Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam obecny sezon? Ja dopiero nadrabiam to co kiedyś zacząłem. Po dłuższej przerwie znów przyjemnie ogląda mi się anime. :) Planuję jeszcze nadrobić Jujutsu Kaisen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 20.08.2021 o 19:26, fiszek napisał:

Gdzie teraz można oglądać anime online pl ?

CDA.pl

Jak czegoś nie ma na głównej (bo ściągają za prawa autorskie), to wpisujesz w Google tytuł z dopiskiem CDA i ci wyskakują z folderów prywatnych. Ew. sprawdzasz profile grup na CDA bezpośrednio.

Tylko teraz nie jest to jakaś konieczność, bo ludzie zaczęli udostępniać normalnie softy w MKV. Pobierasz od razu z Googla/Mega napisy i czcionki w kontenerze razem z video.

W dniu 29.08.2021 o 21:34, Isharoth napisał:

Jak tam obecny sezon? Ja dopiero nadrabiam to co kiedyś zacząłem. Po dłuższej przerwie znów przyjemnie ogląda mi się anime. :) Planuję jeszcze nadrobić Jujutsu Kaisen.

Obecny całkiem git. Z niedawnych serii polecam Kaizoku Oujo/Fena.

Z kontynuacji wiosennych bardzo prawilne jest Tokyo Revengers.

Edytowane przez Kamiyan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5-toubun no Hanayome. Co za zakończenie drugiego sezonu - beznadzieja! Nadal nie wiem

którą z pięcoraczek poślubił. Liczyłem na Miku, a tut taki wał na końcu, że kocha swoje siostry...  W ogóle ten ostatni odcinek nie miał sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Taka tam ciekawostka. Bezpośrednie, najbardziej oczywiste porównanie kreski wersji oryginalnej Legend of the Galactic Heroes z odnowioną po pożarze/powodzi w studiu, która trafiła do wersji cyfrowych na płytach. Oryginalny materiał odrestaurowują kolesie z Discorda, którzy zrzucili się na Reddit i przetwarzają kopie zgrane z LaserDisc. Na LD była ostatnia oryginalna wersja, jest to nietypowy, analogowy nośnik.
https://imgsli.com/NDk0MDk
Informacje odnośnie całej tej akcji: 
Przypomniało mi się o tym dziale, ponieważ będę sobie powtarzał serię do sylwestra.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale w nowym odcinku Higurashi to chyba nikt nie spodziewał się

scen rodem z dragon balla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ani tego, że znów będzie dane nam doświadczyć sceny mieszania flaków, choć tym razem całość skrócona, solidnie ocenzurowana. Oryginału, który chyba trwał pół odcinka, z tylko delikatną cenzurą, był trudny w oglądaniu - wrył mi się solidnie w pamięć. 

Ktoś oglądał https://myanimelist.net/anime/49357/Star_Wars__Visions ?

Lato zbliża się ku końcowi, całkiem spoko sezon. Nic poniżej 3/10 nie znalazłem, ale i żadnej 9 nie będzie z mojej strony. 
Rzuciłem okiem i wybrałem wstępnie line-up na jesień, sporo mecha anime (chyba 3-4 pozycje), kilka z motywem wampirów (jakaś moda ostatnio?). Kilka głośnych, wyczekiwanych adaptacji, kontynuacja Mushoku tensei, Eighty-Six. Totalnie absurdalnie zapowiada się Worlds end harem

Matko bosko, seks-misja the anime.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osama Ranking - obejrzałem 2 odcinki, które się do tej pory ukazały i jedynie co mogę napisać to to, że na ten moment jest to niesamowita perełka sezonu jesiennego. Jeśli ktoś nie chce oglądać tego anime ze względów graficznych to mimo wszystko zachęcam do sprawdzenia przynajmniej pierwszego odcinka

Edytowane przez Gradzik18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi