Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem tego Anime Hellsing, tylko widziałem, nic nie pobije NARUTO, kiedyś myślałem, że Dragon Ball to najlepsze anime, aż do czasu Naruto :P:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałem tego Anime Hellsing, tylko widziałem, nic nie pobije NARUTO, kiedyś myślałem, że Dragon Ball to najlepsze anime, aż do czasu Naruto :P  :cool:

No cóż... Jest już jeden pretendent :] W japoni na dzień dzisiajszy wyrasta nowa gwiazda, która staje się już tam kultowym anime...Mówie oczywiście o serii "Gundam SEED" i nowym "Gundam SEED Destiny" Pooglądałem 15 pierwszych odcinków tego drugiego i powiem wam że to będzie hicior na miare GiTS, czy Naruto... :P:P:P W wolnym czasie napisze co nieco o tej seri która urzekła moje serce... :D

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no to musze sobie poszukać teog Gundam SEED, jak mowisz Duchu to moze stać sie hit, musze to mieć, tylko nie weim czy mi sie spodoba, ale warta sprobowac.Bedę czekał na wiecej o tej serii :P:E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto jeszcze nie ogladałem, ale ostatnimy czasy widziałem anime Samurai Deeper Kyo i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naruto jeszcze nie ogladałem, ale ostatnimy czasy widziałem anime Samurai Deeper Kyo i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobało  :)

Właśnie jestem w połowie Samurai 7 narazie najlepsze anime o samurajach jakie widziałem...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem wcześniej Samurai Champloo, miałem pare odcinków, ale obejrzałem tylko pierwszy. Średnia kreska, niezbyt ciekawe, nie wciaga :E i wogole takie średnie. To jest dla troszke starszych animaków, bo krew sie nieźle leje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem w połowie Samurai 7 narazie najlepsze anime o samurajach jakie widziałem...

 

Pozdr.

Widzialem...z poczaktu jest swietne. Animacja i w ogole...ale pozniej robie sie lekko przegiete...takie jest przynajmniej moje odczucie...ogladlem w tym czasie jeszcze Berserka i mi sie bardziej podobal.

 

Dzieki za cynk o czyms nowym co moze byc ciekawe...ale powiedz w jakich to jes klimatach? Bo jakos nie dociera do mnie nic co jest zwiazane z SF w Anime...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za cynk o czyms nowym co moze byc ciekawe...ale powiedz w jakich to jes klimatach? Bo jakos nie dociera do mnie nic co jest zwiazane z SF w Anime...

O jaki tytuł pytasz...?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naruto jeszcze nie ogladałem, ale ostatnimy czasy widziałem anime Samurai Deeper Kyo i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobało  :)

 

Właśnie jestem w połowie Samurai 7 narazie najlepsze anime o samurajach jakie widziałem...

 

Pozdr.

Ale Samurai 7 i Samurai Deeper Kyo to dwa rozne anime :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Samurai 7 i Samurai Deeper Kyo to dwa rozne anime :)

A gdzie On napisal, ze to to samo? :)

Dla mnie to bylo cos w stylu:

- Ja ogladam to i tamto.

- Naprawde? A ja co innego i tez sie dobrze bawie.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie On napisal, ze to to samo? :)

Dla mnie to bylo cos w stylu:

- Ja ogladam to i tamto.

- Naprawde? A ja co innego i tez sie dobrze bawie.

;)

Człowiek po 18-stu godzinach na nogach, zle interpretuje juz czyjes wypowiedzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy zespół opracowujący ANIME Naruto to DB(wczesniej miałem tez Zeusa, ANbu wersje i nawet jeszcze jakies), czym dokładnie róźni sie wersja RAW od DB(wiem, że RAW to orginalna-tylko tym?? :hmm: ). Czasem RAW zajmuje wiecej od innej wersji, a czasem mniej, przez co to jest??Moze ktos wie :P

Pozdr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepszy zespół opracowujący ANIME Naruto to DB(wczesniej miałem tez Zeusa, ANbu wersje i nawet jeszcze jakies), czym dokładnie róźni sie wersja RAW od DB(wiem, że RAW to orginalna-tylko tym?? :hmm: ). Czasem RAW zajmuje wiecej od innej wersji, a czasem mniej, przez co to jest??Moze ktos wie :P

Pozdr. ;)

RAW to wersja czysta, bez żadnych hardsubów... [DB] dopiero od niedawna robi hardsuby do Naruto, ich tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia... :] Jakość odcinków jest na dobrym poziomie, ale najważniejsze jest że zawsze szybko wypuszczają odcinki i regularnie...

 

Najlepszą jakość i wierne tłumaczenie to właśnie [ANBU-AonE]. Odcinki wychodzą troche później ale nie można im nic zarzucić, wszystko perfekt. Bardzo dobrą jakość i tłumaczenie mają też odcinki od [s-O] ale troche się ostatnio spóźniają...

 

Odcinka 121 nie będe komentował bo akcja się praktycznie nie posuneła... I nie zanosi się żeby się to zmieniło... Znowu będą się napierniczać przez 15 odcinków. Tak jak przy pojedynku na dachu Orochimaru vs. 4-th Hokage, gdzie stali na dachu przez 12 odcinków :] Znowu fatalna animacja postaci, jak tak dalej pójdzie to seria zejdzie na psy... :]

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odcinka 121 nie będe komentował bo akcja się praktycznie nie posuneła... I nie zanosi się żeby się to zmieniło... Znowu będą się napierniczać przez 15 odcinków. Tak jak przy pojedynku na dachu Orochimaru vs. 4-th Hokage, gdzie stali na dachu przez 12 odcinków :] Znowu fatalna animacja postaci, jak tak dalej pójdzie to seria zejdzie na psy... :]

 

Pozdr.

