Skocz do zawartości
qjin

Mass Effect

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect PC

 

65bce55ec94c4c15.jpg

 

Producent: BioWare

Wydawca: Electronic Arts

Dystrybutor PL: CD Projekt

 

Premiera światowa: 28 maja 2008 (Ameryka), 6 czerwca (Europa)

Premiera w Polsce: 12 lipca

 

Wersje językowe: oryginalny angielski dubbing/pełny polski dubbing/angielski dubbing i polskie napisy/polski dubbing i angielskie napisy

 

Cena: 129,90 zł

 

Tryb gry: tylko dla pojedynczego gracza

 

Demo: NIE ma i NIE będzie.

 

Wymagania sprzętowe:

 

Minimalne:

Procesor 2.4+GHZ Intel/2.0+GHZ AMD,

Pamięć 1 GB Ramu (XP)/2 GB Ramu (Vista),

Karta graficzna NVIDIA GeForce 6 seria (6800GT albo lepsza)/ATI 1300XT albo lepsza (X1550, X1600 Pro i HD2400 są poniżej wymagań miminalnych, czyt. niezbyt dobre :E)

System Windows XP albo Vista

Miejsca na dysku twardym 12 GB

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

 

Zalecane:

Procesor 2.6+GHZ Intel/2.4+GHZ AMD

Pamięć 2 GB Ramu (pewnie dla XP)

Karta graficzna NVIDIA GeForce 7900 GTX albo lepsza/ATI X1800 XL seria albo lepsza

System Windows XP albo Vista

Miejsce na dysku twardym 12 GB

Karta dźwiękowa 5.1 zgodna z DirectX 9.0c

 

Mass Effect to gra fabularna w klimatach science-fiction, stworzona przez BioWare, firmę znaną z doskonałych produkcji RPG (Jade Empire, Star Wars: Knights of the Old Republic, Neverwinter Nights, seria Baldur''s Gate). Zapewnia skoncentrowaną na fabule rozgrywkę okraszoną niezwykłej jakości grafiką.

 

Gracz wciela się w rolę pierwszego człowieka, który przyjął rolę obrońcy galaktycznego pokoju. Jego misją jest powstrzymanie armii niegdyś legendarnego agenta, buntującego się przeciwko panującemu porządkowi. Prowadząc swój elitarny oddział przez liczne światy, odkryje, że prawdziwe zagrożenie jest większe, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

 

Bring Down the Sky - mini-dodatek do PeCetowej wersji Mass Effect zostanie udostępniony za darmo w dniu amerykańskiej premiery - możliwy do pobrania ze strony BioWare po zarejestrowaniu się. Są szanse, że w polskim wydaniu od razu znajdzie się tenże mały mission-pack.

 

Strona oficjalna gry

Oficjalne forum

 

fa2d154d575946fdm.jpg7f74e0ea58c0bdb7m.jpgfefa403065807410m.jpg

c6bc8d6fb78b30e1m.jpg7925dc6be96bfe0em.jpg96124fc762139c37m.jpg

186faf733f9b9123m.jpg4f4722ad7da4102am.jpge1e8db198fb4b849m.jpg

1cacfe9d8ec239d9m.jpgeff47a309d8e1dc7m.jpgdfb430193af3c880m.jpg

394d29d688286693m.jpgd268aac2df9e6553m.jpg444d22fce091184am.jpg

019d27306d8990a6m.jpg4e1ef3f021ed76c7m.jpg6708de22391e2bbfm.jpg

3ad18d33be7e64bfm.jpgac4eb7c7f130f402m.jpgb904466b2b219e50m.jpg

b605ebd2a52f2c8fm.jpg9a21a90e223fb8d6m.jpg815164b759a682b5m.jpg

cdc3ef44779a85c9m.jpgbce23a9886ca3c7fm.jpgb0f53841b875accdm.jpg

831a8220d6d25016m.jpg81d8ecb183dba271m.jpg81a315a517f886a5m.jpg

e7e0fd2d5f20341cm.jpgedd15a532a3d3ff9m.jpgfd43cec9c1d597acm.jpg

 

Bring Down the Sky

 

4d0e0da5cc45c67em.jpg7d6345492d40dde9m.jpga615a7c43228a105m.jpg

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :) ME zalicza się do gier na które czekam. Mam nadzieje, że konwersja nie zostanie spaprana.

