Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

Jak sie ma społęcznośc ET:QW?

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w QW po premierze zaraz. Potem sprzedałem, bo nie miałem czasu tłuc. Grafa i gameplay jak najbardziej ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poznaj mapy i podaj nick z gry, wyśle zaproszenie do klanu, jesli masz mikrofon to zainstaluj tez TS'a , wtedy podam do niego hasło i gotowe.

poznaje :) nick nofink.

gra ma tyle mozliwosci ze zbadanie jej calej zajmie mi duzo czasu :) i to mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję gra jest super :) NOFIK ja zrobiłem błąd ale ty nie rób tego błędu graj na serwerach max 16 slotów, grałem na shootersie i stąd takie staty :(

 

PS. Największym dla mnie szokiem było by to jak by za rok ET:QW stało się wersją darmową... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gra na 16 miejsc maks? Na 32 sie fajnie gra, jesli ludzie potrafia grac... Wtedy jest niesamowicie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na takim shootersie to cię ciągle spawnkillują niemal. A na 16 slotowym swobody trochę masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za gra na 16 miejsc maks? Na 32 sie fajnie gra, jesli ludzie potrafia grac... Wtedy jest niesamowicie. :D

zwlaszcza w malym ciasnym pomieszczeniu :Up_to_s: istna masakra i to lubie.

jeden strzal z rakietnicy i 5 zdjetych za jednym razem :E

 

No tak na takim shootersie to cię ciągle spawnkillują niemal. A na 16 slotowym swobody trochę masz :)

zalezy na jakiej mapie :Up_to_s:

mozna sie respawnowac w bazie :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wsiadasz w cyklopa, hoga czy desceratora i jedziesz do kolesia i robisz mu zajezdnie tramwajawa z d**py, a jak siedzi gdzies wysoko to tormentorem, albo icarusem i po problemie.

mozesz jeszcze jak grasz snajperem/infiltratorem zdjac go snajperka/railgunem, field ops/opressor - walnij hammerem/dark matterem albo altyleria.

moze to pomoze.

sposobow jest zawsze kilka i tez jest kilka wysc z bazy a nie tylko jedno :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję gra jest super :) NOFIK ja zrobiłem błąd ale ty nie rób tego błędu graj na serwerach max 16 slotów, grałem na shootersie i stąd takie staty :(

 

PS. Największym dla mnie szokiem było by to jak by za rok ET:QW stało się wersją darmową... :E

prosze pisz moj nick poprawnie :)

 

mam grac po to by miec lepsze staty? czy po to by miec frajde? no przestan. gram dla przyjemnosci i tej im dluzej gram, tym jej jest coraz wiecej :)

inflitrator narazie najbardziej przypadl mi do gustu, szkoda ze nie posiada on ladunkow wybuchowych ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczolem grac tez uwazalem ze nie me innej klasy dla mnie oprocz infiltratora, teraz mi juz wszystko jedno, ale najbardziej lubie od jakiegos czasu grac medykiem i zabijac respiratorem :E

a tak na powaznie to wszystkimi klasami dobrze sie gra, oczywiscie zalezy tez co kto lubi :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i zabijac respiratorem :E

 

Ta opcja naprawdę wymiata :rotfl: ja tam najbardziej to lubię Agresor/Assault,Technik/Medyk,Inflator/Szpieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta opcja naprawdę wymiata :rotfl: ja tam najbardziej to lubię Agresor/Assault,Technik/Medyk,Inflator/Szpieg

Assault? :hmm: Chyba żołnierzem.

