Forum PCLab.pl: Adopcje psiaków i kociaków - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (8 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Adopcje psiaków i kociaków czyli wybierz sobie przyjaciela Oceń temat: ***** 1 Głosów

#141 Użytkownik jest niedostępny   gregorypeck 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Luty 2014 - 13:04

Zobacz postTiili, o 29 Październik 2013 - 15:19, napisał(a):

Dwaj Dżentelmeni z Gdańska - Tar i Zan, szukają nowego kochającego domu, pomóżmy.

Niestety obecny właściciel nie może ich zatrzymać ze względu na problemy zdrowotne swojego dziecka w tym alergię.
Szuka im nowego domu, koty są zadbane mają ok. 10 lat.
Oddanie ich niestety jest koniecznością.

W razie pytań piszcie.

Kurde, 10 lat - to będzie ciężki dla kotów. :( Może to nie od kotów? Teraz alergia może być prawie od wszystkiego..

#142 Użytkownik jest niedostępny   kam569 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Maj 2014 - 18:40

Czy akcja nadal ważna bo chyba minęło trochę czasu:(

#143 Użytkownik jest niedostępny   olo19 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 31 Październik 2014 - 13:49

Wezmę kotka ale z darmową przesyłką

#144 Użytkownik jest niedostępny   nocna ćma 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 11 Październik 2015 - 15:32

Miesiąc temu wzięłam psiaka ze schroniska - jest kochany. Tylko załatwia sie w domu - nie wiem jak to długo potrwa

#145 Użytkownik jest niedostępny   kakrysara 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 08 Sierpień 2016 - 17:57

Zobacz postnocna ćma, o 11 Październik 2015 - 15:32, napisał(a):

Miesiąc temu wzięłam psiaka ze schroniska - jest kochany. Tylko załatwia sie w domu - nie wiem jak to długo potrwa

Ja też brałam pieska ze schroniska, mam go do dzisiaj, jest kochający i wierny, ma juz 6 lat, nie wyobrażam sobie innego wyboru czyli np kupić psa z grubą kasę, dla mnie to próżność..a co do Twojego, który sika, to spróbuj go wypuszczać po jedzeniu albo przed snem ;) ?? Powinno pomóc :)

#146 Użytkownik jest niedostępny   DomeKa20 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Październik 2016 - 10:50

Zobacz postkakrysara, o 08 Sierpień 2016 - 17:57, napisał(a):

Ja też brałam pieska ze schroniska, mam go do dzisiaj, jest kochający i wierny, ma juz 6 lat, nie wyobrażam sobie innego wyboru czyli np kupić psa z grubą kasę, dla mnie to próżność..a co do Twojego, który sika, to spróbuj go wypuszczać po jedzeniu albo przed snem ;) ?? Powinno pomóc :)

Uważam, że branie zwierzaków ze schroniska to piękny akt, ale nie oceniaj, proszę, tych, którzy decydują się na zakup psa rasowego. To, że masz do wyboru kupowanie w second handach nie znaczy, że nie możesz ubierać się w zwykłych sklepach. Zresztą... to złe porównanie, bo tu nie wchodzi w grę ratowanie nikogo. Mam lepsze: jak często wybierasz w supermarketach gorszej jakości i tańsze produkty, żeby zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przelać na potrzebujące dzieci/schronisko/chorych/fundację?

#147 Użytkownik jest niedostępny   Wyga_doda 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 18 Listopad 2018 - 17:24

Zobacz postDomeKa20, o 12 Październik 2016 - 10:50, napisał(a):

Uważam, że branie zwierzaków ze schroniska to piękny akt, ale nie oceniaj, proszę, tych, którzy decydują się na zakup psa rasowego. To, że masz do wyboru kupowanie w second handach nie znaczy, że nie możesz ubierać się w zwykłych sklepach. Zresztą... to złe porównanie, bo tu nie wchodzi w grę ratowanie nikogo. Mam lepsze: jak często wybierasz w supermarketach gorszej jakości i tańsze produkty, żeby zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przelać na potrzebujące dzieci/schronisko/chorych/fundację?

Z drugą częścią zgadzam się absolutnie - sama mam pieska ze schroniska - ale dwie koleżanki mają z kolei rasowce. Każdy bierze to, co lubi - z rasowcem też jest większy problem - wiem, bo dziewczyny wydają naprawdę spore pieniądze na medykamenty, a jedna z nich, która jeździ na wystawy - też na jego przygotowanie. Tam pies zarabia nie tylko na siebie, ale i na dom.
Adopcja - to bardzo fajne doświadczenie i polecam wszystkim miłośnikom zwierząt, o ile tylko ma się warunki - ale psy rasowe też są dla ludzi :).

#148 Użytkownik jest niedostępny   Fikołek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Maj 2019 - 07:51

Moi rodzice takie kitki adoptowali :thumbup:
[http://i67.tinypic.com/2evybdh.jpg
Mako ,czarna jest z nami 5 lat a Donald rudy (od trumpa) wziety ze wsi pod czestochową,chory ale wyleczony ,ślpepy na jedno oczko

Ten post był edytowany przez Fikołek dnia: 28 Maj 2019 - 07:52

• (8 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8