Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

czytac mi sie nie chciało(tylko tak popatrzalem), jestem zbyt leniwy

Pomyśl o tym jako o twojej największej zalecie... :E

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl o tym jako o twojej największej zalecie... :E

 

Pozdr.

A wiesz, ze pomyśle :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodzac od lenistwa ;) chcialbym zauwazyc ze juz jest wersja RAW 125 odcinka :D

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę poczekac na wersje DB. A własnie wychodza jeszcze wersje ANBU??bo ostatnio nigdzie nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja wolę poczekac na wersje DB. A własnie wychodza jeszcze wersje ANBU??bo ostatnio nigdzie nie widziałem

Ja tez :) Ale nie ktorzy wola wersje RAW i do tego polskie napisy.

Co do ANBU to od kiedy CartoonNetwork kupilo licencje na Naruto to zaprzestali oni wydawac wlasne wersje.

 

UPDATE: Juz jest wersjaDB :D Sciagac i ogladac :D

Edytowane przez mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odcinek 125 długo pozostanie mi w pammięci... A najważniejsza walka się nawet nie rozegrała... :P

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez :) Ale nie ktorzy wola wersje RAW i do tego polskie napisy.

Co do ANBU to od kiedy CartoonNetwork kupilo licencje na Naruto to zaprzestali oni wydawac wlasne wersje.

 

UPDATE: Juz jest wersjaDB :D Sciagac i ogladac :D

Nie wiedziałem, że CartoonN kupił licencje na Naruto, a co puszcza to w swoim kanale??

Ja dopiero sobie sciagne odcinek 125 tylko musze sciagnąć najpierw inna rzecz :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No odcinek 125 długo pozostanie mi w pammięci... A najważniejsza walka się nawet nie rozegrała... :P

 

Pozdr.

Pojechali z nimi az milo:D. Ciekawe tylko czy dlatego, ze juz byli tak dobici czy tez stali sie nagle tacy dobrzy ?? A i nie wiem czemu, ale taka mysl mi sie nasunela, ze Temari i Shikamaru do siebie pasuja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojechali z nimi az milo:D. Ciekawe tylko czy dlatego, ze juz byli tak dobici czy tez stali sie nagle tacy dobrzy ?? A i nie wiem czemu, ale taka mysl mi sie nasunela,  ze  Temari i Shikamaru do siebie pasuja :P

No troszeczke pasują, moze to ich przeznaczenie :lol2:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No troszeczke pasują, moze to ich przeznaczenie :lol2:  ;)

Shikamaru jest poprostu najlepszy... Darze go największą sympatią. :cool:

Ale nie owijajmy w bawełne Naruto to nie Love story, tylko akcja... Czekam na główną atrakcje... Naruto vs. Sasuke :P :P :P i po drodze Gara vs. Kimimaro :P

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shikamaru jest poprostu najlepszy... Darze go największą sympatią. :cool:

Ale nie owijajmy w bawełne Naruto to nie Love story, tylko akcja... Czekam na główną atrakcje... Naruto vs. Sasuke :P :P :P i po drodze Gara vs. Kimimaro :P

 

Pozdr.

Ja już doczekac sie nie moge :E Ogladałem mange jak walczył Naruto vs Sasuke. Nie powiem kto wygrał :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem... z tym ostatnim kolesiem naruto nie mógł sobie poradzić... Coś słabawy jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem... z tym ostatnim kolesiem naruto nie mógł sobie poradzić... Coś słabawy jest...

U niego tak zawsze :) Na poczatku nie daje rady a potem dostaje power up :E i rozwala gostka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm: ten naruto po prostu zrobił replikacje i az tyle klonów ze zeby kazdy mógł zaatakowac trwało to z 4 odcinki heheheheh mam

a propo 125 juz jest :) przynajmniej u mnie od wczorajszej nocy tylko ze czekam na napiski bo z dziewczyną oglądam a ona english not good tak jak ja chociaż ja tez nie aż tak good ale jakos idzie :) wkręciła sie tak jak ja zresztą

ale powiem ze DBZ u mnie zawsze zostanie tum 'czyms' ale naruto i tak jest zajebiste

ps jesli szukacie dobrego anime to oprócz full metal alchemist mogę bardzo polecic Bleach jest ideealne jesli ktos zobaczy kilka odcinków to zobaczy:)

pozdro dla wszystkich i sorry za pierwszy mój (zbyt długi) post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka moze mi ktos dac linka do naruto wersji direct odcinka 125?? bo Torrenta nie mam i sciagac to kiepsko idzie. Plz o szybka odpowiedz.

Z gory dzieki

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno ktos cos pisal ze cartoonnetwok ma emitowac naruto ale to polski kanal?? Jak tak to kiedy??

 

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto bedzie na cartoonie ale angielskim mają wyciąc wiele scen haku bedzie dziewczyna i wiele wiele innych bubli hmmm co do linka naruto to poszukaj na naruto-kun na koncu .com :):):) ale musisz sie zalogowac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh na ps2 jest całkiem dobra gierka Naruto: Narutimetto Hero 2 jest zajebista według mnie nic tylko grac !!! liczba postaci jest dosc duza a ataki :):):) nie pytajcie hmmm rasengan + czakra lisiego demona = wielkie boom hehehe zainteresowanych odsyłam na stronke http://ps2.ign.com/objects/692/692885.html?ui=gamefinder

kilka obrazków i filmików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binks nie mów że też oglądasz Naruto... :cool:

 

Co do wykupienia licencji na Naruto przez Cartoon Network... To to po prostu nie wypali... Naruto, ogólnie Anime jest zbyt brutalne żeby je puszczać w innej TV niż japońska... :] Napewno wykastrują serial maksymalnie robiąc z niego bezpółciowy melodramat...

 

Pozatym po obejrzeniu bagatela 125 odcinków nie wyobrażam sobie Naruto z jakimkolwiek dubingiem... Głos niektórych postaci jest tak unikalny że wręcz nie do rozdzielenia np. ssyczący głos Orochimaru, czy niski głos trzeciego Hokage albo zirytowany głos Shikamaru...:)

 

Co do licencji to się podkur***em i to nieźle bo w jednym tygodniu wprowadzili licencje także na 5 innych najbardziej popularnych serii z moim nr.1 po Naruto,czyli "Gundam SEED Destiny" :-(

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej skad moge sciagnac ten odcinek 125 directa bo na naruto-kun jak dobrze pamietam to albo slaby speed albo jest torrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. w 125 nareszcie jest akcja heheh ale znowu 'tani' koniec trzeba czekac kolejny tydzień Gaara vs Kimimaro :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej skad moge sciagnac ten odcinek 125 directa bo na naruto-kun jak dobrze pamietam to albo slaby speed albo jest torrent

 

[DB]125 angielskie napisy

 

hmmm nie zauwazylem nastepnego postu :-) ale link zostawiam jakby ktos jeszcze potrzebowal

Edytowane przez Wulfgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO DZIEKI WULFGAR TO TO JEST SPEED JAK BEDZIESZ MIAL 126 TO NAPISZ LINK A NAPEWNO Z CHECIA SKORZYSTAM :D:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ogladałem kilka odcinkow bo kumpel to lubi i kiedys mi pokazywał

ale jakos mi sie to nie podoba :P ja tam wole oggiego i karaluchy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...