moze Ang?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już 120 odcinek... Nie jest niestety special, :mad: ale dzieje się dużo! Praktycznie od czasu odcinka 82 nie widziałem takiej dawki akcji w pojedyńczym odcinku... Niestety mój idol niewiele pokazał i walka Naruto z Kimimaru stoi w miejscu... Ale Kiba vs. Sakon :P:P:P:P

 

BTW: Przy oglądaniu zwróćcie uwage na błąd w montarzu odcinka... W pewnym momencie beczka z Sasuke znika i na ekranie widzimy tylko armie Naruto wokoło Kimimaru

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę oglądał NARUTO 120!!Jakos wczesniej nie mialem czasu. Naruto wygrał z Kimimaro, bo bedzie później walczył z Sasuke(to dopiero będzie walka :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to co idzie u mnie to poprawna wersja...bo ostatnio mialem cos z tym pecha...Ech...juz sie doczekac nie moge :D

 

Edit: I juz po... :( i znowu czekanie do 121...

Edytowane przez Draghmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekanie na nowe odcinki troszke za dlugo trwa, ja zawsze nie moge sie doczekac nowych odcinków, Naruto to najlepsze Anime!!!Zaraz za nim Dragon Ball saga :thumbup::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47,8 % dopiero bo niedawno wróciłem z wyjazdu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to czekanie na nowe odcinki troszke za dlugo trwa, ja zawsze nie moge sie doczekac nowych odcinków, Naruto to najlepsze Anime!!!Zaraz za nim Dragon Ball saga :thumbup:  :P

Nie, nie, nie...Zle prawisz...;) Oczywistym jest, ze na pierwszym miejscu jest Hellsing, a dopiero pozniej Naruto :D

 

Poza tym - fakt. Czekanie jest meczace. Szczegolnie, ze w wiekszosci przypadkow odcinki sie koncza w sposob, ktory wywoluje zainteresowanie z cyklu "Co bedzie dalej?"...A ten to juz w ogole...3 walki...trzy sprawy do rozwiazania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...