Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

[SONDA] Moja przeglądarka internetowa to...

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już dużo osób zagłosowało :D w ciągu 1 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale już dużo osób zagłosowało  :D  w ciągu 1 min

 

W sumie to dwie ;) Ja swój głos oddałem kilka minut temu, wprost po uwtorzeniu Sondy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dwie  Ja swój głos oddałem kilka minut temu, wprost po uwtorzeniu Sondy

 

już 4 i wszyscy na jedną przeglądarke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

IE 6.0

 

mozilla mnie nie przekonuje, bo zabiera zbyt dużo pamięci, a z operą są podobno problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IE 6.0

 

mozilla mnie nie przekonuje, bo zabiera zbyt dużo pamięci, a z operą są podobno problemy

 

Z Operą Winterku nie ma problemów, a jeśli się zdarzają, to są to ewenementy i bez mała wyłącznie nie utrudniające specjalnie surfowania :) Nawet te drobne i bardzo (!)rzadkie potknięcia Opery w żaden sposób nie równają się ilości dziur w IE. Dość długo opierałem się Operze (niestety Mozia mi także, w ogóle nie podchodzi). Ale.. Z Operą trzeba się po prostu oswoić - to po prostu skutek długiego przyzwyczajenia do IE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany. Jak narazie to jedyny na Mozille ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dwie  Ja swój głos oddałem kilka minut temu, wprost po uwtorzeniu Sondy

 

już 4 i wszyscy na jedną przeglądarke ;)

 

tak czy siak :) Podejrzewam, że IE jednak może wygrać. Jestem jednak ciekaw, jak się to będzie przedstawiało procentowo. Czy będzie to 90% na IE (jak wskazują powszechne statystyki), czy 70%, czy 40%. Należy pamiętać, że statsy z serwerów HTTP mogą mieć z rzeczywistością niewiele wspólnego, bo w Operze można ustawić wykrywanie jej jako IE 6.0, więc w statsach (np. pclabowych) Opera zostanei zaliczona jako IE :mad2:

 

Edit: ble ;) Co nie zmienia faktu, że zagłosowałem na Operę bo okazała się być bardzo dobrą kochanką :elefant:

 

[Edytowane: 6/7/2004 przez Vega]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlaczego firefox ma 7,14% a operetka tak dużo :E a IE nie powinna startować bo to dziura a nie przeglądarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale.. Z Operą trzeba się po prostu oswoić - to po prostu skutek długiego przyzwyczajenia do IE.

 

Z Operą co prawda nie miałem do czynienia, ale jeśli chodzi ogólnie o przyzwyczajanie się do przeglądarek alternatywnych...po ponad 2 latach z Mozillą a wcześniej Netszkapą, dostaję ciężkiej cholery kiedy muszę włączyć IE :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter
IE 6.0

 

mozilla mnie nie przekonuje, bo zabiera zbyt dużo pamięci, a z operą są podobno problemy

 

Z Operą Winterku nie ma problemów, a jeśli się zdarzają, to są to ewenementy i bez mała wyłącznie nie utrudniające specjalnie surfowania :) Nawet te drobne i bardzo (!)rzadkie potknięcia Opery w żaden sposób nie równają się ilości dziur w IE. Dość długo opierałem się Operze (niestety Mozia mi także, w ogóle nie podchodzi). Ale.. Z Operą trzeba się po prostu oswoić - to po prostu skutek długiego przyzwyczajenia do IE.

dużo błędów? jak to kiedyś powiedziałeś: ma dużo błędów, bo jest najbardziej znana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już było pisane - w Operze można ustawić przedstawianie się jako IE,

więc w takich przypadkach te statsy nie są miarodajne ...

 

Ja np. mam własnie przedstawianie się jak Internet Explorer 6.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o IE juz zapomnialem :) Przerzucilem sie na FireFox'a i jestem z niego zadowolony :) Jedyne co to nie moge na nim odpalic Skanera On-line MKS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zrobić ankiete przed newsem dzisiejszym i po :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam Netscape to mam głosować Mozilla czy Inne? :E

IMHO netscape też powinna tam być wymieniona :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Operą trzeba się po prostu oswoić - to po prostu skutek długiego przyzwyczajenia do IE.

Dokładnie tak miałem; ale po kilku dniach trudno było wrócić do IE.

ma dużo błędów, bo jest najbardziej znana

No nie, ale nie ma sensu do tego wracać po raz kolejny. A gdyby chodziło o to, że jest najbardziej "rozpracowana", to tym bardziej warto wybrać inną - przynajmniej do czasu, gdy wrogiem publicznym nie będzie np. Opera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos wole Mozille. W operze niektore storny mi nie dzialaja, a w Mozilli jak na razie wiecej niz w operze :)

Ale opera mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox :exclam: od dawna a terazniejsza versja 0.9 dziala swietniie tylko czasami jak mam z 15 zakladek to sie troche dlugo odpala z paska ale to pewnie wina malej ilosci ramu i wielu procesow w tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo błędów? jak to kiedyś powiedziałeś: ma dużo błędów, bo jest najbardziej znana

 

Chyba wtedy mówiłem o Windows ;) Ale nie w tym rzecz :P Dziur w IE Microsoft potrafi nie łatać latami! Kilka luk w zabezpieczeniach widnieje w KB Microsoftu od 2002-go roku! Zresztą Opera jest znacznie wygodniejsza (ale do tego trzeba się przyzwyczaić!!). Operę, czy Mozillę trzeba poznać tak, jak kiedyś IE, a z pewnością okażą się doskonałymi browserami, także dla Ciebie :D

 

_________

 

Na razie IE ho ho ho dostaje ostre kopy od konkurencji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firefox :exclam: od dawna a terazniejsza versja 0.9 dziala swietniie tylko czasami jak mam z 15 zakladek to sie troche dlugo odpala z paska ale to pewnie wina malej ilosci ramu i wielu procesow w tle   

 

Jest już firefox 0.9.1 :cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IE 6.0

 

mozilla mnie nie przekonuje, bo zabiera zbyt dużo pamięci, a z operą są podobno problemy

 

Tak to jest jak się ktoś nasłucha głupot nie mając na dany temat własnego zdania i wierzy w dziwne stereotypy. Nie spotkałem się z żadnymi większymi uchybieniami w Operze.

 

[Edytowane: 24/01/2003 przez nomad21]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Firefox :exclam: od dawna a terazniejsza versja 0.9 dziala swietniie tylko czasami jak mam z 15 zakladek to sie troche dlugo odpala z paska ale to pewnie wina malej ilosci ramu i wielu procesow w tle   

 

Jest już firefox 0.9.1 :cool3:

 

Wiem po napisaniu posta zobaczylem ze juz jest nowa versja zaraz bedzie instalka bo juz sciagnela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...