Edytowane przez Price

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetna wiadomość :) ME zalicza się do gier na które czekam. Mam nadzieje, że konwersja nie zostanie spaprana.

BioWare ma doświadczenia, w końcu "popełnili" już Jade'a i KotOR-a. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YESYES YES !! JAK TO MAWIAL TAKI JEDEN

REWELKA

WLASNIE NOWY SPRZECIK W DRODZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jestem ciekaw wymagań. Mam nadzieję, że ME będzie miał podobne do tej grupy gier na silniku UE 3.0 lepiej zoptymalizowanych (BioShock, GoW itd.). ;)

 

Szkoda, że nie napisali nic czy będą jakieś nowe questy czy lokacje, ale w sumie ważne jest to, że wyjdzie tak prędko. Idealny termin jak dla mnie. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś Crysis chodził, to z ME będzie dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem to nie będzie zwykła konwersja, co udowodnili dostarczając nam Jade Empire. Generalnie grą kompletnie się nie interesowałem, ale to miło, że pamiętają o PC'towcach ;)

 

Edit : "A co będzie oferowała produkcja BioWare'u PeCetowcom? Przede wszystkim zoptymalizowane sterowanie, wyższą jakość efektów wizualnych i nowy ekwipunek - broń oraz zbroje. Specjalne umiejętności mają być używane po wciśnięciu jednego klawisza, zatem rozgrywka powinna być bardziej dynamiczna, a uwaga skupiona na samej akcji"

Edytowane przez Matio.K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu BioWare wychował się na komputerach. ;)

 

Cieszą mnie zmiany w interfejsie gry, mam nadzieję, ze in plus. Dodatkowo mają być mini-gierki, ale o nich niewiele wiadomo (na Xboksa 360 były jakiekolwiek?). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej było konwersji z konsoli na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby więcej było konwersji z konsoli na PC :)

 

Czy ja wiem.

 

W przypadku ME to była oczywistosc, ze wyjdzie także na "blaszaki". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, jestem ciekaw wymagań. Mam nadzieję, że ME będzie miał podobne do tej grupy gier na silniku UE 3.0 lepiej zoptymalizowanych (BioShock, GoW itd.). ;)

 

Szkoda, że nie napisali nic czy będą jakieś nowe questy czy lokacje, ale w sumie ważne jest to, że wyjdzie tak prędko. Idealny termin jak dla mnie. :thumbup:

iiii tam prędko troche długo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qjin

Oczywiście nie wszystkich gier ale te najlepsze konsolowe takie jak God of War albo Force Unleashed powinny się też na PC pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iiii tam prędko troche długo :P

Wiesz, lepiej jak wyjdzie w maju niż miałoby wyjsc pod koniec roku. :P

 

@qjin

Oczywiście nie wszystkich gier ale te najlepsze konsolowe takie jak God of War albo Force Unleashed powinny się też na PC pojawić.

Na God of War nie ma szans, tak by już dawno się ukazało. Są pewne tytułe, który nigdy nie ukaza sie na PC.

 

The Force Unleashed też na 80% nie wyjdzie, nawet LucasArts w tej kwestii wypowiedzial sie, ze nie mają zamiaru robic konwersji. Ale nie róbmy offtopa, bo to temat o Mass Effect a nie o konwersjach. :)

 

edit

Teraz sobie tak myślę, kto będzie grę w Polsce wydawał. Czy CDP czy EA Polska? EA podala do informacji to, bo przejela BioWare, ale bodaj Microsoft nadal wspolpracuje z kanadyjskim studiem przy ME. Mam nadzieję, że jednak CDP wyda, bo EA wyskoczy z cena 150 zł. ;)