 

Ale zeszlismy z tematu. :E

 

Dla mnie najciekawszą klasa jest technik/medyk i nią też gra mi się najlepiej. Przez 100h praktycznie gralem tylko ta klasa, potem przyszlo znuzenie i zaczalem troche grać snajperem, zolnierzem i inżynier... opresorów nie tykam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieci "kanter strajka" to plaga którą należy tępic, banda ludzi dla ktorych gra z pojazdami wierzyczkami i możliwoscią oberwania nie tylko od piechoty to czarna magia, przerasta ich to i przeraża, proponuje im więc powrót do tetrisa ( jasne zasady, określony cel i wróg widoczny na podglądzie jako kolejny klocek :E )

 

Obyś się nie zdziwł ze ludzie zaczną cie wyzywac od tych najgorszych...

najlepszym obecnie fpsem na necie jest i będzie counter-strike.

liczba graczy et:qw to obecnie około 1/8 graczy w csa;/

pomyśl co piszesz człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obyś się nie zdziwł ze ludzie zaczną cie wyzywac od tych najgorszych...

najlepszym obecnie fpsem na necie jest i będzie counter-strike.

liczba graczy et:qw to obecnie około 1/8 graczy w csa;/

pomyśl co piszesz człowieku.

Jest najlepszym fpsem, bo ty tak uważasz?

To że jest popularniejszy, to nie znaczy, że lepszy.

 

Bo Quake Wars nie jest dla mas.

 

Amen <przeżegnał się i wstał od konfesjonału>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu nie wydaje się bezpłatnych tanich jak woda fpsów (nie Dla MAS?? to dla kogo? vipów ??) które da się shakować zeby grac na oryginalnych serwach mając pirata.

 

nie tylko ja uważam ze cs jest najlepszym / najbardziej grywalnym fpsem na tej zakichanej planecie.

popytaj normalnych ludzi którzy grają online o fps na neta. wymienią ci Quake / cod (szczegonie 4) / cs

 

i nie mówie ze Quake wars jest do bani. po prostu rozwija się 10razy wolniej niż każdy inny fps online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego zdania w ogóle nie zrozumiałem? :hmm:

 

Co do mas (to jedynie, co zrozumiałe) - nie "skapowałes" o co mi chodzi. Po prostu Quake Wars jest grą nie dla wszystkich, jest czymś wiecej niz bezmyslna sieczką. W niej wymaga się wspólpracy w druzynie i taktyka. Taki CoD 4 jest na pewno bardziej przystępny, gdyż oferuje wiecej trybów rozgrywki i dla każdego znajdzie sie coś "smacznego". :)

 

Wiem, że to nie tylko ty, ale to była odpowiedź na twoje stwierdzenie. :]

 

To, ze rozwija sie wolniej, to zaraz nie swiadczy o Bóg wie czym...

 

A obecnie najpopularniejszym FPS-em jest raczej CoD 4, który bije rekordy nie tylko sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obyś się nie zdziwł ze ludzie zaczną cie wyzywac od tych najgorszych...

najlepszym obecnie fpsem na necie jest i będzie counter-strike.

liczba graczy et:qw to obecnie około 1/8 graczy w csa;/

pomyśl co piszesz człowieku.

 

to teraz zastanoww sie jak dlugo istnieje CS :Up_to_s:

QW nie ma nawet roku.

po za tym jak napisal qjin QW nie jest dla wszystkich. to nie jest gra w ktorej liczy sie tylko skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po mojemu nie wydaje się bezpłatnych tanich jak woda fpsów (nie Dla MAS?? to dla kogo? vipów ??) które da się shakować zeby grac na oryginalnych serwach mając pirata.

 

nie tylko ja uważam ze cs jest najlepszym / najbardziej grywalnym fpsem na tej zakichanej planecie.

popytaj normalnych ludzi którzy grają online o fps na neta. wymienią ci Quake / cod (szczegonie 4) / cs

 

i nie mówie ze Quake wars jest do bani. po prostu rozwija się 10razy wolniej niż każdy inny fps online

 

 

po mojemu to jak by sie Quake Wars dało odpalić nawet na komórce tak jak CS to by juz każdy dzieciak w to pocinał i by QW było popularniejsze.

 

 

..tyle jesli chodzi o inteligętne argumenty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...