Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FXmAniac

Core2Duo E6700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam do sprzedania mój poprzedni procesor, a mianowicie Core2Duo E6700. Oznaczenia procesora jak na zdjęciu poniżej.

 

e6700mh7.th.jpg

 

Procesor w wersji BOX z całym wyposażeniem, cooler nie używany (z oryginalnie nałożoną pastą).

Zakupiony nie więcej niż rok temu, niestety dowód zakupu wraz z gwarancją sklepu uległ zagubieniu :( . Procesor używany był jednak krócej, gdyż killka miesięcy temu zamieniłem go na Quada.

Cena wynosi 290zł. Wysyłka kurierem DHL (20 do 30 zł) następnego dnia po skontaktowaniu się w sprawie zakupu i uzgodnieniu wszelkich formalności. Preferowana płatność przelewem na konto.

Proszę o wpisywanie się pod postem a następnie o kontakt przez PW. Honoruję zasadę pierwszeństwa w postach.

 

Pozdrawiam

 

Edit. Na początek chciałbym przeprosić wszystkich, za złamanie zasady pierwszeństwa, o której pisałem. Wyniknęło to z tego, że przez ok godzinę nikt interesował (nie podpisał) się pod tematem a mikan10 wysłał mi wiadomość na PW. Myśląc, że już nie będzię chętnych (ze względu na brak gwarancji na CPU) postanowiłem skontaktować się z nim przez GG.

A "aukcja" rzeczywiście do zamknięcia, CPU sprzedany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno zarezerwowane i raczej kupione, zaraz wpłacam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Honoruję zasadę pierwszeństwa w postach.

zasada powinno sie przestrzegac ale widze ze nie wszscy czytaja opis do konca :mad2:

 

EDIT

Nie wiem skad masz gadu bo ani w profilu podpisie i temacie nie ma o nim nic napisane chyba ze dostales pm-a z nim

 

Skoro procek sprzedany to chyba temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem posta bo od razu na gg zaczelismy rozmowe zeby sfinalizować.

 

 

 

Tak, mozna zamknąc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...