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to szybciej zagram w ME na konsoli, ale dobrze wiedzieć, że ta wspaniała gra zmierza na blaszaki :) Myślę, że wersja pecetowa będzie bogatsza o kilka innych rzeczy, które nie zostały wymienione w jednym z powyższych linków. Może developerzy dołożą jakieś dodatkowe questy, jak w przypadku Assassin's Creed. Samej jakości konwersji chyba nie należy się obawiać. Bioware to sprawdzona marka :)

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zwykłego kto chciał już zagrać to kupił xboxa i samą grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy najlepszy tytul predzej czy pozniej, ale zawsze trafi na pecety :) Dlatego tez granie na peceta nigdy nie zniknie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze na pewno dorzuca ten dodatek ktory ma sie pojawic dla x360 (dodatkowe okolo 90 minut gry - jak wyjdzie ten dodatek dam wam info czy ciekawy) co do samych minigierek przy np rozbrajaniu bomby czy deszyfracji pojkawialy sie poprostu klawisze do wcisniecia. Jak dla mnie kazdy posiadacz pc kochajacy RPG powinien w ta gre zagrac (ja dla niej kupilem x360 ;) ) gra ma fantastyczny swiat (swietnie opisane wszystko w encyklopedii) pozatym spolszczenie mogliby zrobic jak bylo na x360 (wersja kinowa) bardzo ladnie wszystko spolszczone nie mam sie do czego przyczepic - w weekend znowu sobie odpale w koncu bo troche masa odpuscilem na rzecz GOW ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic niezwykłego kto chciał już zagrać to kupił xboxa i samą grę

Nie mogę się zgodzić. Wielu czekało na tego newsa. Choć osobiscie miałem zamiar zakupić xkloca, ale po dlugich przemyśleniach w końcu zrezygnowałem. Stwierdziłem, że wolę jednak PC, a modernizacja wcale tak wiele nie kosztuje (sam ponad półroku temu robilem male "przemeblowanie" i wynioslo mnie to ok. 500 zł, a wydajnosc wzrosla calkiem nieźle).

 

Poza tym - niezwykła wiadomosc to moze nie byla, bo bylo pewne, ze ME predzej czy pozniej wyladuje na PeCecie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w koncu jakis hit zapowiedziany na pc :) sam chyba kupie i znowu sobie przejde (tylko martwie sie o wymagania, teraz gram w nwn2 i jest malo wesolo... a Mass Effect od nwn2 wyglada ZNACZNIE lepiej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy najlepszy tytul predzej czy pozniej, ale zawsze trafi na pecety :) Dlatego tez granie na peceta nigdy nie zniknie

 

Myslisz ze jestes fajny walac w co 2 poscie fanbojskie texty?

 

Ktos sie pytal czy byly mini-gry na xboxie, bylo tylko otwieranie zamknietych zamkow i akcje typu rozbrajanie bomby ale w sumie nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i w koncu jakis hit zapowiedziany na pc :) sam chyba kupie i znowu sobie przejde (tylko martwie sie o wymagania, teraz gram w nwn2 i jest malo wesolo... a Mass Effect od nwn2 wyglada ZNACZNIE lepiej...)

Nie sugeruj się oprawą. BioShock wyglada IMO pieknie, a wymagania ma naprawde BARDZO przyzwoite. :)

 

Gry na UE 3.0 na PC nie wymagaja nie wiadomo jakich potworów, poza niechlubnymi wyjatkami typu Vegas. :)

 

PS NWN 2 ma po prostu skaszanioną optymalizację. Dodatek ponoć chodzi już dużo lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość :) ale bardziej bym się ucieszył na oficjalnie zapowiedziane Gta IV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwsze screenshoty z PC wersji. ;)Screeny

 

Dużych różnic aż tak nie widać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mamy pierwsze screenshoty z PC wersji. ;)Screeny

 

Dużych różnic aż tak nie widać. :P

 

grafika względam Xboxa wypada pozytywnie :- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...