Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jed1

One Tree Hill "Pogoda na miłość" - serial

Rekomendowane odpowiedzi

"Pogoda na miłość" One Tree Hill

 

one_tree_hill_soundtrack.jpg

FILMWEB

 

Dla mnie serial jest rewelacyjny, na równi z Prison Breakiem.

W polskiej telewizji leciał tylko I i II sezon, a obecnie nadają już V Sezon, a dokładnie 6 odcinek :)

CO tu dużo mówić zachęcam do oglądania, bo warto :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zwyczajów oglądanie tego typu rzeczy, ale OTH jest świetne :D. We wtorek 5x07 :thumbup:. Uzależniłem się chyba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem tylko 2 sezony ale oglądnął bym kolejne - nie sądziłem że mnie wciągnie, a zacząłem oglądać na wakacjach z nudów, bo kumpel oglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche podobne do The O.C. i calkowicie inne niz Dawsons Creek (to sa plusy jakby ktos mial watpliwosci ;) ). Jak narazie 5 sezon rozwija sie calkiem niezle, wg mnie dobrze zrobili przeskakujac 4 lata w przod. Jedynie czego zaluje, to fakt, ze zamiast OTH mgliby jednak zrobic 4 sezon Veronica Mars (zwlaszcza po obejzeniu ekstrasow z 3 sezonu DVD VM - ok 10 minut pierwszego odcinka 4 sezonu), ale to takie moje zdanie tylko :) .

 

Dla zainteresowanych, w Polsce zostaly wydane 3 pierwsze sezony OTH na DVD (nie jestem pewny, ale 4 chyba takze ma sie jeszcze w tym roku pokazac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie The O.C. było spoko. Aby dorównać emisji odcinków w ameryce nie raz, nie dwa siedziałem przed monitorem do 2/3 w nocy. :E

A co do OTH to serial jak dla mnie niczego sobie - potrafi wciągnąć. Choć wydaje mi sie ze O.C. jak i OTH są zbyt podobne do BevelyHills 90210 (czy jak sie to tam pisze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie serial świetny :) Podobny klimat jak The O.C. jednak zdecydowanie więcej akcji i troszkę ciekawsze.. :) Polecacie jakieś podobne seriale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten serial!

 

 

 

 

 

 

Naprawdę! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zacząć oglądać One Tree Hill czy The O.C. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kocham ten serial!

 

 

 

 

 

 

Naprawdę! :E

 

Ja też!

Byle do środy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem The O.C. ale OTH wciągnęło mnie jak cholera. Szczerze mówiąc to zupełnie zmieniło mój światopogląd i otworzyło mi oczy na parę spraw... :)

 

Ja też!

Byle do środy! :D

No dokładnie. ;) Cholera mam zaległości z ostatniego tygodnia, bo wyjechałem do Krakowa, ale w środę z przyjaciółmi nadrobię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie pooglądał ale nie mogę nigdzie znaleźć 1 i 2 sezonu. Jak ktoś ma namiar to PM me please :) ( tylko nie rapidshare :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Tak zachwalacie to może się skuszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co zacząć oglądać One Tree Hill czy The O.C. ?

 

OTH jest lepsze. Jest tak jakby bardziej życiowe i realistyczne, nie wiem jak to określić :P. W środę 5x08 :banan: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo the o.c mhmdla mnie najlepszy serial jaki kiedykowliek ogladałem... ładnie wszytskei sezony 3 razy ogladałem niektóe odc moze ze 4 razy...

 

nie ogladałem OTH więc nie wiem jak z tym jest ale nie sądze żeby the o.c pobiło:)

 

achh ta ścieżka dźwiękowa z The o.c po prostu mistrzostwo... świetnie dobrana nigdy wcześniej nie widziałem(i słyszałem:)) żeby tak idealnie dobrano muzyke do sytuacji...POLECAM;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
achh ta ścieżka dźwiękowa z The o.c po prostu mistrzostwo... świetnie dobrana nigdy wcześniej nie widziałem(i słyszałem:)) żeby tak idealnie dobrano muzyke do sytuacji...POLECAM;)

 

Dokładnie to samo uważam o soundtracku z OTH. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo uważam o soundtracku z OTH. :P

 

 

czyli musze sie o tym przekonać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo uważam o soundtracku z OTH. :P

 

No muuzza jest SUPER :D ahh te rockowe kawałki :thumbup:

Jak myślicie Peyton zejdzie się jeszcze z Lucasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No muuzza jest SUPER :D ahh te rockowe kawałki :thumbup:

Polecam tą stronkę www.othmusic.com

 

Jak myślicie Peyton zejdzie się jeszcze z Lucasem?

Lucas + Peyton = LA (Love Always) ;)

 

A poza tym pytanie to czy Lucas zejdzie się z Peyton? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam tą stronkę www.othmusic.com

 

Ja już dawno mam wszystkie soundtracki i piosenki :P

 

Lucas + Peyton = LA (Love Always) ;)

A poza tym pytanie to czy Lucas zejdzie się z Peyton? :E

 

No tak, o to chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno mam wszystkie soundtracki i piosenki :P

Raczej chodziło mi o obecnie wykorzystywane piosenki. Ja robię tak, że zaraz po obejrzeniu nowego odcinka wchodzę na tą stronkę i sprawdzam tytuły najfajniejszych kawałków. Chyba, że masz już cały soundtrack z 5 sezonu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej chodziło mi o obecnie wykorzystywane piosenki. Ja robię tak, że zaraz po obejrzeniu nowego odcinka wchodzę na tą stronkę i sprawdzam tytuły najfajniejszych kawałków. Chyba, że masz już cały soundtrack z 5 sezonu. :E

 

ano z V niee :P dzięki za stronkę, popatrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam ten serial, jestem jego wielkim fanem. Uwaga, bo strasznie wciąga. Apropos polskiego tytułu tego serialu: "Pogoda na miłość" - totalne nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale gdzie go można jeszcze oglądać? bo ja w tv nie widze? można legalnie sciągać z jakiejś oficjalnej strony czy coś?

edit.

w wakacje oglądałem potem tvn przestała emitować go i nie mam okazjii oglądać bo nie wiem jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mozna legalnie sciagnac z jakiejś www, ale na torrentach jest tego duzo.

 

a właśnie. ostatni odcinek serii 6, czyli epizod 12 był już ponad tydzień temu. a jak narazie nie widze nikgdzie kolejnego odcinka.. czyzby przerwa w emisji. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...