Skocz do zawartości
Gość

Kącik biegaczy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Odbiornikiem GPS jak już :)

2. Obawiam się że będzie ciężko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje dobrych butów do biegania. W tygodniu robię 4 trasy po 10km kazda na twardej nawierzchni tj. asfalt i wał przeciwpowodziowy.

Co moglibyście polecic w przystepnej cenie? Rozwaze rowniez modele z poprzedniego roku. I drugie pytanie jakie witaminy brac na wzmocnienie?

Na chwilę obecną biorę taurynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nike Pegasus - jeden z najbardziej uniwersalnych butów.

 

Biegaj po miękkiej nawierzchni najwięcej jak się da. Teraz już jestem mądry po tym jak się załatwiłem biegając tylko po twardym :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie czy kupię jakiś godny uwagi "zegarek" z nadajnikiem GPS do 500zł?

 

Sprawdzaiłeś Xiaomi Amazfit'a pace? Można go dorwać poniżej 500 ziko (ja dałem z dostawą z Hiszpanii bodajże 380).

 

Mi się sprawdza znakomicie. Ma synchro ze Stravą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleca jakieś buty do biegania w cenie 100-300zł? Bieganie raczej do 10km tyle tylko, że może coś lepszego wystarczy na dłużej. Mam Nike Revolution, ale już są zajechane. Raczej nie do biegów przełajowych, ale powiedzmy w terenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kupiłem na promocji w Decathlonie taki wynalazek: https://www.decathlon.pl/p/buty-do-biegania-meskie-kalenji-jogflow-500k-1/_/R-p-330107

Muszę stwierdzić, że do 7km są całkiem ok chociaż w prawym bucie muszę mocniej zaciągać sznurówki bo mam wrażenie, że inaczej stopa delikatnie lata mi na boki. Nie ma co wybrzydzać jak na buty do 200zł, szału nie ma i nie może być ale drop jest odpowiedni i nawet grubasy pod około 90kg mogą spokojnie w nich polatać bez ryzyka kontuzji.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja długo biegałem w różnych modelach Kalenji do 150-200zł i dopiero przesiadka na Adidas Duramo 10 sprawiła, że bieganie stało się przyjemniejsze. Nadal to but w okolicy 200-250zł a biega się znacznie lepiej.

Nie nadają się na chłodniejsze dni, zbyt przewiewne i pianka twardnieje (tak przy poniżej 5st już mniejszy komfort). Ale na okres wiosna-jesień dla mnie ok. 

Myślałem o czymś lepszym ale w szczycie sezonu przebiegam nie więcej niż 100km miesięcznie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...