Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Planeta X (Nibiru) i rok 2012

Rekomendowane odpowiedzi

to kiedy przewidujecie ze zobaczymy nasza planete X ?? a moze juz ja widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam rok 2000, wszystkie plagi miały się spełnić, komety, kataklizmy, żydzi nawet, jechowi hmm co tam było a no tak klątka tutenhamona itp. I jakoś nic się nie stało :/. Ludzie ja na euro 2012 chce iść nie bedzie mi jakaś banda ufoludków z planety X psuć zabawy. Zreszta kilkatysiecy lat temu nie potrafili zabić majów z przepaskami na kroczu to jak mają z daleka nam zagrozić pff.

 

Jeśli chodzi o teorie spiskowe z sensem to jedyne takie są w filmach dokumentalnych robionych przez alexa jonesa, warto zobaczyć. a te historie o planetach to jak wspomniał powyzszy przedmowca, nadinterpretacja pisma prymitywnych ludzi z przepaskami na kroczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało nam katastrof na rok 2012 to jeszcze jakaś planeta się przypałęta...no ale może odwróci ona uwagę od tej klęski jaka nadchodzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 lipca 2008 roku, godzina 15:15! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ten temat przetrwa do 2012 roku na pclabie i wtedy jak bedzie juz po 21 grudnia to sobie pogadamy na spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Is You talk to I?

 

 

Du you are tolking too me?

 

wasz angielski "rzonci" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z koro Nibiru okrąża orbite wciągu 3600lat to jak przetrwała ziemie wcześniej? A może dinozaury wygineły przez ową planete x? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, z koro Nibiru okrąża orbite wciągu 3600lat to jak przetrwała ziemie wcześniej? A może dinozaury wygineły przez ową planete x? :E

 

 

A może to kolejny żydomasoński spisek. Nie ludzie naprawde ja nie wiem jak można w takie głupoty wierzyć. Nie pamietacie już "new millenium" Kurcze w 2000 miało się wydarzyć około hmmm 32 564 apokalips. W tym 4536 sposobów przepowiadanych przez różnorakie loże jehowców i innych oszołomów :/ Ta planetka to kolejna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się tak zapytam w związku że jest już taki temat...Opłaca się nadal kupić Radeona HD4850 czy już trumienkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nibiru to ci tę trumienke w sekunde rozwali więc nie opłaca się nawet kupować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to się tak zapytam w związku że jest już taki temat...Opłaca się nadal kupić Radeona HD4850 czy już trumienkę?

Na twoim miejscu przeszedł bym wszystkie fallouty żeby się do uniwersum przyzwyczaić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki przypał z tą planetą. hehehe

 

Nie wiem jak w takie rzeczy można wierzyć. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i rzeczywiscie to glupoty i wymyslone teorie przez tych co sie nudza i za duzo czasu wolnego maja ale w kazdej nawet bzdurnej teorii jest odrobina prawdy a nawet jesli nei planeta to jakis meteoryt wreszcie pierdyknie w Ziemie i pograzymy sie w ciemnosciach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 lipca 2008 roku, godzina 15:15! :o

Kur*a, i to przed imieninami :E

 

mam nadzieje ze ten temat przetrwa do 2012 roku na pclabie i wtedy jak bedzie juz po 21 grudnia to sobie pogadamy na spokojnie :)

Wtedy to temat wyląduje w śmietniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kur*a, i to przed imieninami :E

 

 

Wtedy to temat wyląduje w śmietniku :P

 

hmm no chyba ze bedziemy codziennie rozmawiac i liczyc dni do uderzenia to moze nei wyladuje w smietniku hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta chistoria to zupełnie jak z filmu "Piąty element", tam też jakaś planeta zbliżała się do ziemi, czyży w hollywood mieli więcej informacji niż w nasa:) No i jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi ile to taki wielki humanoid może wychlać browara? Ma Fiechu gardziel nie do przepicia w każdym razie gorzałe wali z wiadra:) Mam pomysł może zamiast tej mumi ja się tam położe i uratuje ziemie po co się trudzić szukaniem jakiegoś felka pod ziemią. Moim prymitywnym zdaniem trzeba dalej szerzyć tą teorie o zagładzie w 2012, wiecie jaką bibe można by urządzić w Warszawie na pożegnanie świata:) Burdele i dystrybutorzy alkoholu zbulą na tym majątek nic tylko otwierać biznes w sprzedaży %%% tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wtrącić tutaj ciekawą kwestię. Pewnie nie zwróciliście uwagi na to hmmmmmmmmsp8.jpg314zc6d.jpg można porównać z oryginałem, ja sie nie mylę. Coś mi tu śmierdzi.. czyżby mseweryn... . Zobaczymy!

