Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio wkręciłem się w Battlefield 1 Online. Świetna gierka na zabicie zimowych wieczorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CoDa do 1 Black Opsa, czy tam jeszcze MW3 przeszedłem. Lubię klimaty wojenne, ale po obejrzeniu rozgrywki na YT sobie daruje nabijanie im kieszeni. Chodzi mi o ostatnią część.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba mówi o bf

Cod jest dla dzieci.

 

 

Swoją droga do roku kupuje bf1 i ciągle tego nie zrobiłem bo u mnie nie występuje coś takiego jak wolny wieczór :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię o CoD, bo to gry bardzo zbliżone do siebie. Jedna i druga celuje praktycznie w tych samych odbiorców.

 

CoD jest od 18 lat.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry są bardzo oddalone od siebie. Cod to totalna zabawa.

Generalnie gracze jednej nie lubią się z tymi drugiej.

Ja od zawsze grałem w bf.

Cod to śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to zabawa. W jedną grę grają weterani wojny w Iraku, a w drugą pryszczate nastolatki?

 

Poza tym, że CoD ma przynajmniej z 2 tytuły w serii, które pchnęły FPSy zdecydowanie do przodu. Ja w CoD 4 gram do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Honde Civic VIII Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140 KM ok. 90 tys przebiegu za 30k zł? Czy może lepiej coś innego do tej kwoty? Civica szwagier będzie sprzedawał, więc sprawdzone. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Honde Civic VIII Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140 KM ok. 90 tys przebiegu za 30k zł? Czy może lepiej coś innego do tej kwoty? Civica szwagier będzie sprzedawał, więc sprawdzone. :E

Jaki rocznik? Od 10 lat w domu mamy takiego, jedyna awaria to przekaźnik od klimatyzacji za 60zł :E

10 lat i 110 tyś przebiegu, jest spoko, ja polecam.

Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik? Od 10 lat w domu mamy takiego, jedyna awaria to przekaźnik od klimatyzacji za 60zł :E

10 lat i 110 tyś przebiegu, jest spoko, ja polecam.

2009. No to dobry prognostyk na przyszłość. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Honde Civic VIII Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140 KM ok. 90 tys przebiegu za 30k zł? Czy może lepiej coś innego do tej kwoty? Civica szwagier będzie sprzedawał, więc sprawdzone. :E

 

jeżeli wersja wyposażenia executive albo sport z dodatkami to cena jak za ten rok dobra ;)

 

sprawdź wahacze z przodu czy nie mają luzu na sworzniach ( element wymieniany tylko z wahaczem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 tfsi 200 km 2006 r , jakie opinie ma ten motor ? Warto się w to pchać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam u was z prezentami?

 

Ja dostaje czasowe prezenty, kupuje chrześniakom zabawki i sam się nimi bawie wcześniej bo pasuje je "sprawdzić" :D np robot zdalnie sterowany na pilota i strzelający strzałkami, ma obrotowy magazynek ze strzalkami, chodzi itd cudawianki za 100pare zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2009. No to dobry prognostyk na przyszłość. :E

No to ja bym brał, z początku produkcji jeszcze można było się do rysujących plastików przyczepić (srebrne boczki drzwi), ale w 2008/2009 już podobno lepiej. Fajnie jakby jeszcze miała bluetootha do muzyki ;)

Sprawdź czy nie ma rdzy między dachem a przednią szybą, podobno niektórzy mieli z tym problem. Bagażnik progi itp to plastik więc o nic innego nie trzeba się bać, super autko i po 10 latach wygląda świeżo.

 

Ma plus dla Hondy bym dał serwis ASO, przynajmniej ten w Gdańsku. Auto serwisowane od nowości, dobre ceny i super obsługa. Nawet dzwonią i przypominają o przeglądzie / serwisie.

Edytowane przez Xava2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z rana wracać do Krakowa, ale wczoraj spotkałem 2 kumpli, których nie widziałem od kilku lat. Później przyszło jeszcze kilka osób i powrót przesunął się o dobrych kilka godzin. O 12 w południe miałem jeszcze 1,34 w wydychanym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Honde Civic VIII Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140 KM ok. 90 tys przebiegu za 30k zł? Czy może lepiej coś innego do tej kwoty? Civica szwagier będzie sprzedawał, więc sprawdzone. :E

Kumpel kupił za 27, trochę większy przebieg, ale w ładnym stanie nie bita. 30dychy trochę dużo, ale jak pewny samochód to bedziesz miał na lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił za 27, trochę większy przebieg, ale w ładnym stanie nie bita. 30dychy trochę dużo, ale jak pewny samochód to bedziesz miał na lata.

 

jak pewny to warto. (chyba, że bieda wersja! chociaż z 1.8 to na szczęście rzadziej spotykane. )

 

To jest bardzo udane auto, z najlepszym motorem w tej budzie (bądźmy realistami ;) )

 

Mała utrata wartości tych aut nie bierze się znikąd.

Edytowane przez Gang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.0 tfsi 200 km 2006 r , jakie opinie ma ten motor ? Warto się w to pchać ?

Warto o ile był serwisowany jak należy, ale znając życie nie był jak 99,9% motorów z tego okresu więc raczej się nie pchaj.

 

 

 

A w kwestii świąt i tego całego okresu to zamiast spadku mamy duży wzrost w ilości wypadków śmiertelnych - 42 trupy. Znacznie więcej poszkodowanych i więcej pijanych.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto o ile był serwisowany jak należy, ale znając życie nie był jak 99,9% motorów z tego okresu więc raczej się nie pchaj.

 

 

 

A w kwestii świąt i tego całego okresu to zamiast spadku mamy duży wzrost w ilości wypadków śmiertelnych - 42 trupy. Znacznie więcej poszkodowanych i więcej pijanych.

Wina dobrej pogody niestety.

 

Wypadków jest ogrom :(

 

Ale np czemu on zginal nie wiem, nie wygląda to ultra źle Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych świętach stwierdzam, że ludzie nie potrafią parkować... żeby dojechać do garażu musiałem prawie przez całe osiedle jechać pod prąd, bo tak poustawiali auta, że nie szło się w dwóch miejscach złożyć w prawo. Karetka dwa razy próbowała dojechać do pacjentów i w obu przypadkach zakończyło się noszeniem ich na noszach przez pół osiedla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleta małych samochodów jest taka, że zagracają mniej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych świętach stwierdzam, że ludzie nie potrafią parkować... żeby dojechać do garażu musiałem prawie przez całe osiedle jechać pod prąd, bo tak poustawiali auta, że nie szło się w dwóch miejscach złożyć w prawo. Karetka dwa razy próbowała dojechać do pacjentów i w obu przypadkach zakończyło się noszeniem ich na noszach przez pół osiedla.

powinni mieć ustawowo możliwość taranowania pojazdów jak (chyba) jest w USA.

 

Ale u nas to nie przejdzie.

 

Podobnie jak to że więźniowie w USA zapier*alają żeby zarobić na swoje utrzymanie przy np budowie dróg. Nie chcesz pracować?=50% racji żywnościowej. Za 10 lat mielibyśmy sieć autostrad jak w niemcowni (którzy to de facto też te swoje uber autostrady budowali rękami jeńców, w tym wojennych). A jak któryś próbuje spier*olić w pole - kula w plecy bez ostrzeżenia. 2 pieczenie przy jednym ogniu - kraj w rozbudowie i budżet odciążony kosztami utrzymania więźniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...