Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

SuperPi 16M PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W '01 nie będzie aż tak dużych różnic, z HD3450 zręczny tweaker z E6300/E7200/E5200 łatwo dogoni gościa z E8400. HD3450 jest o połowę wolniejszy od najsłabszego 7600 GS. Dodatkowo na karcie za 100 zł więcej osób będzie chętnych zrobić nawet najbardziej ekstremalne mody.

 

@ HWBot: Większość moich wyników z 3D jest zrobiona na moich prywatnych kartach, a większość wyników CPU jest zrobiona na prockach udostępnionych przez AMD, nie przez PCLaba. Zresztą dostęp do nie zakupionego sprzętu ma dużo ludzi pracujących w sklepach, serwisach, handlujących na Allegro itp. - a wiedzę i chęć do benchowania już nie każdy.

 

 

240pkt [sporo więcej niż mamy Ty i ja wspólnie]

Wspólnie mamy jednak więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy wynik w 16m.

Tym razem jeszcze szybciej ;)

Tutaj również znalazłem wynik "poglądowy" ze zdecydowanie gorszego proca [512KB cache L2, a to SPORA różnica] i na sporo niższym taktowaniu.

Celeron 420 @ 3GHz :E, raptem o sekundy gorzej niż ten "pikny" [jak z nazwy screena wyczytałem :E] wynik na 3,23GHz E2180...

cel4203ghz731078xy5.th.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki konkurs na konkretnej grafie nie byłby zły, myślę, że można by w to zaangażować wszystkie większe portale w Polsce - bo z samego pclabu, czy pure będzie nas po prostu mało.

 

Kilka sugestii:

- karta nie przekracza 10k-12k w 3d marku 2005 na hwbocie, gdyż przy tego rodzaju wynikach wystarczy nawet e2xxx puszczony na 3,4-3,6ghz.

- rywalizacja w 3d markach 2003/2005/2006 (przy tej mocy karty, użyty procesor nie ma większego znaczenia, nawet jeśli będzie to quad, myślę, że dwa 3d marki to optimum)

- jeśli chodzi o model karty to np. 7300 GT DDR2/3, 7600 GS DDR2/3, 7600GT lub coś z radeonów hd2400xt/hd2600pro

- najlepiej, żeby był to nowy sprzęt, każdy będzie miał to samo, można by wtedy wytargować jakiś rabat ze sprzedającym jakby było np. 20-30 kart - tutaj jest problem dostępności kart (starsze modele)

- cena <100 zł i tutaj może być problem

 

Podam jeszcze linki jak do konkursów na overclock.net:

 

http://www.overclock.net/overclock-net-hwb...-challenge.html

http://www.overclock.net/overclock-net-hwb...ompetition.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj również znalazłem wynik "poglądowy" ze zdecydowanie gorszego proca [512KB cache L2, a to SPORA różnica] i na sporo niższym taktowaniu.

Celeron 420 @ 3GHz :E, raptem o sekundy gorzej niż ten "pikny" [jak z nazwy screena wyczytałem :E] wynik na 3,23GHz E2180...

 

ale na zdecydowanie lepszych pamięciach ;)

Zobaczymy jak dostane cruciale od XA na d9gmh dwu stronne i proc dostanie ponad 1.6v może na 3.4ghz da rade albo 3.5 .

Postaram się dostać poniżej 7minut.

edit.

a i tak poprawiłem wynik bo mój 1wszy to był czas prawie 10minut.

Kwestia ustawień pamiątek ;)

I moje pytanie. Motywujesz mnie tym wynikiem celerona? Czy coś innego masz na myśli? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caeaecc642719996m.jpg

 

bucu1984 6m 36.937s

cpu:C2D E6420 3703MHz ram:462MHz 5-5-5-15 2T dual screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czas na nową platformę?:) Otarłem się o 1 miejsce.;)

 

Windforce 04m 21.282s

cpu:intel core i5 4000.0MHz ram:1000.0MHz 9-9-9-27 1T dual screen

 

Tego konfiga używam do codziennej pracy i jest stabilny 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to moj wynik na powietrzu, pokazany juz na tym forum gdzie indziej, i innych forach, nic nadzwyczajnego bo to powietrze i brak cw...

 

fde7b35cb2deec46m.gif

 

03m 32.562s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...