Choroba...wlasnie sciagam...ale widze, ze wiekszego sensu nie ma ;). Najlepiej to mi sie Naruto ogladalo jak sie tutaj o nim dowiedzialem i do sciagniecia mialem cos ok. 90 czy 100 odcinkow...to byl maraton bajowy :D. A teraz to sie tak czasami zastanawiam czy nie odstawic Naruto na jakis czas, zeby potem wrocic i mocn robic maraton ;)

Edytowane przez Draghmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RAW to wersja czysta, bez żadnych hardsubów... [DB] dopiero od niedawna robi hardsuby do Naruto, ich tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia... :] Jakość odcinków jest na dobrym poziomie, ale najważniejsze jest że zawsze szybko wypuszczają odcinki i regularnie...

 

Najlepszą jakość i wierne tłumaczenie to właśnie [ANBU-AonE]. Odcinki wychodzą troche później ale nie można im nic zarzucić, wszystko perfekt. Bardzo dobrą jakość i tłumaczenie mają też odcinki od [s-O] ale troche się ostatnio spóźniają...

 

Odcinka 121 nie będe komentował bo akcja się praktycznie nie posuneła... I nie zanosi się żeby się to zmieniło... Znowu będą się napierniczać przez 15 odcinków. Tak jak przy pojedynku na dachu Orochimaru vs. 4-th Hokage, gdzie stali na dachu przez 12 odcinków :] Znowu fatalna animacja postaci, jak tak dalej pójdzie to seria zejdzie na psy... :]

 

Pozdr.

Ja cały czas sciagam teraz wersje DB, nie mam do nich zarzutu, jakosc jest b.dobra, a ANBU nie sciagam, tamto jest dla mnie łatwiej do zdobycia, a nie narzekam. A RAW to wogole nie pobieram, jakosc średnia; :P

Popełniłes błąd Orochimaru na dachu walczył z 3th Hokage a nie z 4 ;) , w całosci sie z toba zgadzam, troszke zwalniają tą akcję, do 100 odcinka jeeszcze były super odcinki, a poźniej troszke gorsze, za bardzo przedłuzają moim zdaniem (niedługo będzie taki DB :E ).

PS Odcinek 122 tez zapowiada sie średnio, ogladałem ostatnio sobie nowe odcinki mangi NARUTO(jest prawie 250 epizodów), to odcinki sa gdzies prawei 210. A dopiero w 240 epizodzie mangi jest walka Sasuke z naruto, to będzie gdzies 140 odcinek albo później :P:E . Nie mogę sie juz doczekac. Naruto Winner oczywiscie.

A jaka jest wasza ulubiona postac w Naruto?? Bo moja jedna z lepszych to Uchicha Itachi :E Naruto oraz Jiraya(no moze jeszcez 5th Hokage he :lol2: ). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz to sie tak czasami zastanawiam czy nie odstawic Naruto na jakis czas, zeby potem wrocic i mocn robic maraton

Nie dasz rady, próbowałem... :]

 

A jaka jest wasza ulubiona postac w Naruto??

Najbardziej lubie chyba Itachi-ego i oczywiście "Copy Ninja - Hatake Kakashi" Lubie też Jiraiya za jego podejście do kobiet... :E Oraz Nara Shikamaru - koleś jest the best :)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz spowrotem lece wszystkie odcinki NARUTO, no Hatake Kakashi tez lubie bardzo, jeszce dodam sobie Hoshigaki Kisame, fajna postac i bardzo tajemnicza jak i Uchica Itachi :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie kto narazie jest najsilniejszy w Naruto??

Ja stawiam:

1. Uchicha Itachi(choc to jeszcze pokaze czas, bo bardzo mało go pokazywano)

2. Jiraya

3. Naruto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie piszą że Naruto has been licensed by Cartoon Network :mad: I teraz w większości miejsc nie ma już do ściągnięcia naruto (zwałaszcza stamtąd gdzie ściagałem) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma, jest duzo stron o NARUTO, gdzie są odcinki, szukaj google.pl :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma, jest duzo stron o NARUTO, gdzie są odcinki, szukaj google.pl :E  ;)

Ale nie ma na animesuki, a.scywater, dzisiejszy od DB ściągnąłem z ich strony. Jeszcze nie oglądałem tylko patrzyłem czy dział i zapowiada się znowu :thumbup::P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez są inne strony skad można sciągnąc Naruto, serwery ftp oraz linki http :thumbup:;)

 

PS Jeszcze nie oglądałem 122odcinka, tylko tak zobaczyłem zapowiada sie super :cool::E , jutro sobie obejrze, dzis jakos czasu nie mam, a zresztą lece od nowa, jestem na 51 odcinku :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys se ścigłem jeden odcinek naruto nawet fajne chyba ściągałem z emule było po angielsku ale znalazłem napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Naruto z polskim dubbingiem, są tylko napisy, jest to chyba jeden z najbardziej popularnych Anime w obecnym czasie :P:E Jestem za :thumbup:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...