 

 

PS: Ta kreska mi krzywo poszła ale tam można połączyć dobrze, już nie chce mi się poprawiać :)

 

 

Co wy na to? Czyżby userzy PcL się uratowali? Tylko my? Może przygarnijmy na zad TDU OWNERA by jego też ocalić :E

 

 

edit:

Ale jak ci kosmici żyją na tej planecie, skoro lata ona daleko w przestrzeń kosmiczną, i nie dochodzi do niej promieniowanie słoneczne, przecież tam muszą byś bardzo niskie temperatury -pareset stopni

Przykro mi ale to jest nie możliwe.. . Zero absolutne jest najniższą temeraturą i nie ma ona kilkaset na -. Zresztą jeśli oni są zaje*iście rozwinięci to co za problem poradzić sobie z taką sytuacją. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to? Czyżby userzy PcL się uratowali? Tylko my? Może przygarnijmy na zad TDU OWNERA by jego też ocalić :E

 

jestesmy uratowani :P

tak ogolnie uwazam ze jak cos w nas przypieprzy to i tak nie zorientujemy sie :P

 

Taki oftop: O co chodzilo z TDU OWNEREM ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby niektórzy superherosi z Amerykańskich komiksów nie stali się niemi poprzez promienie X? I czy ma to jakiś związek z planetą X??

...

 

A tak serio, to ten wątek nadaje się do śmietnika, ew. do humoru. W roku 1996r. przyszli do mnie jechowi i mówili że w 1997 będzie koniec świata. To było takie śmieszne, że moi rodzicie do dzisiaj to pamiętają... A tutaj jakiś debil wymyślił historię o roku 2012, wymyślił "dowody", zainteresowało się tym więcej ludzi i proszę, jaki mamy chaos w internecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm cos mi tu nie pasuje... ta planeta obiega swoja orbite w 3600 lat... wiec leci już ok 3596 lat czyli zostało jej 4/3600 drogi dokładniej 1/900(ok 1%?) czyli na mój rozum to jest w h** blisko wiec powinna być już w naszym układzie słonecznym a nawet powinniśmy. może sie myle ale liczyc umiem(chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że jeszcze rok i będzie ją widać:

 

''Iwona: Dziękuję, pytanie od 17-letniego Gabriela. Z sesji Projektu Cheops wynika, że od roku 2009 planeta Nibiru będzie w Europie widoczna "gołym okiem". Kiedy dokładnie i w jakim gwiazdozbiorze się pojawi?

 

En-Ki: To jest prawda, że ona będzie już widoczna ? taka "ładna"... koloru czerwonego, w gwiazdozbiorze Oriona. Czyli jak namierzysz trzy gwiazdy Oriona - to w tym rejonie można ją będzie dostrzec. To uroda tej planety, ogromnej planety, która zmierza, która nazwana jest też Plantą Niszczycielem, albo Czyścicielem i ci, którzy jeszcze dzisiaj nie wierzą, kpią sobie, szukają znaków, dowodów ? niech zaczekają jeszcze trochę. Powiedzmy od 2009, od półrocza możecie sobie już ją oglądać. Widok będzie bardzo ciekawy... Słucham. ''

 

http://www.projekt-cheops.com/sesje/index.php?nr=85 :buka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm cos mi tu nie pasuje... ta planeta obiega swoja orbite w 3600 lat... wiec leci już ok 3596 lat czyli zostało jej 4/3600 drogi dokładniej 1/900(ok 1%?) czyli na mój rozum to jest w h** blisko wiec powinna być już w naszym układzie słonecznym a nawet powinniśmy. może sie myle ale liczyc umiem(chyba)

Do tego tego ogromna planeta przecie oddziałuje grawitacyjnie. Jak już ktoś napisał ten temat nadaje się do działu humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe poczytalem ta stronke projektu cheops, zastanawiam sie co oni zrobia jak w 2012 nic sie nie stanie :P w leb sobie strzela ?

Moze tez zostane prorokiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis_01
hehe poczytalem ta stronke projektu cheops, zastanawiam sie co oni zrobia jak w 2012 nic sie nie stanie :P w leb sobie strzela ?

Moze tez zostane prorokiem ?

Powiedzą, że to nie ten dzień i będą czekać dalej. :E A poza tym jak wrzucą tą mumię do piramidy to ich nie zdziwi, że nic się nie stanie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzą, że to nie ten dzień i będą czekać dalej. :E A poza tym jak wrzucą tą mumię do piramidy to ich nie zdziwi, że nic się nie stanie. :E

 

no fakt, zawsze jest mozliwosc ze ktos zegarek zle nastawil czy cus :P

Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, na jakich to wybitnych naukowcow sie powoluja w tych swoich tekstach, zadnych nazwisk (chyba ze wybitny to imie a naukowiec to nazwisko) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...