Skocz do zawartości
Quattro

Motoryzacyjna Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

biuro, a biuro. Byś zobaczył jak SAP potrafi zamulić na i5, 8Gb RAM i nVMe przy przerzucaniu większych batchy.

 

Tylko tutaj mowa o office i poczcie, a nie SAPie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady. To komputery do firmy 3-4 osobowej. Pakiet office maile obsługa Facebooka itp. Polieasingowe raczej odpadają. Myślę że jak by się uparł to jakiś petium + 8gb ram + ssd spokojnie by wystarczył.

No nic przedstawiłem mu propozycję jeszcze będziemy debatować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego się co się orientuje to pro ma więcej opcji sieciowych a U nas wszystko w sieci.

 

Też myślę że ta i5 to przez ERPa. Ja mam gamingowego łapka służbowego i potrafię samym excelem do zjechać. Wystarczy powet query który ciągnie z kilku plików po kilkaset wierszy każdy i komp ma co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biuro, a biuro. Byś zobaczył jak SAP potrafi zamulić na i5, 8Gb RAM i nVMe przy przerzucaniu większych batchy.

Jest SAP i jest SAP. U nas, ze względu na centralne serwery, to one są spowalniaczem, nie stacje klienckie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość już słyszała o wypadnięciu autobusu z mostu, jest nagranie z tego momentu

 

Bez przesady. Tam umarł człowiek... takich filmów się nie udostępnia wszędzie, gdzie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest SAP i jest SAP. U nas, ze względu na centralne serwery, to one są spowalniaczem, nie stacje klienckie..

toć mówię, że są różne zastosowania. Osobiście jestem zwolennikiem brania lekko na wyrost, bo lepiej rokuje na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Tam umarł człowiek... takich filmów się nie udostępnia wszędzie, gdzie się da.

 

:hmm: Skąd się urwałeś? Wiesz, że pokazywali w TV jak drugi samolot wbija się w wieże WTC? Na widok cycka w filmach i serialach oczy zakrywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toć mówię, że są różne zastosowania. Osobiście jestem zwolennikiem brania lekko na wyrost, bo lepiej rokuje na przyszłość.

dysk i RAM pewnie, proca niekoniecznie. Ja patrzę przez pryzmat tego, że sobie i znajomym mogę z łatwością wymienić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk i RAM pewnie, proca niekoniecznie. Ja patrzę przez pryzmat tego, że sobie i znajomym mogę z łatwością wymienić..

ja z kolei że będe widział ten sprzęt raz, przy zamówieniu, a potem ma działać X lat dla Pani Basi.

 

(X jest umowne, bo może oznaczać zarówno losową cyfrę naturalną jak i rzymski zapis dziesiątki) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm: Skąd się urwałeś? Wiesz, że pokazywali w TV jak drugi samolot wbija się w wieże WTC? Na widok cycka w filmach i serialach oczy zakrywasz?

Na przekaz na żywo nie masz super wpływu. Leci i tyle. A takie rzeczy rozpowszechniać na forum na które zagląda dzieciarnia? No....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei że będe widział ten sprzęt raz, przy zamówieniu, a potem ma działać X lat dla Pani Basi.

 

(X jest umowne, bo może oznaczać zarówno losową cyfrę naturalną jak i rzymski zapis dziesiątki) :E

Tak się nie da, bo u Pani Basi, zawsze coś nie będzie działać

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Tam umarł człowiek... takich filmów się nie udostępnia wszędzie, gdzie się da.

Masz coś z głową ? To nagranie było na każdym portalu informacyjnym, co zmieni jedno forum więcej ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś z głową ? To nagranie było na każdym portalu informacyjnym, co zmieni jedno forum więcej ?

Srasz do swojego ogródka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ya, Ya, planuję za rok wywalić 15k w skrzynie i silnik szczerbaty.gif

 

Polecam się wybrać jednak do lekarza 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nie da, bo u Pani Basi, zawsze coś nie będzie działać

powiedz coś po księgowemu - klikłem i znikło.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega z pracy to taka "pani Basia z księgowości"... szare pole bez możliwości edycji, a ten napierdziela myszką 20 razy i krzyczy że SAP to zło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich to bym kopał jak kurczaki, bez kitu. Chociaż moje latamy to myślę, że dorównują koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byłem mały to mnie banda z kurnika zaatakowała. Od tamtej pory JK, na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam się wybrać jednak do lekarza 8:E

 

#Nie umiem w atutomaty, a mówią mi między 6 a 9k 8:E BTW. Manual 6b z maximy pasuje i chyba by taniej wyszło szczerbaty.gif

Edytowane przez DamianH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz coś po księgowemu - klikłem i znikło.

 

:E

Po "Basiowemu":

"Wyskoczyło okno, pisało cośtam error i teraz mi nie działa!"

"A co dokładnie tam było napisane?"

"Nie wiem, nie czytałam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem po co mi, ale nowego F-150 to bym ujeżdżał z przyjemnością :DKlik, a jeszcze, gdyby Raptora wypuścili... Marzenia ściętej głowy 8:E

Edytowane przez lesiu155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem inny hamerykanski pojazd. Jakiś stary Lincoln. Wiesz że F150 jest podobnych rozmiarów? Szybko by Co się odechciało xD tylna oś w linii z tylną osią hamerykanskiego dupowozu. I pomyśleć że towncar to był odpowiednik mojej trójki, jeśli chodzi o pozycjonowanie na rynku xD

 

https://imgur.com/gallery/KjLdaI3

Edytowane przez panzar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...